Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

5-erių metų gimtadienį švenčiančio baro „Paparazzi“ sėkmę lėmė nauja koncepcija

2009-12-14
Paskelbk savo straipsnį

Gruodžio 4 d. Vilniaus senamiestyje įsikūręs baras „Paparazzi“ gruodžio 5 d. ištikimiausius baro klientus kvietė į specialų 5-erių metų gimtadienio vakarėlį. Baro savininkai džiaugiasi, kad 2004 m. pasirinkta nauja Lietuvoje baro koncepcija pasiteisino ir net ekonominiu sunkmečiu klientų netrūksta.

„Prieš 5-erius metus atidarydami naują barą, matėme aiškią nišą ir tiksliai žinojome, kokio baro norime. Džiaugiamės, jog mūsų vizija pasiteisino ir mums pavyko vilniečius įpratinti smagiai leisti vakarus gurkšnojant kokteilius prie baro. Buvome bene pirmieji Vilniuje, pritaikę Vakaruose populiarią DJ cafe koncepciją, kuomet bare groja didžėjus,“ – teigia baro „Paparazzi“ direktorius Andrejus Romanovskis. Daugiau nei pusę milijono litų kainavęs projektas savininkams jau finansiškai atsipirko: kreditas bankui visiškai atiduotas.

„Nors prieš penkerius metus ekonominis sunkmetis mūsų nespaudė, neabejoju, kad ir šiandien lygiai taip pat imtumėmės tokio verslo. Svarbu teisingai pasirinkti koncepciją ir nebijoti iššūkių, o sunkmetis tik priverčia dar labiau viską paskaičiuoti ir pasverti,“ – komentuoja A. Romanovskis.

Prieš 5-er ius metus po 24 val. visi barai dažniausiai būdavo uždaromi ir norintieji tęsti vakarą tai turėdavo daryti naktiniuose klubuose. „Nemokamas įėjimas, jauki aplinka, didelis kokteilių pasirinkimas ir tinkama muzika – štai ką pasiūlėme būtent tiems, kurie nenori traukti į sausakimšą naktinį klubą,“ – pasakoja baro direktorius A. Romanovskis.

Baro savininkai teigia, jog svarbiausia yra rūpintis savo klientais ir nuolat ieškoti jiems geriausių sprendimų. „Mūsų devizas „Teisingiems žmonėms – teisinga vieta“ atspindi mūsų filosofiją. Gerbiame savo klientus ir norime, kad jie bare jaustųsi gerai. Būtent dėl to taikome ir netradicinį amžiaus cenzą – įleidžiame tik nuo 23 metų,“ – sako A. Romanovskis. Atsižvelgiant į klientų poreikius, bare atsirado visų pamėgtas stalo futbolas ir įvairiūs stalo žaidimai, kurie ypač populiarūs savaitės dienomis.

Iš tikimiausiems klientams siūloma pamėginti patiems maišyti kokteilius už baro. Pirmadieniais ir antradieniais, padedami profesionalių „Paparazzi“ barmenų, jie turi galimybę sužinoti visas kokteilių gaminimo subtilybes ir pademonstruoti savo išradingumą kuriant naujus gėrimus. „Norime, jog mūsų klientas bare jaustųsi lyg namie. Turėdami galimybę padirbėti už baro ir pačių gamintais kokteiliais pavaišinti savo draugus, jie jaučiasi lyg rengtų vakarėlį namuose,“ – tokios paslaugos naudą aiškina baro direktorius A. Romanovskis.

Artimiausiu metu bare „Paparazzi“ žadama pristatyti naują renginių ciklą, kuris savaitės dienomis klientus kvies užsukti pažiūrėti TV transliacijų ar pasiklausyti gyvos muzikos. „Pastebime, kad sunkmečiu žmonės neretai savaitės dienomis, po darbų su draugų kompanija renkasi pas ką nors namuose, tad norime juos paskatinti už tą patį biudžetą rinktis pas mus, bare,“ – pasakoja A. Romanovskis. Tokių vakarų metu prie konkrečios renginio temos bus pritaikomas baro interjeras, taip pat siūlomos specialios nuolaidos.

Daugiau apie barą>>

Baro „Paparazzi“ informacija