Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

21-erių teksasietė valgo kas 15 minučių, kad išgyventų (pasaulyje)

2010-06-30
Paskelbk savo straipsnį

21 –erių metų Teksaso gyventoja turi valgyti kas 15 minučių, kad liktų sveika. Mergina užkanda 60 kartų per dieną, tačiau niekaip negali priaugti svorio.

Kaip praneša telegraph co. uk, Lizzie Velasquez serga reta liga ir nors kasdien suvartoja nuo 5 – 8 tūkst. kalorijų, tačiau jos svoris niekad neviršijo 30 kilogramų ribos.

„Aš sveriuosi reguliariai ir jei priaugu nors pusę kilogramo – labai džiaugiuosi, - teigė mergina, kuri dėvi pačio mažiausio dydžio drabužius. - Valgau kas 15 - 20 minučių, kad galėčiau būti energinga. Valgau mažas traškučių, saldumynų, šokolado, picos, paukštienos, pyrago, spurgų, ledų porcijas kiekvieną dieną, tačiau žmonės mane kaltina sergant anoreksija.“

Mergina gimė 4 savaitėmis anksčiau nei tikėtasi ir svėrė vos kilogramą. Gydytojai išsiaiškino, kad įsčiose buvo labai mažai amniono skysčio. Mergaitės motina Rita pripažino, kad gydytojai neįsivaizdavo, kaip mergina galėjo likti gyva.

Iš pradžių gydytojai manė, kad jai – retas genetinis sutrikimas, vadinamas de Barsy sindromu, tačiau greitai paaiškėjo, kad mergaitė neturi protinių sutrikimų.

L. Velasquez atvejis stebina viso pasaulio gydytojus. Teksaso valstijos, Dalaso universiteto profesorius Abhimanyu Gargas su kolegomis mano, kad jai – reta naujagimių liga, kuria sergantieji greičiau sensta, netenka svorio nuo kūno ir veido bei patiria audinių išsigimimą.

 „Negalime numatyti, kas ateityje laukia Lizzie. Medicinoje dar nėra duomenų apie vyresnius šiuo sindromu sergančius žmones“, – sakė medikas.


Nuotraukos: wordpress.com
pirmoje - L. Velasquez
antroje - mergina su ją palaikančia šeima

2010 06 30