Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

10-ąjį grilio sezoną vainikuos Lietuvos čempionatas

2015-08-10
Paskelbk savo straipsnį

Penktadienį, rugsėjo 18 d., savo meistriškumą ir išradingumą galės parodyti komandų kapitonai, o kitą dieną varžysis komandos.

Kapitonų rungtyje komandų lyderiai keps savo firminį patiekalą, kuris, jų nuomone, labiausiai atitinka barbekiu idėją. Profesionali teisėjų komanda išrinks geriausiai pasirodžiusį kapitoną, kuris bus apdovanotas vertingu rėmėjų prizu ir diplomu.

O komandos varžysis penkiose rungtyse, t. y. ant žarijų gamins penkis patiekalus:
1 patiekalas: žuvis.
2 patiekalas: višta (visa) + garnyras.
3 patiekalas: kiaulienos šonkauliai.
4 patiekalas: jautiena + garnyras.
5 patiekalas: grilio desertas (laisva forma).
Profesionalūs teisėjai išrinks kiekvienos rungties nugalėtojų komandą, kuriai atiteks rėmėjų prizai ir diplomai.

O bendroje įskaitoje, suskaičiavus visų rungčių balus, bus renkama geriausia atvirojo Lietuvos BBQ čempionato komanda. Pirmųjų trijų vietų nugalėtojos bus apdovanotos piniginiais ir rėmėjų prizais bei taurėmis.

Kiekvienoje komandoje gali būti ne mažiau kaip 3 ir ne daugiau kaip 5 žmonės, o sirgalių skaičius – neribojamas. Kviečiame registruotis iki rugsėjo 10 dienos.

Komanda laikoma užregistruota, jei iki rugsėjo 10 d. e. paštu (Aurelijus.Bagociunas@gmail.com) atsiunčia užpildytą registracijos formą (ją rasite žemiau) ir sumoka 50 eurų starto mokestį.


Daugiau informacijos: tel. +370 616 25811, www.grilis.net ar feisbuko paskyroje>>

Darykime žmones laimingus, kepkime barbekiu ir susiraskime draugų visame pasaulyje!