Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu

Gastronomiskās kartes

Kur sutikti Šv. Valentino dieną 2024-aisiais?

Patvirtinta - pirmosios staliukų rezervacijos Šv. Valentino dienai jau startavo! 🥂💕 Kviečiame švęsti be streso, todėl paruošėme Jums TOP GERIAUSIŲ dėmesio vertų restoranų sąrašą Šv. Valentino šventei.

Kur sutikti Naujuosius 2024 metus?

Jeigu dar neišsirinkote vietos Naujųjų 2024-ųjų metų sutikimui nebėda, meniu.lt komanda paruošė Jums puikių restoranų sąrašą. Lieka tik išsirinkti labiausiai patikusį restoraną ir atlikti rezervaciją - lengviau nebūna!

Gastronomijos savaitė 2023

2023 m. lapkričio 6 – 12  dienomis įvairiuose Lietuvos miestuose vyks Lietuvos gastronomijos savaitė, kurios metu restoranai atveria duris visiems, norintiems pažinti aukštesnę maisto kultūrą, gastronomijos tendencijas, restoranų šefų meistrystę.

2022 rudens Gastronomijos savaitė

Lietuvos Gastronomijos savaitė kasmet auga. Šį rudenį prie projekto prisijungė jau 50 restoranų. Prasidėjusi Vilniuje, išsiplėtė ir šiuo metu apima visą Lietuvą. Apie Gastronomijos savaitės populiarumą tarp gurmanų ir jiems prijaučiančiųjų byloja ne tik besiplečianti jos geografija, bet ir puikūs dalyvių atsiliepimai. Gastronomijos savaitės metu lankytojai vertina aplankytus restoranus ir jų degustacinius meniu, o daugiausiai simpatijų sulaukęs restoranas, laimi simpatijos žvaigždę.

Skaniausių sushi rekomendacijos

Tikriausiai esate girdėję, bet pasikartosime: Japonijos sušių meistrai, šio patiekalo subtilybių, mokosi ilgus metus. Jiems svarbios smulkiausios detalės: nuo taisyklingo ryžių išvirimo iki ingredientų tarpusavio derinimo ir pateikimo. Iš pirmo žvilgsnio lengvai pagaminamas patiekalas iš tiesų reikalauja ne tik specifinių žinių, tačiau ir atidumo detalėms, kruopštumo. Lietuvoje sušių restoranų yra išties nemažai. Vis dėlto, patys žinote – vienuose iš jų sušiai kur kas skanesni nei kituose. Atrinkome jums kelis sušių restoranus, kuriuose šis patiekalas tikrai vertas dėmesio.  Rekomenduojame paskaityti, o vėliau ir apsilankyti.

Skaniausi kepsniai Lietuvoje: kur verta apsilankyti?

Lietuvoje įvairiausių restoranų – be galo daug. Tačiau pripažinkite, kartais ir jums kyla sunkumų renkantis, kur šį kartą pavalgyti. Jeigu apsisprendėte, jog norite paskanauti kepsnių, tačiau dar nežinote kur tą padaryti, siūlome perskaityti šį sąrašą – į jį įtraukėme tuos restoranus, kuriuose kepsniai išties verti dėmesio.

Gastronomijos savaitė 2022

Pristatome 2022 m. pavasario Gastronomijos savaitėje dalyvaujančius restoranus.

Gastronomijos savaitė 2020

Susipažinkite su 2020 metų rudens Gastronomijos savaitėje dalyvaujančiais restoranais.

Kur švęsti Rugsėjo 1-ąją 2020?

Rugsėjo pirmoji – mokslo metų pradžios šventė svarbi visai šeimai.

Žaidimas „Surink Stiklo Kvartalą"!

Stiklo kvartalas - viena magiškiausių Vilniaus vietų, siaurų gatvelių sankirta, kiekvieno sezono pradžioje pasipuošianti vis kitais spalvingais akcentais. Čia gausu kavinukių ir restoranų, iš kurių kažką savo ras tiek tradicijų, tiek modernumo išsiilgę svečiai.

Terasų sezonas prasideda!

Nuo balandžio 27 dienos visoms viešojo maitinimo įstaigoms yra leidžiama atidaryti savas terasas ir pakviesti Jus bentr trumpam prisėsti, pasimėgauti puodelių karšto gėrimo ar išsiilgtais patiekalais, pasidžiaugti šylančiu oru.

Kas veža maistą į namus?

Kartais gardžiai papietauti ar pavakarieniauti galima ir neiškėlus kojos iš namų - ir tam nesutrukdys tuščias šaldytuvas ar kuklūs kulinariniai įgūdžiai. Žinoma, kalbame apie maisto pristatymo į namus paslaugą!

Lietuvos Dvarai

Lietuva, nors ir maža, gali pasigirti gausybe dvarų, kuriuos skaičiuojame ne dešimtimis, o šimtais. Labiausiai džiugina tai, kad dalis jų yra prikelta antram gyvenimui – jie restauruoti, prižiūrimi ir lankomi.

Kur pavalgyti karantino metu?

Visuotinis karantinas dar nereiškia, kad negalite mėgautis savo mylimais patiekalais, ar atrasti naujų skonių. Nors dalis restoranų laikinai sustabdo savo veiklą, laukdami šio laikotarpio pabaigos, turime gerą žinią - nemaža dalis maitinimo įstaigų, nors ir nepriima klientų pasisėdėjimui, teberuošia gardų maistą.

Kokie restoranai dirbs per Kalėdas 2020?

Kalėdiniai pietūs gardūs ne tik namuose. Kokie restoranai dirbs per Kalėdas ir bus pasirengę priimti jus pietums ar vakarienei?

Kur paragauti Božole vyno?

Nouveau – jaunas vynas, padarytas greitam suvartojimui. Lapkričio trečios savaitės ketvirtadienio vakaras – božolė šėlsmo momentas, kai visi sveikina vieni kitus su vyno Naujaisiais metais ir kelia pirmojo derliaus taures.

Įspūdingiausi panoraminiai restoranai

Maistas – ne vienintelis kriterijus renkantis restoraną. Kartais lemiamu kriterijumi gali tapti visai ne maistas, o vaizdinga panorama, kuri atsiveria iš restorano – kvapą gniaužiantys vaizdai gali tapti svarbiu vakarienės prieskoniu.

Gastronomijos savaitė 2019 (Ruduo)

Jau septintą kartą vyks Lietuvos gastronomijos savaitė, tad kviečiame pasžiymėti kalendoriuose lapkričio 4–10 d. ir laukti šio renginio kartu su mumis!

Kur paragauti kinų maisto?

Kinų virtuvė yra viena labiausiai paplitusių užsienio virtuvių Lietuvoje. Kinų virtuvė yra kupina spalvų, aromatų, skonių ir tekstūrų. Tai ne ne tik skonis, tai meno kūrinys, kuriuo mėgaujasi ir vertina viso pasaulio gurmanai.

Kur stebėti sporto varžybas?

Krepšinio varžybų transliacijos sulaukia didelio žiūrimumo. Kasmet startavus varžybų sezonui barai tampa sausakimši, ypač per svarbiausias sezono rungtynes. Vietų, kur stebėti sporto varžybas mieste yra gausu, todėl, kad apsispręsti būtų lengviau, sudarėme kavinių ir barų, transliuojančių sporto varžybas, sąrašą.

Restoranai draugiški LGBT

Jau dabar galime pastebėti, kad vis daugiau Vilniaus ir Kauno viešųjų erdvių tampa atviros įvairovei – o ką galėtume pasakyti apie restoranus? Vilniaus miesto tarybos narys Tomas Vytautas Raškevičius dalijasi įžvalgomis apie LGBT bendruomenei draugiškas erdves.

Kur paragauti prancūziškų patiekalų?

Kad ir kokia puiki ir plačiai pripažinta būtų prancūziška virtuvė, ją apibūdinti nėra taip jau paprasta. Čia nėra kažkokio vieno išskirtinio bruožo ar esminio ingrediento. Dalinamės su jumis restoranais Lieutvoje, kuriusoe galite paragauti Prancūzijos skonių.

Kur paragauti Kaukazietiško maisto?

Nuo seno kalnuotasis Kaukazas garsėja savo kulinarijos paveldu. Nors skirtingų regionų patiekalai skiriasi, juos sieja daug bendrų bruožų: dominuoja aštrūs, charakteringi prieskoniai ir ryškios spalvos, vyrauja mėsos gaminiai.

Gastronominės kelionės Lietuvoje

Turistai vis dažniau ieško autentiškų patirčių. Ši tendencija skatina ir gastroturizmą - keliautojai nori patirti unikalius skonius, kuriuos gali rasti tik vietinėje virtuvėje.

front_records_list_show_more_records 1