Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu

Žaidimas „Surink Stiklo Kvartalą"!

Stiklo kvartalas – daug kam tebėra viena magiškiausių Vilniaus vietų, esanti pačiame Vilniaus centre, tačiau pasislėpusi nuo turisto akių. Vaikštinėjant pagrindinėmis Vilniaus gatvėmis, žingsniuojant Vokiečių gatvės skvereliu, Stiklo kvartalą galima ir praeiti. Visgi, užsukti ir „pasisukioti“ šiame kvartale tikrai verta ir nepaprastai įdomu. Kiekvienoje iš penkių gatvelių (sueinančių į vieną sankirtą) yra kiemelių ir skverelių, kuriuose slepiasi nematytos skulptūros, akcentai, architektūrinės detalės.

Šioje Vilniaus miesto dalyje dar XV amžiuje pradėjo telktis juvelyrai, o vėliau ir kiti pasiturintys amatininkai. XVII amžiuje čia buvo leista įsikurti žydų bendruomenei, vėliau atsidarė pirmoji Vilniaus spaustuvė. XIX amžiuje, šiame kvartale pradėjus darbuotis Stiklo gamintojams, jis įgijo dabartinį pavadinimą ir tapo žinomas kaip Stiklo kvartalas.

Kvartale įsikūrę restoranai yra žinomi, kaip kokybiško maisto oazės. Nors naujų vietų kartais atsiranda, restoranų kaita šiame kvartale gana reta. Naujausiai atsidariusi kavinė – „Augustas ir Barbora love story cafe“ savo išskirtiniu, gėlėmis prisotintu, žydinčiu, sodą primenančiu interjeru jau spėjo pakerėti ne tik Vilniaus miesto gyventojus, bet išpopuliarėti tarptautinėje žiniasklaidoje. Šios kavinės interjerą ir eksterjerą, tapusius, tikriausiai, „instagramiškiausia“ Vilniausvieta, nuolat atnaujina Mantas Petruškevičius. Dėl didelio žmonių susidomėjimo šia vieta, rekomenduojama rezervuoti staliuką prieš apsilankant.

Nemažai dėmesio, ypač tarp svečių iš užsienio, sulaukia lietuvio ir airės įkurtas „Bistro 18". Multikultūrinė aplinka, atvirumas, bičiuliškas požiūris į kiekvieną svečią – taip pasitinka šis restoranas. Dienos pietums siūlo vis kitokius pietų rinkinius, o vakarais užpildo terasą šurmuliu. Tuščios vietos tokiomis čia ilgai neužsibūna, tad taip pat rekomenduojame rezervuoti staliuką.

Stiklių kvartalo puošmena – ne tik damų, bet ir džentelmenų pamėgta „Ponių laimė“ – klasikinių desertų rojus. Tikriausia nėra klasikinio saldumyno, kurio nebūtų galima paskanauti „Ponių laimėje“. Elegantiškas interjeras kviečia prisėsti puodeliui kavos ir maloniam pašnekesiui.

Kiekvienas Stiklo kvartale įsikūręs restoranas – savaip unikalus, patrauklus, žavingas. Drąsiai rekomenduojame aplankyti kiekvieną iš jų! O kad būtų įdomiau ir noro aplankyti Stiklo Kvartalo restoranus būtų daugiau, kviečiame sudalyvauti restoranų gido meniu.lt žaidime „Surink Stiklo kvartalą“!


ŽAIDIMO „SURINK STIKLO KVARTALĄ“ TAISYKLĖS:

1. Rezervuok staliuką per meniu.lt ir apsilankyk bent dviejuose šiame žemėlapyje sančiuose restoranuose/kavinėse;

2. Apie apsilankymus parašyk mums;

3. Gauk 30€ vertės restorano kuponu (ir pakviesk draugą pasimėgauti maistu kartu)

*Prizas – 30€ vertės Mano Guru kuponas

**Žaidimas vyksta iki 2020-09-15. Organizatoriai pasilieka teisę keisti žaidimo taisykles bei trukmę.

STIKLO KVARTALO RESTORANAI

Parādīt kartē
Lokys
  • Ieteicams
4.6
Stiklių g. 8, VILNIUS
Muros
  • Greznība
4.6
Didžioji g. 7-1, VILNIUS
Alinė "Leičiai"
Stiklių g. 4, VILNIUS
Bistro 18
4.5
Stiklių g. 18, VILNIUS
Maurizio's Pizzeria
Didžioji g. 19 A, VILNIUS
Stikliai Taverna
  • Greznība
  • Populārs
Gaono g. 7, VILNIUS
Notre vie
4.4
Stiklių g. 10, VILNIUS
Markus ir Ko
M. Antokolskio g. 11, VILNIUS
Ponių laimė
  • Populārs
Stiklių g. 14/1, VILNIUS
Cozy
3.9
Dominikonų g. 10, VILNIUS
Amatininkų užeiga
Didžioji g. 19, VILNIUS
Rādīt vairāk 7