Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną

Skaniausių sushi rekomendacijos

Tikriausiai esate girdėję, bet pasikartosime: Japonijos sušių meistrai, šio patiekalo subtilybių, mokosi ilgus metus. Jiems svarbios smulkiausios detalės: nuo taisyklingo ryžių išvirimo iki ingredientų tarpusavio derinimo ir pateikimo. Iš pirmo žvilgsnio lengvai pagaminamas patiekalas iš tiesų reikalauja ne tik specifinių žinių, tačiau ir atidumo detalėms, kruopštumo. Lietuvoje sušių restoranų yra išties nemažai. Vis dėlto, patys žinote – vienuose iš jų sušiai kur kas skanesni nei kituose. Atrinkome jums kelis sušių restoranus, kuriuose šis patiekalas tikrai vertas dėmesio.  Rekomenduojame paskaityti, o vėliau ir apsilankyti.

 

Narushi

Šis, Vilniaus Pylimo gatvėje įsikūręs, sušių restoranas Google įvertintas net 4,8 žvaigždutėmis. Nenuostabu, mat jo įkūrėjas ir šefas yra dirbęs geriausiuose Londono japoniškuose restoranuose. Tad čia rasite visą jo sukauptą patirtį. O tuo pačiu – kokybiškus ingredientus bei žinojimą kaip su jais elgtis. Ne veltui daugelis klientų šį sušių restoraną įvardina kaip geriausią Vilniuje ar net Lietuvoje. Rekomenduojame apsilankyti.

 

I hate sushi

Tai – dar vienas Vilniuje, šį kartą Žvėryno rajone, įsikūręs sušių restoranas, kuris, galime drąsiai pasakyti, jau turi savo gerbėjų ratą. Tad jeigu dar čia nebuvote, ko laukiate?

Laukinis ungurys, škotiška lašiša, mėlynpelekis tunas, karališkas Kamčiatkos krabas – tokie, subtilių skonių ir itin kokybiški, ingredientai puošia „I hate sushi“ meniu. „Norint kažko nekęsti, tai reikia pažinti betarpiškai. Per daugybės metų patirtį mes pažinome <...> Jokio netikrumo, jokių spalvotų apgaulių, be pasiteisinimų. Tik vėsūs Šampanės burbulai, patiekalo emocija ir Jūs“ – tokiais žodžiais save apibūdina šis restoranas.

 

Sušiukas

Prieš tai aptarėme restoranus, į kuriuos žmonės eina pasisemti fine dining patirties. Tačiau turime pripažinti, kartais visi mes norime sušių, kuriuos galėtume greitai sukirsti namuose – žiūrėdami filmą. Arba pasiimti išsinešimui ir skanauti sėdint ant pievelės mėgaujantis gražiu oru. „Sušiukas“ – būtent tokia vieta. Vilniuje ir Šiauliuose įsikūrę greitojo maisto restoranai siūlo platų valgiaraštį bei greitą aptarnavimą. Rekomenduojame apsilankyti!

 

Shakesnack

Kaip ir prieš tai aptartas restoranas, taip ir „Shakesnack“ siūlo sušius išsinešti arba užsisakyti į namus. Šis tinklas įsikūręs Vilniuje ir Didžiojoje Riešėje, o savo klientus jis pasitinka šūkiu: „Ko gero skaniausi sušiai mieste“. Turime pripažinti – skonis tikrai vertas dėmesio.

Meniu puikuojasi sušiai su tunu, lašiša, unguriu, krevetėmis, krabų lazdelėmis. Taip pat yra ir vegetariškų opcijų. Siūlome išbandyti.

 

Sushi namai

Esate iš pajūrio ir jau ėmėte piktinti: kodėl nieko nepasiūlome jums? Mes jūsų tikrai nepamiršome ir siūlome apsilankyti restoranuose „Sushi namai“. Jų Klaipėdoje yra du: centre ir pietinėje miesto dalyje, prekybos centre „Big2“. O taip pat yra galimybė užsisakyti sušius ir į namus.

„Švieži ir sveiki produktai, tradicijos persipinusios naujuose skoniuose – visa tai jau galite patirti čia“ – tokias žodžiais restoranai kviečia savo klientus. Jų meniu puikuojasi įvairiausi sušiai su tokiais ingredientais kaip ungurys, tunas, krevetės, lašiša, krabų lazdelės ir kt. Tad jei esate iš pajūrio ir svajojate apie gardžius sušius – rekomenduojame.

 

Sushi room

Pabaigai – dar viena klaipėdiečių pamėgsta vieta. Taip, tai restoranai „Sushi room“, kurių Klaipėdoje yra du: H. Kanto gatvėje ir Taikos prospekte. Meniu čia be  galo platus: daugiau nei 100 rūšių skirtingų sušių bei „rolų“. Tad esame tikri, jog kiekvienas atras tą ingredientų derinį, kuris artimiausiais jų širdžiai.  

Rodyti žemėlapyje
Narushi
Uždaryta
Šiandien 12:00 – 22:00
4.8
Pylimo g. 60, VILNIUS
I hate sushi
Uždaryta
Šiandien 11:00 – 22:00
  • Prabangus
Vytauto g. 35, Vilnius, VILNIUS
ShakeSnack
Uždaryta
Šiandien 11:00 – 22:00
Užupio g. 9, VILNIUS
Sušiukas
Uždaryta
Šiandien 11:00 – 22:00
4.2
Gegužių g. 30, ŠIAULIAI
Sushi namai
Uždaryta
Šiandien 11:00 – 21:00
Danės g. 6, KLAIPĖDA
Sushi namai
Uždaryta
Šiandien 10:00 – 21:00
Taikos pr. 141, KLAIPĖDA
Sushi room
Uždaryta
Šiandien 11:00 – 22:00
H. Manto g. 44-26, KLAIPĖDA