Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną

Apie mus

Meniu.lt didžiausias lietuvoje restoranų gidas
 

Meniu.lt tai pirmasis, didžiausias, nepriklausomas, specializuotas restoranų gidas Lietuvoje. Meniu.lt kiekvieną dieną tūkstančiams Lietuvos gyventojų suteikia aktualiausią informaciją apie Lietuvos restoranus, kavines, barus bei kitas maitinimo, pasilinksminimo ar poilsiui skirta s įstaigas. Didžiausias Lietuvoje restoranų gidas yra patogus įrankis, kuris padeda rasti arčiausiai vartotojo esantį restoraną (barą, kavinę, nakvynės ar kitą vietą) tinkamiausią pagal kiekvieno asmeninius poreikius (kainą, įstaigos ar virtuvės tipą, patiekalą ar kita). Meniu.lt suteikia unikalią galimybę prieš apsilankant išsirinktame restorane (kitoje įstaigoje ) susipažinti ne tik su įstaigos koncepsija, interjeru, bet ir perskaityti kitų restorano lankytojų nuomonę, jų patirtį šiame restorane. Dalinimasis atsiliepimais ir vertinimais su kitais lankytojais - tai socialiai atsakingas žingsnis, padedantis restoranams tobulėti, o restoranų lankytojams pasirinkti geriausiai jų lūkesčius atitinkančią vietą.
 

Meniu.lt specializuotas maisto ir mitybos naujienų portalas

Meniu.lt projektas Lietuvoje vystomas nuo 2000 m. ir sėkmingai pasiekė dvi pagrindines idėjas – sujungė aktyviausius Lietuvoje viešojo maitinimo ir pramogų objektus į vieną bendrą sistemą bei sukūrė kasdienės informacijos srautą apie mitybos aktualijas, naujienas. Restoranų gidas kiekvieną dieną pateikia daugybę naujų straipsnių apie mitybą, taip pat restoranų apžvalgas, supažindina su pasaulio virtuvių tradicijomis, išskirtinumais ir unikalumu. Meniu.lt naujienų skiltyje Jūs rasite įdomius interviu su žymiais žmonėmis apie jų mitybos įpročius, sąlytį su virtuve ir restoranais. Žingeidžiausi lankytojai turi galimybę pasisemti įdėjų iš nuolat besiplečiančios receptų bibliotekos.
 

Meniu.lt įvairiapusės paslaugos jūsų patogumui

Meniu.lt tai ne tik informacinis restoranų ir mitybos portalas. Restoranų gidas savo lankytojams siūlo platų spektrą įvairių su maistu ir mityba susijusių paslaugų. Meniu.lt suteikia galimybę savo lankytojams rezervuoti staliukus savo mėgstamame restorane ar kavinėje, o taip pat bendrauti su įmonėmis, teikiančiomis privačių švenčių, banketų ar kitų renginių organizavimo paslaugas. Meniu.lt rasite didžiausią išvykstamų restoranų, o taip pat ir maisto ant ratų (food truck) pasirinkimą. Meniu.lt lankytojai ras didžiausią Lietuvoje maisto į namus restoranų sąrašą, kur turės galimybę išsirinkti ir užsisakyti maistą su pristatymu į namus ar biurą. Ieškantiems išskirtinės dovanos meniu.lt siūlo rinktis iš įvairiausių maisto dovanų. Tai gali būti ir mėgiamo restorano dovanų kuponas, o taip pat ir romantiška vakarienė ar pramoga susijusi su maistu. Meniu.lt elektroninėje parduotuvėje (jau greitai) lankytojai ras itin platų asortimentą gurmaniškų (gourme) maisto ir gėrimų prekių, taip pat išskirtinės virtuvės įrangos ar serviravimo įrankius.
 

Turite klausimų ar pasiūlymų?

Jeigu kilo klausimų, turite pasiūlymų ar įdėjų - drąsiai kreipkitės į mus. Atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau.

Tel.: +37062033326

El. paštas: info@meniu.lt

FB.: facebook.com/meniu.lt