Užsidirbk vertindamas

 

MENIU.LT siūlo užsidirbti vertinant apsilankymą maitinimo įstaigose 

Meniu.lt kartu su savo partneriais www.paskoluklubas.lt kviečia visus gurmanus vertinti savo apsilankymus Lietuvos maitinimo įstaigose (restoranuose, kavinėse, baruose, užkandinėse ir t.t.). Siekiame suburti maisto kritikų ir gurmanų bendruomenę, kuri dalinsis su kitais Lietuvos gurmanais savo nuomone. Nesvarbu, ar Jūs lankėtės restorane, kavinėje ar bare, Jūsų viešnagės vertinimas yra be galo svarbus visiems maisto gurmanams. Palikite atsiliepimą, net jeigu buvote sustojęs užkąsti kioskelyje ar dienos pietų kavinėje, o mes - Jums padovanosime 10 EUR vertės kuponą mūsų partnerio www.paskoluklubas.lt paskyroje.

Kaip aš galiu gauti 10 EUR vertės kuponą ?

  • Užsiregistruok meniu.lt restoranų gide, naudodamasis Facebook, Google paskyromis ar tiesiog susikurk atskirą meniu.lt paskyrą.
  • Apsilankyk bet kurioje maitinimo įstaigoje Lietuvoje ir įvertink ją 5 žvaigždučių skalėje (Už interjerą / už maistą / už aptarnavimą).
  • Akimirksniu gauk el. laišką (į savo Facebook, Google ar meniu.lt registracijoje nurodytą el. pašto dėžutę) su tau skirtu 10 EUR vertės kuponu.
  • Gautame laiške paspausk nuorodą / mygtuką, kuris nuves Tave tiesiai į paskolų klubo kupono atsiėmimą.
  • Sek tolimesnes instrukcijas.

Ar visų istaigų vertinimai ir atsiliepimai bus įvertinti 10 EUR?

TAIP, nesvarbu ar tai tik mažytė pakelės kavinukė, kebabų kioskas ar didelis ir prabangus restoranas. Įvertink bet kurį iš jų ir akimirksniu gauk 10 EUR. vertės www.paskoluklubas.lt dovanų kuponą.

Ar visi palikę atsiliepimus gaus 10 EUR dovanų kuponus?

TAIP, dovanų kuponus gaus visi palikę atsiliepimą ir komentarą meniu.lt restoranų gide. Dėmesio, dovanų kuponas bus skiriamas tik vienas. Nesvarbu kiek kartų ar kiek skirtingų restoranų Jūs įvertinsite, dovanų kuponas bus padovanotas tik už pirmąjį įvertinimą ir atsiliepimą.

Kiek ilgai galioja pasiūlymas gauti kuponą?

Pasiūlymas galioja iki 2017 12 31. Meniu.lt pasilieka teisę nutraukti pasiūlymo galiojimą bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo.

Kaip gauti man priklausančius 10 EUR?

Jums dovanotus ir į Jūsų paskyrą pervestus 10 EUR persivesti sau į sąskaitą galėsite iškart po pirmos investicijos portale www.paskoluklubas.lt. Jums tereikės investuoti gautus 10 EUR (arba didesnę sumą, priklausomai nuo Jūsų poreikių) minimaliam 3 mėn. terminui, po kurio visą pinigų sumą kartu su prieaugiu galėsite persivesti į savo sąskaitą. Daugiau informacijos apie investavimą ir galimybę pasinaudoti Jums skirta dovana, Jums suteiks www.paskoluklubas.lt konsultantai telefonu 8-700-80075.

Kas yra „Paskolų klubas?

Paskolų klubas yra didžiausia ir sparčiausiai auganti tarpusavio skolinimosi platforma Lietuvoje. Platforma yra tarpininkė, tarp aukštą kreditingumą turinčių asmenų, norinčių pasiskolinti, ir investuotojų, norinčių „įdarbinti“ pinigus. Todėl investuojant į tarpusavio skolinimą, galima tikėtis didesnės grąžos, nei investuojant į kitus tradicinius fiksuoto pajamingumo produktus, pvz. indėlius1.

Investuotojai šiuo metu gali tikėtis apie 10–16 proc. metinės grąžos. Per beveik du veiklos metus vartotojams išmokėta jau daugiau nei 800 tūkst. eurų palūkanų. Investuotojai jau finansavo apie 10 000 000 EUR paskolų.

Vidutinė palūkanų norma, kurią gauna investuotojai, čia yra 17,5 proc2

Paskolų klubas“ taip pat siūlo „skolos išpirkimo“ ir „Užtikrinimo fondo“ paslaugas, kurios dar  labiau sumažina investavimo riziką. „Paskolų klubo“ komandą sudaro bankinio sektoriaus vyresnieji ekspertai, turintys patirties vartojimo paskolų, bankų valdymo ir rizikos vertinimo srityse. „Paskolų klubą“ prižiūri Lietuvos Bankas. Prie „Paskolų klubo“ investuotojų jau prisijungė daugiau nei 5 000 investuotojų.

Prisijunk ir tu!

  1. Vidutines indėlių palūkanas  pagal laikotarpius Lietuvos banko skelbiama čia: www.lb.lt. Vidutinės Paskolų klubo palūkanos pagal laikotarpius skelbiamos čia: www.paskoluklubas.lt
  2. Skaičiuojant vidurkį nuo 2015 m. gruodžio mėn. iki 2017 m. rugsėjo mėn. imtinai.
Pasiūlyk restoraną