Dairidis

3.3
Virtuvė: Lietuvių
Įstaigos tipas: Barai, pub'ai, Kavinės
Siūlome
Mus rasite
Centrinė g. 21A, Ramučiai, Kauno r., KAUNAS

Kavinė „Dairidis" yra Kauno rajone, Ramučių kaime. Įmonė gyvuoja nuo 1995 metų, pradėjusi verslą nuo keleto staliukų. Šiuo metu UAB „Dairidis" savo lankytojams gali pasiūlyti kavinę su 35 vietomis, pokylių salę iki 50 žmonių, nakvynę, pirtį baseiną.

Kavinėje dienos metu galima papietauti pravažiuojantiems, verslo bei įmonių atstovams. Kainos yra įvairios, nedidelės. Meniu patiekiamas kiekvieną dieną naujas. Įmonių darbuotojams, norintiems pietauti darbo vietoje, maistą galime pristatyti į pageidaujamą vietą.

Šiuo metu kavinės darbo laikas gal ir neilgas, tačiau galimi išankstiniai užsakymai, įvairūs pageidavimai.

Ruošiame pokylius, vestuves, gimtadienius, gedulingus pietus. Priimame užsakymus pagal Jūsų pageidavimą. Galite atšvęsti gimtadienį, vaikų šventę salę užsisakydami tik kelioms valandoms. Šventinis stalas atskiroje salėje bus paserviruotas tik Jums. Galit užsakyti teminį vakarėlį, Jūsų stalas bus paruoštas pagal norimą temą, meniu bus paruoštas pagal pageidavimus. Jei norite švęsti įmonėje, mes galime suruošti ir aptarnauti furšetinį pokylį, atvežti patiekalus į namus, ar į Jūsų pageidaujamą vietą. Švenčių metu ruošiame atskirus, šventinius patiekalus.

Kavinės „Dairidis" pasiūlymas pobūviams >>Darbo laikas
Pr. - Pn. 10:00 - 18:00
Št. - Sk. -

„Dairidis“ - tai šalia Kauno esančios Ramučių gyvenvietės pagrindinėje gatvėje įsikūrusi 35 vietų kavinė ir 50 vietų pokylių salė.

Ruošiame pokylius, vestuves, gimtadienius, gedulingus pietus. Priimame užsakymus pagal Jūsų pageidavimą. Galite atšvęsti gimtadienį ar vaikų šventę salę užsisakydami tik kelioms valandoms. Šventinis stalas atskiroje salėje bus paserviruotas tik Jums. Galit užsakyti teminį vakarėlį, Jūsų stalas bus paruoštas pagal norimą temą, meniu bus paruoštas pagal pageidavimus. Jei norite švęsti įmonėje, mes galime suruošti ir aptarnauti furšetinį pokylį, atvežti patiekalus į namus, ar į Jūsų pageidaujamą vietą. Švenčių metu ruošiame atskirus, šventinius patiekalus. 

Kavinėje telpa susėsti 35 žmonės, antrame aukšte esanti salė su balkonu tinka rengti nedideliam pobūviui ar gedulingiems pietums. O atskirame pastate įrengtoje pokylių salėje laisvai susės 50 žmonių ir dar liks daug vietos muzikantams ir šokiams – čia galėsite triukšmingai atšvęsti didesnį pobūvį, jubiliejų ar vestuves. Šalia pokylių salės įrengta pirtis su baseinu. Iš toliau atvykusiems bus pasiūlyti kambariai nakvynei.

Kavinė randasi netoli Karmėlavos kapinių, tad čia patogu surengti gedulingus pietus – tam bus pasiūlytos didesnė ar mažesnė salės ir keletas gedulingų pietų variantų.

Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 35
Vidutinė kaina asmeniui
Restorano parkingas nemokamas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Dairidis

Palikti atsiliepimą
 • Liucija Alisauskiene 5
  -678
  Gruodzio 9 diena, svenciau pas jus savo 50-meti. Esu dekinga Seimininkei Daivai uz jos rupestinguma,supratinguma,nuosirduma,paprastuma,uz graziai ispuosta sale,uz gera maisto kokybe (aisku ir skanu maista),taipat aisku, ir dideli Aciu tariu nuostabioms Padavejoms kurios man atrode,kad jos atejo pas mane i svente:) Tvarkingos pasitempusios su sypsena veide, ir uz labai gera aptarnavima man, ir mano sventes sveciams. Daivute,tau ir tavo personalui Didelis Aciu!Sveskite Dairidije tikrai liksite patenkinti:) Geru prasmingu metu ,ir tikiuosi kitais metais pasimatysime vel :)Dekoja Jums Liucija :)))
 • Olga 5
  -353
  Šį savaitgalį šventėme jubiliejų. Likom labai patenkinti. Puiki aplinka, gražiai serviruoti stalai, labai skanus maistas. Dėkojame šeimininkei Daivai už viską. Labai malonu, kad ji tikrai neabejinga savo svečiams, negaili nei laiko, nei patarimų. Ypač dėkingi padavėjoms, kurios dirbo šį šeštadienį (tik labai gaila, kad vardų nežinom- atsiprašom). Puikios moterys, paslaugios. Tikrai nereikėjo nieko prašyti: pačios viską mato, daro, tvarko, pakuoja...tiesiog visur siūlo net savo pagalbą. Nuoširdus AČIŪ. Jei dar ką švęsim, tikrai sugrįšim. Ir kitiems siūlom.
 • Igoris 5
  -360
  Šį savaitgali šventėme gimtadieni labai viskas patiko. Maistas skanus, aplinka gera, šaimininkai super jokių problemų. Tikrai čia dar grįšime.
 • Juozas 5
  -719
  Super viskas patiko, maistas labai skanus. Aptarnavimas ir aplinka gera.
 • Ignas 5
  -642
  Maistas labai skanus, šeimininkai malonus, gera aplinka labai patiko pirtis ir baseinas, taip pat dekoratoriu paslaugos. Viskas buvo kaip pasakoje. Jau ne vieną kartą esame čia švente
 • Rima 0
  -591
  Labai skanus maistas!!! Nuostabi aplinka ir labai nuoširdi savininkė! REKOMENDUOJU!
 • Elena 0
  -531
  Savo ir visų svečių vardu dėkojame poniai Daivai ir visam Dairidžio kolektyvui už skanų maistą, malonų aptarnavimą, grąžų stalą ir jaukią aplinką. Nuoširdžiausias ačiū Jums Ir sėkmės darbuose !
 • ausra 0
  -655
  sveiki, duomiuosi artejanciam jubuliejui apie Jusu teikiamas paslaugas. Zmoniu kiekis apie 18-25..tikslinama. Ar turite vieta 0627d? Ar turite kazkokia minimalia kaina zmogui, ar visam vakarui?
 • Indrė ir Justinas 0
  -763
  Profesionalus kolektyvas, draugiški ir kompetetingi žmonės. Vestuvių puota buvo nuostabi. Ačiū, Jūsų dėka mūsų vestuvės virto pasaka! Sėkmės.
 • Vaidas 0
  -441
  Sventeme savo vestuves ir esam labai patenkinti siuo pasirinkimu. Kurybiskai papuosta aplinka, patraukliai pateikiamas labai skanus maistas, malonus aptarnaujantis personalas, moderniai irengta sale bei garso iranga, patogus kambariai. Didziulis dekui Daivai bei visam kolektyvui uz nuostabia musu svente!
Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną