El Gaucho Sano (Atrium****)

Adresas: Pilies g. 10, VILNIUS
Telefonas: +37052107773
El. paštas:
El Gaucho Sano (Atrium****)
  ( 4.2 / 5 )
Viso įvertinimų: 95

El Gaucho Sano (Atrium****) (VILNIUS)

Seniai svajojote pamatyti tolimąją Argentiną bei pasimėgauti šios šalies kulinariniais šedevrais? Toli keliauti nereikės – Vilniaus senamiestyje, modernaus bei jaukaus viešbučio „Atrium" rūsyje, Jūsų laukia atsinaujinęs argentiniečių restoranas „El Gaucho Sano"!

Restorano interjere vyrauja sodrios žemės spalvos, jaukumo erdvei suteikia medžio detalės bei augalų motyvai, lubas puošia jaučių kailiai – stengiamasi sukurti argentinietišką dvasią. Tačiau tuo pačiu išsaugotas ir Vilniaus senamiesčio autentiškumas, paliktos autentiškos akmens sienos, rūsio arkos bei skliautai. Be to, „El Gaucho Sano" restorane svečių laukia ne tik seniai pamėgti patiekalai, bet restorano erdvė, čia susėsti gali iki 130 svečių. Vis dėlto, artėjant savaitgaliui vietas patartina rezervuoti iš anksto bei taip išvengti nemalonių situacijų, kuomet visi restorano staliukai būna užimti...

Tik „El Gaucho Sano" galite paragauti originalių Argentinos virtuvės patiekalų, kurių valgiaraštį sudarė ir į jį nuolat papildo argentinietis kulinarijos profesionalas Mario Ricardo Avallone. Restorane įrengta atvira virtuvė, tad kiekvienas gali stebėti savo užsakyto patiekalo gaminimo procesą nuo pat pradžios iki patiekimo. „El Gaucho Sano" galite pasimėgauti įvairiais užkandžiais, argentinietiškais pyragėliais, gaiviomis salotomis ar paragauti sriubų, iš kurių vertėtų paminėti tradicinę argentinietišką sriubą su jautienos šonkauliukais, pupelėmis ir kukurūzais bei argentinietišką raudonųjų pupelių sriubą.

Taip pat restorane galite paragauti firminių „El Gaucho Sano" ant grotelių keptų jautienos, veršienos, kiaulienos, avienos, vištienos bei elnienos patiekalų, patiekiamų su aštriais prieskoniais pagardintomis bulvėmis, „El Gaucho" salotomis, „Čimičiuri", „El Gaucho" ir „Adobo" padažais. Nenusivils ir į restoraną užsukę vegetarai, jūrų gėrybių mėgėjai ar smaližiai – kiekvienas valgiaraštyje tikrai ras patinkantį patiekalą. Beje, netrukus į „El Gaucho Sano" valgiaraštį ruošiamasi sugrąžinti keletą seniai užmirštų gardžių patiekalų, taip pat lankytojams pasiūlyti dar neragautų gardėsių.

„El Gaucho Sano" itin didžiuojasi savo vynų kolekcija, mat restorano vyno kortoje dabar rasite net 85 skirtingus vynus iš viso pasaulio geriausių vyno regionų. Šiam aukštos kokybės vynui laikyti restorane įkurdintos naujos specialios vyno spintos.

Specialus pasiūlymas!

Penktadieniais ir šeštadieniais „El Gaucho Sano" restorane koncertuoja tango muzikos ekspertas Eduardas Chimenesas (Eduardo Gimenez), bene garsiausias Argentinos kultūros populiarintojas Lietuvoje.

„Neformaliu požiūriu į pasirodymus garsėjantis E.Chimenesas groja ir dainuoja visame „El Gaucho Sano" restorane - jis eina nuo stalelio prie stalelio, ilgiau pabūna prie laukiančių jo dėmesio", - apie koncertus pasakojo restorano direktorius Tomas Kuoras. E.Chimenesas ne tik dainuoja, bet ir čia pat gali pamokyti argentinietiškojo tango judesių.


Sekmadieniaisrestoranas kviečia šeimas susėsti prie sotaus argentinietiško stalo ir išpuoselėtus jautienos didkepsnius ragauti už specialią kainą – 11,30 Eur.

Kviečiame apsilankyti restorane „El Gaucho Sano" bei pajusti argentinietišką dvasią klausantis uždegančių Eduardo Chimeneso ritmų bei ragaujant nuostabių šios šalies patiekalų!

Valgiaraštis>>

Vyno korta>>

Vardas*: El. p.: Vertinimas:
Atsiliepimas*:
Skaityti atsiliepimus (95) Taisyklės ir atsakomybė

El Gaucho Sano (Atrium****)

Geografinis orientyras: Senamiestis
Darbo laikas: P. 12:00-24:00
A. 12:00-24:00
T. 12:00-24:00
K. 12:00-24:00
P. 12:00-02:00
Š. 12:00-02:00
S. 12:00-24:00
Telefonas: +37052107773
Faksas: +37052107770
El. paštas:
Interneto svetainė: http://www.atrium.lt
Vietų skaičius: 70
Salių skaičius: 4
Pobūvių salės/vietų skaičius jose: 60 sėdimų vietų, talpina 150 žmonių.
Automobilių stovėjimas: 14 vietų kieme nemokamos. Daugiau vietų iki 20:00 val. mokama.
Atsiskaitymas kreditinėmis kortelėmis: taip
Pobūviai taip
Pirtis taip
Nakvynė taip
Kondicionavimas: taip
Neįgaliųjų aptarnavimo galimybės: taip
Meniu pateikiamas tokiomis kalbomis: LT, RU, ES.
Yra kepsnių ant grotelių: taip
Renginiai, programa: restorane skamba gyva muzika nuo 20:00 iki 23:00 val. Gitara groja Eduardas Gimenezas.
Pobūviai (banketai, furšetai, kt.): banketai, furšetai (200 žmonių), gedulingi pietūs, išvažiuojami maitinimai, vestuvės.
Paslaugos, produktai: viešbutyje yra 28 kambariai: 3 vienviečiai, 16 standartinių kambarių, 4 liukso klasės kambariai, 4 apartamentai, 1 karališkieji apartamentai.Visi kambariai jaukūs, dvelkiantys senojo Vilniaus dvasia.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2016-03-31