Kūno kultūra

Adresas: Ukmergės g. 322, VILNIUS
Telefonas: (8-616) 43888
El. paštas:
Kūno kultūra
  ( 0 / 5 )
Viso įvertinimų: 0

Kūno kultūra (VILNIUS)


„Sveikas ir subalansuotas maistas turi būti lengvai prieinamas visiems ir teikti naudą organizmui bei džiaugsmą gomuriui ir skonio receptoriams!" – tai sveiko maisto kavinės„Kūno kultūra" ideologija ir patiekalų kūrybos pagrindas. Tai yra pirma ir kol kas vienintelė vieta Vilniuje, kurios patiekalų receptai suderinti su dietologais. Kavinė laužo mitus, kad sveikas maistas – nuobodus, nes „Kūno kultūros" kūrėjai keliauja po pasaulio virtuves ir įkvėpimo semiasi iš įvairių kraštų, tad maistas čia įdomus ir tikrai skanus.

Ko gero, puikiai žinote jausmą, kuomet po sočių pietų užuot pasikrovus energijos (ką ir turi daryti maistas), taip reikalingos likusiai darbo dienai, apima tingulys ir mieguistumas. „Kūno kultūros" misija – pietaujančius bei skubančius išsinešti maistą su savimi įkrauti skania ir sveika energija veikti. Kavinės meniu sukurtas bendradarbiaujant su dietologais, tad patiekaluose ne tik subalansuotos maistinės ir energinės vertės, bet ir pasiektas pagrindinių patiekalų ir garnyrų sudėtinių dalių tarpusavio suderinamumas. Subalansuotos virtuvės idėjų autoriai pasirūpino, kad skirtingą mitybos būdą propaguojantys žmonės pietaudami turėtų galimybę pasirinkti jų poreikiams subalansuotą maistą.
Kasdien kavinės svečiams siūlomi trys pagrindiniai patiekalai (mėsos, žuvies ir vegetariškas), du garnyrai (lengvesnis ir sotesnis) bei šviežių daržovių salotos, sriuba – pasirinktinai. Neapsigaukite manydami, kad tai dar viena nuobodi dienos pietų vieta, patiekalai čia gaminami su įkvėpimu ir meile kokybiškai virtuvei: jūros ešerys su apelsinų glajumi, marokietiškas jautienos troškinys, batatų ir salierų piurė, vegetariškas batatų ir pupelių čili troškinys, špinatų ir fetos pyragas, azijietiškas jautienos iešmainis su riešutų padažu – pripažinkit, tokie patiekalai tikrai įkvepia pradėti maitintis sveikai.

Pagrindiniai kavinės „Kūno kultūra" kūrybos įkvėpimo šaltiniai: kelionės, hedonizmas (hedonizmas – etikos teorija, teigianti, kad malonumas yra svarbiausias dalykas, vienintelis gėris ir galutinis žmonijos tikslas) ir dietologijos bei mitybos mokslas. Tokia filosofija įpareigoja ir itin rūpestingai atrinkti aukščiausios kokybės produktus. Atnaujinant meniu, įtraukiamos sezoninės žaliavos, neretai receptus įkvepia ir jos.

Išvežamieji:
Netradicinio pobūvio šventimui rinkitės "Kūno kultūrą", nes čia kuriamas, ruošiamas ir patiekiamas maistas yra kūrybiškas, kaskart nustebina svečius, tuo pačiu neapsunkina skrandžio ir užpildo kūną energija švęsti. Maisto stilius, įvairovė ir pateikimas – visiška laisvė rinktis ir interpretuoti! Nors... keptos duonos su česnakais negausite!

Renginiams yra specialus meniu, bet lanksčiai taikomasi prie kliento poreikių ir pageidavimų, renginio temos ir vietos. Visada bus ieškoma geriausio ir išskirtinio šventės sprendimo būsimiems šventės dalyviams, kurių gali būti net 1000 bet kuriame Lietuvos kampelyje. Įgyvendinant užsakovų norus ir poreikius, „Kūno kultūra" gali pasirūpinti viskuo, o šventės atmosferą gali kurti tiek pačios ryškiausios žvaigždės, tiek nežinomi, bet įgudę profesionalai.

Vardas*: El. p.: Vertinimas:
Atsiliepimas*:
Taisyklės ir atsakomybė

Kūno kultūra

Geografinis orientyras: Centre
Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis
8:00 - 16:00
Telefonas: (8-616) 43888
El. paštas:
Interneto svetainė: www.kuno-kultura.lt
Vyr. virėjas (-a): Mykolas Lepeška
Administracija: Žygimantė Vakarė Jovaišaitė
Vietų skaičius: 7
Salių skaičius: 1
Pobūvių salės/vietų skaičius jose: taip
Lauko kavinėje vietų: Ne
Automobilių stovėjimas: Taip
Atsiskaitymas kreditinėmis kortelėmis: taip
Pobūviai taip
Dienos pietūs: Karštasis + garnyras + salotos = € 5,5, + sriuba = € 6,5
Verslo pietūs: Taip
Pobūviai (banketai, furšetai, kt.): Taip
Maistas į namus (užsakymų tel., pristatymo kaina): Užsakant už € 50 ir daugiau – nemokamas, iki € 50 - €5. Užsakymų tel.: +370 616 43 888
Paslaugos, produktai: Išvežamieji pobūviai

Paskutinį kartą atnaujinta: 2016-11-15