Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

Skonių ir kvapų oazė – „Ibrahim“

2013-07-14
Publicējiet savu rakstu

Nebrangus, skanus, išskirtinis – dažniausiai kavinėse tenka rinktis tik du iš šių „ingredientų“. Mėgstantys ieškoti ir atrasti naujus skonius turėtų įsidėmėti žodį „Ibrahim“. Tikriausiai neatsiras vilnietis, kuris nežinotų Kalvarijų gatvėje (Kalvarijų 24 a ) įsikūrusio užuolaidų salono „Ibrahim“, tame pačiame pasaže įsikūrusi ir rytietiškų maisto prekių parduotuvė bei kavinė tuo pačiu pavadinimu.

„Ibrahim“ kavinė, panardina į rytietiškų aromatų ir skonių pasaulį. Maisto gamybai naudojami rytietiški prieskoniai, sūriai ir kiti maisto produktai, kurių įsigyti čia atvyksta ne vienas Vilniaus restorano virėjas. Prie patiekalų galima paragauti ir autentiškų turkiškų gėrimų.

Verslo įstaigų apsuptoje kavinėje dirba daugiau, kaip dešimtį metų patirties turintys virėjai, gerai žinantys, ką pasiūlyti verslo/dienos pietums, kad kokybė pranoktų kainą. Dienos pietums kavinėje „Ibrahim“ neišleisite daugiau nei 10 Lt. Įvairus meniu, greitas ir malonus aptarnavimas, skanus ir nebrangus maistas – taip iš pirmo žvilgsnio galima būtų apibūdinti kavinę „Ibrahim“. Lankytojai, palikdami atsiliepimus, itin gerai vertina aptarnaujančio personalo darbą, kavinės jaukumą ir virtuvę.   

Kavinėje galite surengti pobūvį iki 60 asm., o jei norite rytietiškų skonių fiestos savo namuose galite užsisakyti ir išvežamąjį pobūvį.

Kavinės nuotraukos