Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

Skaniausi pyragai šventėms

2016-11-15
Publicējiet savu rakstu

Kokia „Pyragainės Šarlota“ vizitinė kortelė? Firminiu gaminiu, pasirodo, gali būti visi pyragai, nes kiekvienas pagamintas be išlygų kokybei, natūralumui, su stoooorais sluoksniais įdaro:: su sezoninėmis uogomis, daržovėmis, mėsa, žuvimi, grybais, varške... O kur pyragai, ten ir kibinai kepa!

Produktai perkami iš ūkininkų ir patikimų tiekėjų, atidžiai atsirenkant kokybę ir skonį, o „kaina šioje vietoje ne esminis kriterijus, nes patenkinti klientai grįžta“ – atvirauja „Pyragainės Šarlota“ šeimininkas.

Daugelio pyragų receptūros atkeliavusios iš Ukrainos, kaip ir patyrę konditeriai, kurie  pina raštais kepamus pyragus. Vieną pyragą suraityti užtrunka iki pusės  valandos, o tai, šiais greito maisto ir greito bėgimo laikais, tampa ne tik atgaiva gomuriui, bet ir vertybė.

Svarbiausia „Pyragainės“ filosofijos dalis – NATŪRALŪS produktai. Jokių kompromisų ar nutylėjimų. Kaip sako savininkas: „jeigu reikės dėti kokią nors chemiją – geriau užkalsiu kavinės duris.“ Natūralūs, pačių verdami jautienos, vištienos, žuvies sultiniai prie nesaldžių pyragų ir kibinų... – jaučiate nostalgiją kokybiškiems laikams? Užsukite arba užsisakykite, kad, ko širdis geidžia, pristatytų į namus, ar į biurą!

Daugiau informacijos: http://www.sarlotapyragaine.lt/