Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

Restoranas medyje – vaikystės svajonė

2017-06-19
Publicējiet savu rakstu

Apie namelį medyje svajoja visi vaikai. O apie vakarienę medyje svajoja ir suaugusieji! Naujojoje Zelandijoje iš ekologiškų medžiagų tiesiog medyje, 10-ties metrų aukštyje įrengtas kokono formos restoranas. Į jį patekti galima įveikus 60-ties metrų tiltelį. Restoranas suprojektuotas taip, jog būtų apšviestas saulės ir pilnas gryno oro.

Namelis medyje iš pradžių buvo 2008-ųjų metų marketingo kampanijos „Yellow Pages“ (liet. „geltonieji puslapiai“) dalis. Ši kampanija atkreipė dėmesį į tai, jog kasmet vien JAV išleidžiama apie 500 milijonų telefonų ir adresų knygų – kiekvienam gyventojui tenka po dvi. Šiam tikslui iškertama 9 milijonai medžių.

Šiandien Yellow Treehouse – sėkmingas restoranas, į kurį patekti įmanoma tik iš anksto rezervavus staliuką. Ar matėte lietuvišką filmą „Aš esi Tu“, kur svajotojas architektas pasistato stiklinį namelį medyje? Puiki idėja restoranui Lietuvoje – šalyje, dar turinčioje nemažai miškų.