Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

Pigiausia nakvynė Europoje - Lietuvos viešbučiuose

2012-02-01
Publicējiet savu rakstu

Lietuvoje besisvečiuojantys turistai ar vietiniai keliautojai už nakvynę vidutiniškai turi pakloti 212 litų. "Hotel.info" apibendrina, kad Rytų ir Vidurio Europa yra itin patraukli keliautojams, kadangi tarp pigiausių šalių taip pat patenka Čekija, Vengrija, Lenkija ir Bulgarija.

Brangiausia pripažinta Švedija, kur nakvynė vidutiniškai kainuoja 473 litus. Šiek tiek pigiau ilsėtis Danijoje, Suomijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Prancūzijoje.

Tačiau turint omeny, jog LR Seimas praėjusių metų pabaigoje apsisprendė šiemet nebesuteikti PVM lengvatos viešbučiams (praėjusiais metais Lietuvos viešbučių verslui buvo taikomas lengvatinis – 9 proc. siekiantis – pridėtinio vertės mokesčio (PVM) tarifas), o taikyti vieną didžiausių Europoje 21 proc. PVM tarifą, Lietuvos viešbučiai gali greitai pasitraukti iš konkurencinės kovos su kitų Vidurio Europos šalių apgyvendinimo vietomis. 

Nuotrauka: sxc.hu