Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

„LivIn“ kviečia švęsti Perkūnkiemio bei aplinkinių rajonų gyventojus (Vilnius)

2012-02-13
Publicējiet savu rakstu

Perkūnkiemyje, atsinaujinusiame, erdviame ir šviesiame restorane „LivIn“ galite švęsti vestuves, gimtadienius, jubiliejus, paminėti kitas išskirtines gyvenimo akimirkas ar surengti įmonės šventę. Organizuojant vakarėlius ir šventes, didelė restorano erdvė palieka nemažai vietos fantazijai... Banketo metu susėsti gali iki 80 svečių, o furšete dalyvauti iki 150 žmonių.

Modernios klasikos interjeras su žaismingais akcentais, nepriekaištingas aptarnavimas ir skanus maistas nepaliks abejingų. Dar vienas privalumas – sukaupta nemenka švenčių organizavimo patirtis. Šventinis meniu derinimas individualiai – iš gausybės patiekalų, kiekvienas išsirinks sau tinkamiausius.

Naujame restorano „LIV IN“ valgiaraštyje svečiai ras laiko ir skonių patikrintus, visų pamėgtus patiekalus, tokius kaip Kijevo Kotletas, Viščiukas Tabacco, Jautienos Befstrogenas ar Kiaulienos šonkauliukai su BBQ padažu.

Tėvelių dėmesiui – vaikų gimtadieniai! „LivIn“ organizuoja vaikų gimtadienius su populiariųjų kino filmų personažais: Šreku, Kempiniukų ir kitais.

Restorano aplinka taip pat puikiai tinka verslo susitikimams, seminarams, pristatymams bei konferencijoms.

Išvežamųjų pobūvių paslauga. Jei norite surengti šventę namuose, pobūvių salėje ar gamtoje, su malonumu surengsime išvežamąjį pobūvį ar furšetą.