Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

Lietuvoje populiarėja gongų terapija (Vilnius)

2011-01-27
Publicējiet savu rakstu

Kadaise žmonijos lopšyje – Mesopotamijoje gimė, o vėliau po visą pasaulį pasklido maloni kūnui ir sielai gongų muzika. Gongo garsai – harmonizuojantys virpesiai, priverčiantys mūsų kūno ląsteles vibruoti, o tokiu būdu ir masažuoti kiekvieną kūno ląstelę. Ši vibracija stiprina organizmą, šalina stresą bei skausmus ir ypač teigiamai veikia psichiką. Dėl vibracijos, sklindančios iš šių instrumentų, didėja savaiminio sveikimo sugebėjimai, ištirpsta blokai, sustiprėja organizmo imunitetas. Jau dabar Vilniuje sekmadieniais Šri Šri jogos centre galima klausytis puikiai atpalaiduojančios gongų muzikos.

Šri Šri jogos centro įkūrėjas Vyrenijus Andrijauskas teigia, kad gongų garsai labai atpalaiduoja ir teigiamai veikia psichiką. Žmonės panyra giliai į save, sustiprėja intuicija, kūnas pats pradeda save gydyti. Po gongų garsų terapijos žmonės jaučiasi pailsėję, nusiraminę, tarsi sugrįžę į save.

„Grojimo metu žmogus guli užsimerkęs, šiltai įsitaisęs ant grindų ir mėgaujasi muzika. Jis stebi, kas vyksta, klausosi, panyra į įvairias būsenas, gali užsnūsti, tačiau pabunda ir vėl giliau įsiklauso į save“, – pasakoja Vyrenijus.

Vyrenijus suvokė terapinę gongų galią ir pradėjo jais groti. Jis pasakoja, kad gongai buvo sukurti siekiant suteikti žmogui galimybę sustoti, nusiraminti, pailsėti, įsiklausyti į save ir sveikti.

„Atidarius Šri Šri jogos centrą gongai ir dubenys patys atėjo pas mane. Pastebėjau, kad jie turi nepaprastai teigiamą poveikį kūnui bei psichikai, pradėjau domėtis, stebėti, kaip jie veikia mane bei aplinkinius. Jais grojant gimė gongų terapijos renginys „Gongų jūra“. Visame pasaulyje jau seniai yra grojama gongais, o Lietuvoje jie dar tik populiarėja. Manau, kad gongų garsų niekada nebus per daug“, – sako Vyrenijus.

Į jogos centrą kas antrą sekmadienį susirenka žmonės norintys pailsėti, paklausyti gongų ir pasiruošti būsimai darbo savaitei.

Renginys „Gongų jūra“ vyksta kas antrą sekmadienį 18.30 val. Šri Šri jogos centre (Lakūnų g. 6, Vilnius). Gongų terapija trunka apie 1 val.

Daugiau: www.srisriyoga.lt
Vyrenijus 868757726