Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

Kavos bankomatas – naujiena Lietuvoje ir Europoje

2012-11-06
Publicējiet savu rakstu

Pirmasis kavos bankomatas pastatytas Kaune, prekybos centre „Maxima“ (Pramonės pr. 29), spalio pradžioje. Prekybos centro pirkėjai įvertino šią naujovę kaip puikią galimybę greitai ir patogiai nusipirkti šviežios kvapnios kavos. Nors kavos bankomatas veikia dar tik nepilną mėnesį, dalis pirkėjų grįžo pakartotinai nusipirkti kavos.

Tai unikalus ir patentuotas kavos pardavimo būdas ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Kavos bankomatas, vaizdžiai kalbant, yra tarsi seifas su šaldytuvu. Jame šviežiai skrudinta kava laikoma 5 °C temperatūroje, kavos pakuotės sandarios, nepraleidžia oro ir dienos šviesos, todėl kava išlaiko geriausias savybes.

Kavos bankomatas patrauklus kiekvienam pirkėjui, kuris mėgsta šviežiai skrudintą kavą ir nori išbandyti įvairias rūšines kavas. „Kavos bankas“ skrudina kavos pupeles mažais kiekiais vienu moderniausių amerikietišku aparatu „Diedrich“. Kavos bankomate rasite kavos iš Brazilijos, Kenijos, Indijos, Nikaragvos, Gvatemalos, Kolumbijos, Papua Naujosios Gvinėjos ir Tanzanijos.


200 gramų svorio rūšinės maltos kavos arba pupelių pakuotė kainuoja nuo 9 iki 20 Lt. Kavos bankomatas priima bet kokio nominalo lietuviškas metalines monetas, 10 arba 20 litų kupiūras. Sumokėję pinigus, kavą gausite po akimirkos, o jei reikės – bankomatas išmokės ir grąžą. Ateityje nuolatiniai pirkėjai gaus specialią kortelę-raktą, kuris leis kavos nusipirkti su nuolaida. Be to, kavos bankomate bus prekiaujame ir proginėmis pakuotėmis, skirtoms įvairioms šventėms: Kalėdoms, Naujiems metams, gimtadieniams ir t.t.

Atidaryti iš kavos bankomato pirktą kavą reikėtų po 20-30 minučių, kad ji būtų kambario temperatūros. Rekomenduojame atidarytą kavą pilti į nepermatomą ir sandarų indą, šaldytuve laikyti nereikia.

Kviečiame išbandyti kavos bankomatą Kaune. Taip pat „Kavos banko“ kavą galima nusipirkti ir internetu
www.kavosbankas.lt

„Kavos Bankas“ planuoja kavos bankomatus statyti ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Italijoje. Po pirmojo pasiūlymo kitoms rinkoms, UAB „Kavos Bankas“ sulaukė susidomėjimo iš Vokietijos, Italijos, Estijos bei Latvijos.


Aplankykite mums
www.kavosbankas.lt, Facebooke – Kavos bankas

Susisiekite su mumis:
Ekskavatorininkų g. 1L, Kaunas
Telefonas: +370 37 407 534,
Faksas: +370 37 407 257
El. paštas:
info@kavosbankas.lt