Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

Išvežamųjų pobūvių patiekalai iš geriausių ir šviežių žaliavų kavinėje „Iltis“

2015-05-08
Publicējiet savu rakstu

Ruošiame maistą įvairiomis Jūsų progomis: vestuvėms, gimtadieniams, krikštynoms ir pan. Žinome visų švenčių niuansus, tradicijas ir galime pasiūlyti kažką įdomesnio, nei kitur... Vaikams galime pasiūlyti atskirą meniu.

Jei maistą ir gėrimus Jūsų sodyboje gamina Jūsų virtuvės šeimininkė, galime jai išnuomoti indus, įrankius, staltieses, marmitus... – beveik viską, ko Jums reikės sklandžiai jūsų šventei.
Išvežamojo pobūvio aptarnavimui galime pasiūlyti profesionalų ir mandagų personalą.

Kavinės virėjos, kurios ne pirmus metus dirba prie šaltų ir karštų patiekalų, ne tik kavinė meniu, bet ir pobūviams meistriškai gamina daugelio užsakovų ir svečių itin mėgstamą farširuotą žuvį ir vištieną. Virtuvė, vadovaujasi europietiškos virtuvės tradicijomis, todėl maisto skoniai bus priimtini daugumai ir nekils nepatogumų Jūsų kviestiniams svečiams. Aišku, koks pobūvis (o ypač furšetas) be vieno kąsnio  sumuštinukų (dar kitaip vadinamais - canape)! Sumaniosios virėjos gali pagaminti platų vieno kąsnio sumuštinių ir įvairių užkandėlių asortimentą tiek pagal užsakovų pageidavimą, tiek ir iš savo patirties, kurios šauniai derės su alumi ar vynu.

Kainas išvežamiesiems pobūviams derinamos su kiekvienu užsakovu atskirai, kadangi visada atsižvelgiame į pakviestų svečių poreikius, meniu sudėtingumą ir šventinės programos organizavimo subtilybes.

Kavinė Iltis
Draugystės g. 1B, Kaunas
Užsakymo tel. +370 686 41020
El.paštas raistata@gmail.com
Svetainė www.iltis.lt