Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

Restorano apžvalga: "Hop Doc Gastropub"

2019-11-25
Publicējiet savu rakstu

Rudens spalvomis nuspalvintas senamiestis šiandiena mus atvedė ne kur kitur, kaip į gero alaus gerbėjų jau spėtą pamėgti gastropub’ą - HOP DOC.

Ši vieta duris atvėrė dar 2015 metų vasaros pabaigoje. Tuo metu baro vardą garsino ne kas kitas, kaip begalinė meilė alui (čia jų yra daugiau nei 100 rušių iš viso pasaulio) ir kokybiškas, skanus, gurmaniškas maistas. Populiarumą tik dar labiau didino patogus virtuvės bei baro darbo laikas, “laimės valandos” ir specialūs jų metu galiojantys pasiūlymai, dienos pietūs, savaitgalio brunch’ai. Tačiau kaip pub’as gyvuoja šiandien? Butent tai ir nusprendėme sužinoti ir pasidalinti su jumis.

Vasaros metu čia galite prisėsti ir lauke, tačiau mums, deja, pasitaikė šalta ir lietinga diena, tad užėjome vidun. Jei iš lauko pub’as ir neatrodo įdomus, nuomonę pakeisite užėję. Dizainas mums pasirodė solidus, puikiai tinkantis ramiam ir jaukiam vakaro pasisedėjimui. Interjeras tartum angliško pub’o ir vietos, į kurią norėtūsi užsukti brunch’ui, miksas. Nors tiesą pasakius, viduje norėtūsi kiek daugiau šviesos, tačiau prieblanda barui suteikia savitą, atpalaiduojančią nuotaiką.

Vos prisėdus buvome iškart be galo šiltai ir draugiškai aptarnauti. Barmenas nemažai papasakojo apie alų, skonius, gamybą. Taip pat suteikė įdomių faktų apie alaus istoriją bei padėjo išsirinkti tai, kas labiausiai tiks prie pasirinktų patiekalų.

Meniu gal ir nėra pats didžiausias, bet juk čia pub’as! Ir teisybės dėlei, tiek patiekalų įvairove, aprašymu, tiek pačiu meniu dizainu ir aiškumu likome labai patenkinti. Užkrimsti ar gerai užkimšti pilvą greičiausiai ras visi. Pamiršti nebus ir tie, kuriems mėsa ne prie širdies. O pasirinkti patiekalą čia galite nuo angliškų pusryčių, rameno ar užkandžių rinkinio iki gardžių šonkauliukų, kepsnių bei gourmet burgerių.

Kaip jau supratote, gėrimų pasirinkimas tikrai nudžiugins ne vieną. Taip, alaus rušių čia tikra galybė. Bet tai dar tikrai ne pabaiga. Šiame bare galėsite išsirinkti kokteilį iš daugiau nei 20 rušių. Na, o jei norėsis kažko stipresnio, galima užsisakyti stipriųjų gėrimų rinkinius, kurių kainos kelnių tikrai nenumaus.

Dar nesusidomėjote? Čia galite pasijusti tikru žinovu ir maistą bei gėrimus suderinti patys, nes šiame meniu visas ilgas puslapis skirtas patiekalų ir pub’e randamų alaus rušių derinimui. O be viso to, dar ir nedidelę alaus degustaciją galite užsisakyti.

Kad ir kaip šauniai viskas skamba, šiandiena atėjome čia ne alaus degustuoti, o virtuvės skanėstų paragauti. Kurį laiką nagrinėjome meniu ir pietus, kaip visada, nusprendėme pradėti desertu.

Maskarponės ir mangų desertas skoniu beveik prilygo taip gardžiai skambantį pavadinimą. Desertą sudaro sausainių trupinių pagrindas, aplietas maskarponės kremu, o viršų puošia šviežių mangų gabalėliai bei mėta. Turbūt vienintelis kiek nuliūdinęs dalykas - mangai buvo kiek kietoki ir rūgštoki.

Norėtųsi paminėti, jog maistas atkeliavo tikrai greitai (gal tą įtakojo žmonių kiekis, nes baras buvo gal tik pusiau užpildytas). Sukirtę desertą kibome į aštrius buffalo sparnelius. Mėsytė nuo kaulo tarsi pati krito, buvo puikiai iškepta, sultinga. O ir žodis “aštrūs” šį kartą buvo įrašyti ne be reikalo, savo pavadinimą pilnai pateisino. Mums, mėgstantiems aštriau, vandens griebti iškart neprireikė, tačiau jei jums pasirodytų kiek aštroka, sparnelius galite pamirkyti į šalia patiekiamą grietinės padažą. Na, gal mūsų akimis saliero lazdelių gerokai per daug, tačiau tai nėra esminis dalykas ir sparnelių skonio tikrai neįtakoja.

Paskanavę sparnelių, pilveliams pripildyti išširinkome rameną su vištiena bei plėšytos jautienos burgerį su kimchi (korėjietiškai raugint kopūstai) ir bulvytėmis, gardintomis trumais.

Ramenas… Tikrai nebuvo skaniausias, kokį esame valgę, tačiau ir nelikome nusivylę. Sultinys niekuo neįpatingas ir žolelių užberta gal kiek per daug, tačiau labai gardūs vištienos gabalėliai, gerai išvirę makaronai bei marinuotas kiaušinis, patiekalą apjungė į vieną visumą.

Pietų pabaigą vainikavo burgeris. Bulvytės buvo iškepusios labai gardžiai, šalia patiektas naminis padažas puikiai derėjo prie patiekalo. Tačiau pats burgeris liaupsių nenusipelno. Mūsų manymu norėtūsi kiek minkštesnės ir mažesnės bandelės. Įdaru taip pat nelikome labai sužavėti. Kopustai skanūs, tačiau jautiena mums pasirodė gerokai per sūri. Bendras skonis gal ir neblogas, bet užsukę čia dar kartą, šio patiekalo ko gero nesirinktume.

Šiaip ne taip įveikę pietus nužingsniavome prie baro sumokėti. Pietūs atsiėjo nei daug nei mažai - 21 eurą, o išėjome tikrai gerokai privalgę.

Barą aplankėme jau ne pirmą kartą ir šiai dienai galime teigti, kad laikas šios vietos aptarnavimo ir maisto kokybės tikrai nesugadino. Čia užsukti sakytume būtina alaus megėjams, rūšių tikra galybė, net gražu žiūrėti. Patiekalams mūsų akimis vieno ar kito akcento gal ir trūksta, tačiau kokybiški produktai jaučiami gana akivaizdžiai. Viską nuostabiai apjungia jauki aplinka ir draugiškai bei paslaugiai nusiteikę darbuotojai. Visa tai ir patogi bei lengvai randama lokacija abejingų nepaliks.

Sąskaita: Ramenas - 4,20€, aštrūs buffalo sparneliai - 5,20€, plėšytos jautienos burgeris su kimchi bei bulvytėmis su trumais - 8,20€, maskarponės ir mangų desertas 3,40€.

VISO: 21€

Aptarnavimas: 5/5. Aptarnavimas mums labai patiko. Barmenas bei padavėja aptarnavo labai draugiškai ir profesionaliai. Be galo džiugu, jog barmenas gerai nusimanė apie alų ir suteikė gana nemažai informacijos. Maistą gavome tikrai gerokai greičiau nei tikėjomės.

Interjeras: 4/5. Interjeras gan dailus, tvarkingas. Jaukumo vietai suteikia medžio detalės, dideli langai, šiltos, neišsišokančios spalvos. Vietos tikrai atsiras ir didesniai kompanijai. Mūsų akimis trūkumas tik tas, kad kuomet lauke lynoja, viduje susidaro prieblanda.

Meniu: 5/5. Meniu gana platus. Čia rasite salotų, burgerių, karštų patiekalų, užkandžių ir t.t.  Šis baras įdomus ne tik dėl labai didelio gėrimų pasirinkimo ar įprastai turimo meniu, bet ir dėl to, jog čia galite užsukti dar ir dienos pietų, savaitgaliais pasimėgauti brunch’u bei užsukus laimės valandomis pilvą pripildyti gerų pasiūlymų dėka. Mūsų skoniui patiekalams, tiko ne viskas, tačiau likome skaniai ir sočiai pavalgę.

Bendras įvertinimas: 4,6/5