Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

LRVVKA kviečia virėjus ir konditerius į jubiliejinį renginį

2011-01-22
Publicējiet savu rakstu

Mieli kolegos,

pradėdami vienuoliktus veiklos metus, vėl siūlome sekmadienį praleisti kartu su Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija!

Dešimt metų žmogui – dar turbūt nedaug; bet dešimtmetį nužygiavę kartu su mūsų Asociacija, jaučiamės užgrūdinti ir daug patyrę...

Kviečiame visus, mylinčius ir gerbiančius virėjo profesiją į 10 metų LRVVKA jubiliejinį – ataskaitinį renginį, kuris vyks 2011 m. sausio 30 d. 11 val. restorane „Horizontas“, viešbučio „Crowne Plaza Vilnius“ 16-ame aukšte (M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius).

Apžvelgdami kartu prabėgusį darbingą dešimtmetį, dar kartą pabūkime kartu, pasidžiaukime šia nepakartojama akimirka, prisiminkime didžiausias dešimties metų veiklos Pergales, padėkokime darbščiausiems Nariams ir ištikimiausiems Rėmėjams už bendradarbiavimą ir galimybę dirbti kartu...

Paskanaukim Asociacijos „vilkų“ pagamintų šventinių patiekalų, pabendraukim, pasilinksminkim, kad geras ūpas lydėtų mūsų darbus dar ne vienus metus.

Dalyvavimo kaina vienam asmeniui – 100 Lt, LRVVKA nariams – nemokamai.

Registracija BŪTINA!

Registruotis tel. (8 5) 2723171, 8 674 51045 arba el. paštu info@lrvvk.lt


LRVVKA informacija