Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

Keliaujantis restoranas „The Cube“ persikėlė į Milaną

2011-12-30
Publicējiet savu rakstu
140 kv. m. laikinėjam restoranui išrinkti 18 žmonių komanda sugaišta penkias dienas, o surinkti - devynias. Vidinė jo erdvė, kurioje gali vaišintis 18 žmonių, sudaro 73 kv. m., dar 50 – kv. m užima terasa, siūlanti iki šiol nematytą rakursą į žinomas vietas.

Iki balandžio 26 d. Milane veiksiančiame restorane gamins net 13 vietinių šefų, iš kurių 4 dirba poromis. Vaišės “The Cube” labiau primenantį bendravimą su draugais, nei lankymąsi įprastame restorane, nes svečiai gali stebėti patiekalų kūrimo procesą, bendrauti su šefais.

Ši netradicinė buitinės technikos gamintojo „Electrolux“ idėja paremta noru ne tik suteikti nepakartojamų įspūdžių, bet ir įkvėpti bei išmokyti žmones pačius eksperimentuoti rengiant vaišes savo šeimai ir draugams. Tam šefai pasitelkia profesionalų itin vertinamus „Electrolux“ prietaisus - kombinuotas garų orkaites, indukcines kaitlentes ir kt. prietaisus.

Priešpiečiai „The Cube“ restorane kainuoja apie 200 EUR, vakarienė, įskaitant gėrimus - 250 EUR. Užsisakyti juos galima interneto svetainėje www.electrolux.com/cube