Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

Jauno božolė vyno šventė

2014-11-13
Publicējiet savu rakstu

Didžiąją metų dalį oro sąlygos buvo idealios- šiltos dienos, daug saulės, vidutinis kritulių kiekis, todėl vynuogės išvengė ligų. Rugpjūtį beveik visa Prancūzija nukentėjo nuo itin žemos temperatūros ir nuolatinio lietus. Laimei Božolė regionas to beveik išvengė. Vynuogės noko greitai ir derliaus nuėmimas visur prasidėjo vidutiniškai dviem savaitėmis anksčiau nei pernai metais. Vynuogės nurinktos puikiame stovyje- be ligų ir pelėsio.  Pirmųjų Beaujolais Nouveau vynų degustacijos rodo, kad vynas bus intensyvesnės spalvos nei pernai, aromate dominuoja vyšnios. Burnoje jie švelnūs, be agresyvių taninų, gerai subalansuota rūgštis ir raudonųjų uogų skonis.

Tradiciškai „Vyno klubas“ kviečia vyno mylėtojus į jauno vyno šventę. Šiais metais ji kiek neįprasta, nes pagrindiniu akcentu tampa lietuvių liaudies dainos ir šokiai. Svečiai bus vaišinami šildančiu patiekalu- dešrelėmis su kopūstais ir bulvėmis. O svarbiausia- galimybė paragauti, palyginti ir išsirinkti savo mėgstamiausią jauną božolė, kurio šventėje bus net daugiau nei penkios rūšys.

Data: lapkričio 20 d. nuo 18 val.

Vieta: “Vyno klubo” parduotuvė Stumbrų g. 15, Vilnius
Kaina: 30 Lt (įėjimas į renginį, pagrindinis patiekalas ir taurė jauno vyno); 10 Lt ( įėjimas į renginį ir vyno taurė)