Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

Jauki kavinė iš krovininių konteinerių

2012-02-06
Publicējiet savu rakstu

Pirmojoje tokioje „Starbucks“ kavos parduotuvėlėje galite apsilankyti Vašingtone, JAV. Ji pastatyta iš keturių konteinerių, pagal LEED standartus, naudojant perdirbtas medžiagas ir atsinaujinančius išteklius. Kavinė aptarnaus tik užsukusius ar užvažiavusius automobiliu paimti kavos išsinešimui.

Daugiau nei 17 000 parduotuvių visame pasaulyje turinti „Starbucks“ iniciuoja pastatų ekologiškumo programą siekdama prisidėti prie aplinkos apsaugos. „Mes nuolat siekiame įgyvendinti pagrindinius savo veiklos principus – būti susibūrimo vieta ir sumažinti neigiamą poveikį aplinkai, kuriai tarnaujame ir priklausome. Džiaugiamės galėdami panaudoti tuos konteinerius, kurie transportuoja mūsų kavą ir arbatą po visą pasaulį“, - atvirauja „Starbucks“ atstovas Alanas Hidowich.

Projektą įgyvendinę specialistai ir dizaineriai tiki, jog šis drąsus žingsnis paskatins ir kitas kompanijas, ypač greitojo maisto užeigas, kurti interjerą iš perdirbtų medžiagų. 

Nuotrauka: sweatybettypr.com