Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

Beata Nicholson kvies improvizuoti rudens daržovių tema

2013-10-10
Publicējiet savu rakstu

Renginio atidarymo dieną mugės „Virtuvės studijoje“ savo meistrystę demonstruos ypatingi svečiai – lankytojai turės išskirtinę progą stebėti kaip garsus Neapolio picų meistras Pietro Esposito gamina tikras itališkas picas. Tačiau profesionalus picų kepėjas – ne vienintelė charizmatiška ir gaminti įkvepianti asmenybė. „Virtuvės studijoje“ penktadienį taip pat improvizuos ir su lankytojais bendraus kulinarinių TV laidų vedėja, receptų knygų ir populiaraus kulinarinio tinklaraščio autorė bei žurnalistė Beata Nicholson.

Pirmą kartą tokiame renginyje viešnios teisėmis dalyvausianti B. Nicholson prisipažįsta, kad Baltijos maisto ir gėrimų mugėje lankysis pirmą kartą, todėl renginio labai laukianti: „Džiaugiuosi organizatorių kvietimu dalyvauti parodoje. Panašiose parodose esu lankiusis tik užsienyje, tačiau man visada įdomu susipažinti su naujais žmonėmis, pasisemti gerų idėjų ir paragauti skanaus maisto. Esu itin smalsi ir domiuosi tuo, kas vyksta maisto ir gėrimų industrijoje, taip pat labai palaikau mažuosius gamintojus, todėl įdomu bus viską pamatyti iš arti.“

Neseniai trečiąją kulinarinę receptų knygą apie daržoves pristačiusi moteris  savo pasirodymo meniu kol kas neatskleidžia, tačiau tikina, kad jos improvizacijų tema tikrai bus vieninga – daržovės. „Viskas suksis apie rudens daržoves ir mano favoritus: burokėlius, moliūgus, salierus. Stengsiuosi pristatyti keletą greitų ir skanių patiekalų su daržovėmis, taip pat kepinių su jomis...“, - apie būsimas kulinarines improvizcijas „Virtuvės studijoje“  užsiminė Beata.

„Aš, žinoma, jaudinuosi. Net nežinau kiek žiūrovų susirinks, bet nesvarbu – vienas ar dešimt - esu įpratusi filmuojant laidas gaminti ir kalbėti, todėl tikiuosi kad nebus labai sudėtinga“, - atvirauja mugėje visas tris dienas viešėsianti Beata. Penktadienį ir šeštadienį ji taip pat bendraus su mugės lankytojais, dalins autografus ir pasakos apie valgio gaminimą sau, šeimai, draugams bei kulinarinės laidos žiūrovams.   

Baltijos maisto ir gėrimų mugė BAF veiks spalio 18-20 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ 1-oje salėje. Kartu vyks ir namų apyvokos reikmenų bei interjero paroda „Jūsų namai“. Parodose laukiama daugiau kaip 100 dalyvių iš keleto Europos šalių. Lankytojų lauks įspūdinga Italijos verslininkų ekspozicija – net aštuonios kompanijos pristatys itališkus produktus: vynus, sūrius, alyvuoges, aliejus, pagardus bei kitus skanėstus ir Lietuvoje ieškos partnerių. Savo šalių produktus, kokių dar nėra mūsų prekybos centruose, pristatys ir naujos Graikijos, Lenkijos, Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos kompanijos. Parodoje taip pat bus atstovaujami Prancūzijos, Norvegijos, Islandijos gamintojai. Lankytojus pradžiugins ir floristų specialiai kurtos dekoracijos virtuvės ir stalo tema.