Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

Aplink pasaulį per 8 dienas!

2013-11-26
Publicējiet savu rakstu

Kur keliausim? Į Kolumbiją (Colombia Medellin Supremo), Braziliją (Brasil Sul de Minas), Indiją (India Plantation AA), Gvatemalą (Guatemala SHG Roble), Nikaragvą (Nicaragua Thalia AAA), Tanzaniją (Tanzania AA Utengule Estate), Papua Naująją Gvinėją (Papua New Guinea AA) ir Keniją (Kenya Karumandi Estate).

Rinkinį sudaro 100 % maltos arabikos 8 kavos miniatūros po 20 g. Viena kavos miniatiūra gali pasimėgauti 4 žmonės. Tinka ruošti: plikymui puodelyje, filtrinei kavai, prancūziškam ir „Moka“ kavinukams.
Taip pat rinkinyje rasite ir 34 puslapių kavos knygutę. Joje aprašėme kavos apdirbimo būdus, 22 kavos rūšis, kavos šalis bei kavos paruošimo būdus. Prie kiekvienos kavos rasite ženkliukus apie jos stiprumą bei apdirbimo būdą, kuris suteikia kavai specifinių savybių. Knygutėje informacija nesenstanti, todėl turėsite tarsi savo kavos gidą.
Šis kavos lagaminėlis puiki dovana bičiuliui kavos skonių kolekcionieriui, draugui keliautojui ar romantikui, kolegai, savo gydytojui kaip padėka už gerus darbus. Labai tiks einant į svečius ar aplankant tėvelius!

knygute_su_lagaminu_8_620

Kur nusipirkti? Kavos lagaminėlį galima susipirkti: „Maxima“ prekybos centruose, „Kavos Karietoje“ (Kauno „Akropolyje“) arba užsisakyti internetu ww.kavosbankas.lt .
Kavos lagaminėlio kaina - 25 Lt.

Kaip su mumis susisiekti?
Tel.: 8 687 24334, 8 37 407534, el.paštu info@kavosbankas.lt

Verta žinoti. Vežame tik prinokusias, sveikas ir rinktines pupeles tiesiai iš plantacijų. Kavą skrudiname Lietuvoje specialiu būdu, atskleidžiančiu geriausias kavos skonio ir aromato savybes.