Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

Akimis pamatyti, gomuriu pajusti ir širdimi įsimylėti

2011-06-12
Publicējiet savu rakstu

Trakų   „Senoji   Kibininė“ kviečia gurmaniškų derinių mėgėjus prie ąžuolo statinės, kurioje brendo ne vienas butelis gėrimo, pagaminto iš kaitrioje saulėje sunokusių vynuogių.

Nuo šiol „Senojoje kibininėje“ galėsite ragauti ne tik kmynų gėrimo, naminės kibininės giros bet ir specialiai Jums, Italijoje pagaminto, „Senosios kibininės“ vyno, kuris dera prie įvairių kepamų kibinų ir ne tik prie jų...

Lietuvoje vis labiau populiarėja vyno kultūra. Kviečiame ir laukiame visų norinčių atrasti naujus, gurmaniškus maisto ir vyno derinius. „Senosios kibininės“ vyno, kaip ir kepamų kibinų, turime kiekvieno skoniui: raudono sauso bei p.saldaus, balto sauso bei p.saldaus. Pasirinkti galėsite ir iš daug kitų šalių vyno rūšių.

Užsukite į „Senąją Kibininę“ Trakuose: Karaimų g.63. Karaimų g.65 ir į „Senąją Kibininę“ prie tilto Karaimų g.41B. Platesnė informacija: www.kibinas.lt

Linkime visiems akimis pamatyti, gomuriu pajusti ir širdimi įsimylėti!

„Restoranų verslas“ ir Meniu.lt informacija
Nuotraukos: „Senąją Kibininė“

2011 06 13