Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Pasākumi

New Year 2023

Decembris 31, Se, 20:00

Uždarykite senuosius ir pasitikite naujuosius metus su fantastiška kompanija – trankiai, įsimintinai ir triukšmingai! Niekam neprilygstanti – Karklėnai Resort ir Markov Solenkov komanda kviečia Jus ateiti į geriausią naujametinį vakarėlį! Jau galite įsigyti savo bilietą į ilgai ir kruopščiai planuotą, iki menkiausių detalių išdirbtą, pilną sprogstančių emocijų, juoko, staigmenų ir muzikos priversiančios jus šokti iki paryčių – vakarą 2023-iuosius pasitinkant!
Jūsų naujametinio vakaro sudėtis: 20:00 - Durys atidaromos, įteikiant Jums šampano taures. 21:00 - Audringo vakaro pradžia – juoko ašarą spausianti vedėjų „MarkovSolenkov“ programa –žaidimai, atrakcijos, veiklos ir staigmenos! Gausiu užkandžiu stalu, gardžia, ir sočia vakariene, bei dangiško skonio desertu jus lepins „Karklėnai resort“ virtuvės šefai. Šventišku aplinkos dekoru pasirūpins – „Karklėnai resort“ dekoratorės. Vakaro vinis - gyvo garso grupė „De Cuba band“, grojanti žinomiausius hitus rusų ir anglų kalbomis! Šie X-faktoriaus finalistai skaičiuoja jau daugiau 10-ies metų muzikinę patirtį ir daugiau nei 1500 koncertų, kuriais sudrebino ne tik Lietuvos bet ir Lenkijos, Ukrainos ir Baltarusijos scenas! Efektingą vakarą užtikrins šviesų ir garso ekspertai – viena populiariausių įmonių mūsų šalyje - „DJ Spektras“, turintys tik geriausių ir labiausiai patyrusių DJ komandas. Viso vakaro metu jūsų šypsenas, šokius, juoką, geras emocijas ir prisiminimus gaudys ir įamžins profesionalus fotografas. Visi, kurie nenorės išvykti iš šio vakarėlio, papildomai turės galimybę užsisakyti viešbučio kambarį nakvynei. Ir tai dar ne viskas... vidurnakčiui, 2023-ųjų pasitikimui, mes esame jums paruošę staigmeną, kurios kol kas neišduosime, bet galite būti tikri - ji nei trupučiu nenusileis galingai viso vakaro emocijai!

P.S. Praeitais metais bilietai ištirpo vos per dvi savaites, tad neatidėliokite! Pažadam, kad bus nepakartojama naktis – o jūs juk žinote – žodį mes tęsime visuomet.

Vieta: Karklėnai Resort (Upelio 21, Karklėnų k., Vilniaus raj.)
Pradžia: 2022 12 31 20 val
Pabaiga: 2023 01 01 4 val
Kalba: RU
Kaina: 170 eur/žm

Bilietus galite įsigyti skambindami - +37067085655, +37067865618, arba rašydami – karklenai.resort@gmail.com

Upelio g. 19, Karklėnų k. Vilniaus raj., VILNIUS
Restorānu karte