Restoranų ir kavinių naujienos: kokteiliai

Madingiausias sostinės baras „California“ atsinaujina ir skelbia baltos staltiesės triumfą!
Barui „California“ šiemet sueina 8-eri ir sekdamas didžiųjų Europos miestų, madingų gastronominių vietų praktika, vilniečių ir miesto svečių seniai pamėgtas baras keičiasi: „California“ skelbia baltos staltiesės triumfą! Skaityti daugiau »
Viskis ir fanera
Prognozuoti apie naujai atsidarančios kavinės ar restorano būsimą sėkmę – gana beviltiškas dalykas. Daugelį kartų patikrintus, gerai finansuojamus projektus dažnai ištinka fiasko, tuo tarpu kad ir kuklūs, bet originalūs, į nišinę auditoriją nusitaikę projektai, sėkmingai gyvuoja ilgą laiką. Jeigu, aišku, nesusiduria su bloga biurokratų valia ar piktybiškais konkurentų kėslais... Skaityti daugiau »
Kavinė „Soul box“ sekmadienį kviečia į netradicinių kokteilių parodą
Gegužės 13 dieną (sekmadienį), kuomet pasaulis minės žodžio kokteilis atsiradimo 206–ąsias metines, kavinėje „Soul box“ rinksis bene geriausiai miksologijos subtilybes išmanantys meistrai. Atstovai iš alkoholinius gėrimus tiekiančių bendrovių pristatys naujausias kokteilių gaminimo tendencijas, o susirinkę Lietuvos barų atstovai ir kiti entuziastai turės galimybę apie tai padiskutuoti su savo srities profesionalais. Skaityti daugiau »
Malonumų prieskonis laisvalaikiui (Kaunas)
Kauno miesto centre įsikūręs baras „Ginger Bar“ teisingas pasirinkimas ieškant rafinuotos aplinkos verslo susitikimams, gyvos dvasios vakarui su draugais, modernių sprendimų ir profesionalaus aptarnavimo ar vietos pakviesti draugus iš užsienio. Skaityti daugiau »