Restoranų ir kavinių naujienos: Viduržemio jūros virtuvė

Kulinariniai užsiėmimai Meze restorane „Jokių receptų“
Sausio 18 d. 19 val. Meze restorano komanda kviečia į kulinarinius kursus su virtuvės šefu Christos Georgogiannopoulos. Kursų metu bus gaminama iš Jūsų mėgstamiausių ingredientų, kuriuos patys galėsite įvardinti prieš kursus. Išmoksite naujų, dar neatrastų būdų kur juos panaudoti, kokie prieskoniai tinka, ką kasdien galima iš jų pagaminti. Tai pat bus gaminami 3 skirtingi patiekalai iš Jūsų pasirinktų produktų, ir, žinoma, skanėstų degustacija užsiėmimų... Skaityti daugiau »
Naujas Viduržemio jūros regiono restoranas - atostogos tęsiasi!
Viduržemio jūros regiono virtuvė restoranų versle tapo visada madinga klasika. Turkijos Graikijos virtuvės, papildydamos viena kitą, sukūrė unikalią Viduržemio jūros virtuvės sintezę. Naujas sostinės restoranas Meze šią unikalią virtuvių puokštę papildo dar ir rytietiškais patiekalų akcentais. Skaityti daugiau »
Balandžio mėnėsio renginiai kulinarijos studijoje
Planuokite gastronominį balandį iš anksto. Kulinarijos studijoje šį mėnesį: graikiškos virtuvės, Viduržemio jūros, Pietų Amerikos, rytietiškos virtuvių ir grill trečiadienio "After Work". Čiop Čiop kulinarinė studija trečiadieniais atveria duris visiems, norintiems susipažinti su įvairių šalių virtuve ir pasimėgauti profesionalių šefų ruoštais patiekalais. Vieną kartą per savaitę dirbame kaip restoranas, kai mokate tik už meniu pasirinktus patiekalus ar... Skaityti daugiau »