Restoranų ir kavinių naujienos: Meksikos virtuvė

Kur ragauti skaniausias buritas mieste?
Egzistuoja nemažai istorijų, bylojančių iš kur galėjo kilti buritos pavadinimas. Viena populiariausių versijų teigia, kad žmogus vardu Juan Mendez vertėsi pardavinėdamas maistą. Maisto temperatūrą palaikydavo susukęs jį į tortiliją. Prie ko čia buritos? Juan maistą išvežiojo pakinkęs asilą į vežimą. Ispanų kalboje "burro" reiškia asilas, o "burrito" - asiliukas. Skaityti daugiau »
Sotūs meksikietiški pietūs ir į realybę sugrąžinanti kava
Meksikietiškos virtuvės mylėtojų, entuziastų ir žinovų įkurtas "No forks" labiausiai žinomas dėl savo buritų, taikosi prie vietinio klimato ir į meniu įtraukia autentišką meksikietišką vištienos sriubą 'chicken fajita'. O kad po gerų pietų būtų paprasčiau grįžti į realybę, nuo šiol galėsite užsisakyti ir įvairių kavos rūšių, tarp kurių ir organiška. Skaityti daugiau »
Pirmasis Lietuvoje greito meksikietiško maisto restoranas – „No forks“
San Franciske, greito maisto užkandinėje El Faro Taqueria, Dėdė Carlos susuko pirmąją Mission-Style buritą pasaulyje. Ši buvo nepanaši į jokią prieš tai suktą buritą – ji nepadoriai didelė, sultinga ir perpildyta tobula mėsos, ryžių ir pupų kombinacija bei palydėta šviežia spalvinga salsa, guacamole, sūriu ir grietine. Niekas nežinojo, kur ir kada pasaulį išvydo pirmoji burita, tačiau būtent žymioji San Francisko burita, pagaminta 1961m. rugsėjį, po truputį... Skaityti daugiau »
Meksikos dienos „Riverside” restorane
Riverside goes Mexican! Spalio 28 d. nuo 11.30 iki 15 val. nepraleiskite progos apsilankyti „Riverside” restorane ir paskanauti tikrų meksikietiškų pietų. Skaityti daugiau »