Restoranų ir kavinių naujienos: Lietuvių/Lietuvos virtuvė

Lietuviška virtuvė „Bernelių užeigoje“ – ne tik soti, bet ir sveika
„Bernelių užeiga“ nuo seno džiugina savo lankytojus tradiciniais lietuviškos virtuvės patiekalais bei gilia senove ir tautine dvasia alsuojančia aplinka, kuri Lietuvos svečiams ir turistams kelia susižavėjimą, o lietuviams pasididžiavimą savo kultūra. Nuoširdus dėmesys ir puikus aptarnavimas – viena iš stipriųjų restorano pusių. Skaityti daugiau »
Skaniausi Lietuvos
Vieta, į kurią paragauti autentiškos lietuviškos virtuvės valgytojai keliauja iš kitų Lietuvos miestų - restoranas „Trobiai“. Senoviškame Kalvarijų miestelyje, vaizdingos Šešupės prieglobstyje įsikūrusio restorano komanda stalus čia nukrauna tradiciniu, kaimišku, autentišku maistu. Čia, kaip pas mamą, tik pasirinkimas didesnis. Skaityti daugiau »
Degustacinis kovo 11-osios pasiūlymas restorane Žuvinė
Nepraleiskite puikios progos padegustuoti išties patriotiškų patiekalų meniu. Skaityti daugiau »
Paprasti lietuviai šiandien valgo kaip LDK bajorai
Jei šiandien pietums valgėte marinuotą mėsos kepsnį su daržovėmis ir dar užgėrėte taure vyno, pietavote kaip tikri LDK didikai. Istoriniai šaltiniai rodo, kad mūsų dabartinis racionas beveik nesiskiria nuo to, ką pietums rinkdavosi 18-19 a. šalies bajorai ar sau leisti galėdavo tik valdovas. Anot kulinarinio paveldo žinovo dr. Rimvydo Laužiko, mūsų virtuvei didelę įtaką turėjo didikų įpročiai ir kitataučiai, kurie atvežė bei Lietuvoje adaptavo kitų šalių... Skaityti daugiau »
Kulinarijos paveldo tradicijos – pačioje Kauno širdyje
Kauno senamiesčio gyventojus ir laikinosios sostinės užsienio svečius nuo šiol džiugins pačioje Kauno širdyje – Rotušės aikštėje duris atvėręs naujas sertifikuotų senųjų lietuviškų valgių ir gėrimų restoranas „FORTO DVARAS“. Skaityti daugiau »
H.Kontrauskienė: „Pasaulyje tokių virtuvių kaip lietuvių yra mažai“
Kalbant apie lietuvių virtuvę, HENRITAI KONTRAUSKIENEI dažniausiai tenka sklaidyti mitus apie cepelinus ir kitus bulvinius valgius. “Bulvės Lietuvoje išpopuliarėjo vos prieš šimtą metų, todėl vien su bulviniais patiekalais mūsų virtuvės sieti tikrai nederėtų”, - įsitikinusi H.Kontrauskienė. Skaityti daugiau »
Atraskite naują pramogų ir gero maisto vietą
HBH‘ašas, - jau beveik dvi dešimtis metų gyvuojantis, ir vis dar „tobulinamas“ pramogų pasaulėlis Žibininkuose, turi atžalą, – „Hašiuką“ Vilniuje! Skaityti daugiau »
Lietuvių, karaimų ir totorių virtuvių degustacijos
Ar norėtumėte susipažinti su kitų tautų nacionaliniais patiekalais ir, per maistą, pažinti jų kultūrą? “Senoji Kibininė” suteikia Jums tokią galimybę. Tereikia tik pasirinkti virtuvę, kurios autentiškų patiekalų, gaminamų pagal senovės receptus norėtumėte ragauti. Skaityti daugiau »
Naujas senasis lietuviškos virtuvės restoranas
Vilniuje įvykis – iš Palangos persikėlė 1500 kvadratinių metrų „HBH'aš" kompleksas, kuris įsikūrė Vilnius-Molėtai 17km, vietoje buvusios „Žaldokynės"! Tiesa – viskas perdaryta taip, kaip ir priklauso „HBH'aš" – erdvesni plotai, jaukesnė aplinka, įkurtas kambarys vaikams ir pramogų parkas „Lūšiukas". Didelis gero maisto ir gėrimų bei pramogų centras netoli Vilniaus, turi viską – gera virtuvę, pirtis, baseinus, vietą ir pramogas vaikams, dideles erdves,... Skaityti daugiau »