Restoranų ir kavinių naujienos: apgyvendinimas

Nemokama naktis Vilniuje!
Visą pavasarį romantikos ir išskirtinės aplinkos gerbėjams Vilniaus „Nesė Pramogų banko svečių namai“ dovanoja nemokamą nakvynę. Pasiūlymas galioja užsisakius 5 nakvynes- mokėsite tik už keturias. Skaityti daugiau »
„Kempinski” viešbutis išrinktas geriausiu nauju viešbučiu Europoje
„Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbutis tapo vienu iš dešimties geriausių naujų pasaulio ir Europos viešbučių. Didžiausias pasaulyje kelionių puslapis „TripAdvisor“ jį išrinko į „karštųjų“ naųjų viešbučių kategoriją („Hot New Hotels“), kur geriausiųjų viešbučių Europoje sąraše Vilniaus „Kempinski Hotel Cathedral Square“ užima pirmąją, o pasaulyje - penktąją vietą. Skaityti daugiau »
Viešbutis - Restoranas “Dvaras” - vasaros sezoną uždaro sėkmingai įgyvendinęs naująją strategiją “Visada kaip namuose…”
Komercinio turizmo palaikymas – viena iš pagrindinių užduočių, kurias šiemet išsikėlė viešbutis. Gyventojams, apsistojantiems ilgiau nei parą, suteikiamas svarbaus kliento statusas. Tokie svečiai gali įsigyti bilietus su nuolaida į įvairius kultūros renginius, teatrus, naktinius klubus, apsipirkti prekybos centre su nuolaidų kortele, pasinaudoti nuolaidomis grožio, SPA procedūroms bei plastikos chirurgų paslaugoms viešbučio partnerių salonuose. Skaityti daugiau »
Naujas standartas Biržuose
Visai neseniai atidarytas (o tiksliau – pakrikštytas) restoranas-viešbutis „Avanti“ lankytojams ir turistams kone vienintelė europietiško lygio vieta Biržuose. Tiesa, ne visiems aišku, kam Lietuvos „užkampyje“ reikalingas aukšto lygio restoranas... Keletas atsakymų įtikins net ir didžiausius skeptikus! Skaityti daugiau »