Memelio Dvaras

5.0
Virtuvė: Mišri
Įstaigos tipas: Restoranai, Pakelės kavinės, Sodybos
Siūlome
Mus rasite
Liaunų kaimas, Liaunų g. 2, KLAIPĖDA

Puiki vieta Jūsų pokyliams ant vaizdingo Minijos upės vingio su gražiu pušynu:

 • Vestuvėms
 • Krikštynoms
 • Jubiliejams
 • Gimtadieniams
 • Įmonių renginiams
 • Konferencijoms
 • Seminarams
 • Vaikų poilsio stovykloms
 • Ramiam poilsiui su šeima
 • Pirties, saunos malonumams


Memelio Dvaras randasi Liaunų kaime, 2 kilometrai už Priekulės miestelio važiuojant link Kintų, Ventės rago.

Memelio Dvaras yra 1,5 ha ploto sklype, ant vaizdingo Minijos kranto. Kompleksą sudaro 4 pastatai (Pobūvių salė, poilsio apartamentai, pirtis su sauna ir kubilu, restorano virtuvė).
Iki Kuršių Marių yra tik 4,5 km
Iki Klaipėdos tik 16 km
Iki Ventės rago tik 23 km

Memelio Dvaras siūlo:

 • Pobūvių salė. Talpinanti iki 120 žmonių (su nakvynės paslauga iki 95 asmenų)
 • Pirtis. Talpinanti iki 20 žmonių (su nakvynės paslauga 20 asmenų)
 • Poilsio apartamentai ant Minijos kranto. Atskiri kotedžai, talpinantys iki 18 asmenų
 • Vandens aitvarų (angl. ) mokykla ant marių arba jūros kranto
 • Būriavimas jūrinėmis jachtomis (mariose ir jūroje)
 • Liaudies amatų mokyklėlė. Veikia pagal atskirą užsakymą (Veltinio papuošalų gamyba, gintaro apdirbimas, istorija ir gintaro bei odos papuošalų gamyba, senųjų monetų kaldinimas, molio žiedimas ir kt.)
 • Baidarės
 • Žvejyba Minijos upėje, Kuršių Mariose ir Baltijos jūroje
 • Ekskursijos po Klaipėdos kraštą, Kuršių Neriją (Neringą), Ventės ragą (Kintai, Dreverna), Ornitologijos stotį (paukščių žiedavimo stotis), Rusnės salą, Šilutės kraštą ir kt.
„Memelio Dvaras“ – tai visų pirma nuostabus, nedidelis privatus parkas gamtos kampelyje su rekreacinėmis zonomis ir fontanais, iš vienos pusės apsuptas kvapnaus pušyno, o iš kitos pusės, vienos gražiausių Lietuvos upių - Minijos upės vingio. Ne mažiau svarbu, o kai kam gal būt ir svarbiausia - restorane skanus, neįprastai estetiškai ir šiuolaikiškai pateiktas, tačiau seniai „pažįstamas“ maistas.

Restorano virtuvė rūpinasi kuo didesniu produktų asortimentu iš aplinkinių ūkių ir vietinių gamintojų. Meniu nuolat atnaujinamas, o pagal sezonines žaliavas – kasdien nauji patiekalai iš šviežių produktų (beje, restoranas gali gaminti individualiai, pagal konkretų užsakovo poreikį!).

Pobūviai
„Memelio Dvarui“ rūpi Jūsų šventė, ne mažiau, nei Jūsų geras poilsis, nuotaika ir įspūdžiai.
Restoranas turi parengęs specialų pobūvių meniu, tačiau visas maistas gali būti pagamintas visiškai individualiai. Sėdimam banketui numatyta iki 110 vietų, furšeto metu patalpose laisvai jausis iki 250, o lauko renginyje galite kviesti iki 2000 asmenų!
„Memelio Dvaras“ gali pasirūpinti viskuo - muzika, interjero ir aplinkos papuošimu, vakaro programa, vedėju , DJ‘umi ir net suorganizuoti renginį „nuo-iki“, nes pats savininkas yra renginių organizatorius ir 15 metų užsiima tokia veikla. Čia yra visa reikalinga įranga ir pokyliams, ir konferencijoms: 140 m2 salė, lubų aukštis 4,5 metro, patalpa taisyklingo stačiakampio formos, be kolonų ir be užkampių, labai šviesi salė su dideliais langais iš visų pusių, su galimybe juos užtamsinti. Salės stilius - neperkrauta klasika, dominuoja balta spalva.  Šalia - 450 vietų automobilių stovėjimo aikštelės.

Išvežamieji
„Memelio Dvaras“ teikia visas išvežamųjų pobūvių paslaugas, kokios yra galimos, reikiamos ar norimos! Išvežamuosius pobūvius gali surengti visose įmanomose ar pageidaujamose vietose bei patalpose, ant vandens bei ant kranto ir kitur, kur tik sugalvosite.
Maistas, patiekalai ir pateikimas - pagal Jūsų poreikį, bet šiuolaikiška ir pateikiama moderniai, žengiant koja kojon su laikmečio tendencijomis ir madomis, bet nepamirštant ir tradicijų.Darbo laikas
Pr. - Sk. 00:00 - 00:00
Konferencijų ir pokylių namai „MEMELIO DVARAS“ sėkmingai organizuoja išvažiuojamuosius pokylius, banketus ir furšetus.
Mes galime pagaminti aukščiausios kokybės ir estetinio pateikimo patiekalus Jūsų šventėms ir įmonių renginiams. Galime profesionaliai aptarnauti įvairaus pobūdžio renginius, pokylius, banketus.

Meniu pasirinkimas yra didelis ir lankstus klientų poreikiams ir pageidavimas. MEMELIO DVARO aptarnaujančio personalo ir padavėjų komanda yra profesionali ir šiuolaikiška, visada pildanti klientų lūkesčius aukščiausiu lygiu! Mes naudojame modernius, šiuolaikiškus ir klasikinius indus bei serviruotę banketams patiekti.

Nuolat tobuliname savo maisto ir indų pateikimo bei serviravimo įgudžius. Atitinkame šiuolaikiškas maisto gamybos ir serviravimo tendencijas.

Tai gi, jei Jūs planuojate asmenines šventes ar organizacijų bei įmonių renginius, drąsiai rinkitėskonferencijų ir pokylių namų „MEMELIO DVARAS“ išvažiuojamojo maitinimo bei aptarnavimo paslaugas!

Mes išpildysime visus Jūsų lūkesčius ir viršysime juos!

Taip apie “MEMELIO DVARĄ“ sako, jau esami mūsų klientai.

Pagarbiai,
Jūsų švenčių ir renginių maisto tiekimo ir aptarnavimo partneris – konferencijų ir pokylių namai „MEMELIO DVARAS“.

Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 120
Vidutinė kaina asmeniui €€€
Restorano parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Memelio Dvaras

Palikti atsiliepimą
 • Si 5
  0
  Sveiki, šią vasarą pas Jus šventėme savo vestuves. Esame labai patenkinti paslaugų kokybe: tiek pateiktu maistu, tiek papuošimais, tiek patalpų kokybe ir švara. Esame labai dėkingi aptarnaujančiam personalui, taip pat savininkui Aidui. MES REKOMENDUOJAME!
 • Ana 5
  0
  Romantiska, jauki, nuostabi vieta bet kokiai seimos sventei !! Nuostabus personalas,visada padeda, pakonsultuoja ir t.t.
Pasiūlyk restoraną