Gairė: Valentino diena

Kai meilė nesibaigia Vasario 14d.
Kas sugalvojo, kad Meilės dienos negalima švęsti pavyzdžiui Vasario 17-18 d.? Penktadienį, po darbų, su savo mylimiausiais žmonėmis lėkti prie jūros - pripažinkite tai, ko gero, geriausias pasirinkimas. Šiemet atsidaręs, bet jau tapęs vienu populiariausių, Palangos restoranas "4" kviečia vasario 17 d. į stilingą ir skoningą meilės šventę, o vasario 18d. į tekilų degustaciją! Skaityti daugiau »
Romantiška vakarienė su saksofono muzika
Restoranas Pilialaukis - tikri įsimintinų renginių organizavimo ekspertai. Jauki aplinka, įdomus valgių ir gėrimų meniu ir romantiška vakaro programa - viskas Jūsų įsimintinam Valentino vakarui. Na, o nusprendę pratęsti šventę ir savaitgalį - užsukite, čia stogas kilnosis nuo grupės "16Hz" muzikos ir šokių. Skaityti daugiau »
Romantiška Šv. Valentino dienos vakarienė
Skubėkite rezervuotis vietsa Vasario 14 d., ypatingai meilės vakarienei Naručio viešbučio restorane, skambant romantiškoms gitaros melodijoms. Skaityti daugiau »
Sutikite Valentino dieną Palangoje
Viešbutis „Gabija“ laukia Jūsų sugrįžtant į Palangą pasitikti romantiškiausią metų šventę kartu. Visi dalyviai su išankstinėmis vakarienės rezervacijomis dalyvaus konkurse, kuriame turės galimybę laimėti viešbučio “Gabija” įsteigtus prizus: Nakvynė dviems asmenims viešbutyje “Gabija” su pusryčiais ir rytiniu apsilankymu SPA centre, 2 x apsilankymai sveikatingumo centre dviems. Skaityti daugiau »
Vasario mėnesio kulinariniai renginiai
"Kur nueiti pavalgyti?" klausimą po truputį keičia "O ką įdomaus ir naudingo nuveikti bevalgant?". Čia tikri žinovai - Čiop Čiop kulinarinė studija, organizuojanti virtuvės vakarėlius, kursus ir kitus renginius. Vasario mėnesį Čiop Čiop kviečia į: 10ies dienų kulinarinius kursus, ragauti Turkijos, Prancūzijos, Vietnamo, Lotynų Amerikos virtuvės ir, žinoma, originaliai švęsti Valentino dieną. Skaityti daugiau »
Šokbaryje neužilgo startuos Tango pamokos naujokams
Tango tai būtybė su keturiomis kojomis ir dvejomis plakančiomis širdimis - meilė, aistra, dviejų sielų ir kūnų dialogas. Ar gali būti geresnė dovana žmogui, kurį mylite nei Tango šokių pamokos? El tango te espera, kaip sakė vienas žymiausių Argentinos Tango muzikantų - Tango laukia Tavęs! Skaityti daugiau »