Draugystė sanatorija

Virtuvė: Europos
Adresas: V.Krėvės g. 7, DRUSKININKAI
Telefonas: (8 313) 53132
El. paštas:
  ( 3.7 / 5 )
Viso įvertinimų: 56

Atsiliepimai apie „Draugystė sanatorija“

Viso atsiliepimų: 56. Vidutinis vertinimas: 3.7 iš 5.
Rita Gavriloviene
Visus, kurie domisi sanatoriniu gydymu su Naujaisiais 2017 metais! Kadangi jau praėjo metai po sanatorinio gydymo Draugystėje, vėl pradėjau ieškotis kaip tęsti sveikatos gerinimą toliau. Taigi, po stuburo operacijos, iš karto po Naujųjų su kelialapiu atvykau į Draugystę, gulėdama. Apsigyvenau Kolonadoje, vienviečiame kambaryje (primokėjau už servisą). Kambarys šiltas, tvarkingas, švaru, su balkonu. Tvarka superinė. Darbuotoja, kuri tvarkėsi 2-me aukšte, net puodelį nuo kavos išplaudavo jei palikdavau. Gydytojas dirbo tame pačiame korpuse. Išklausė bėdas, įvertino pajėgumus, procedūrų skyrė pakankamai. Kadangi nevalgiau mėsos, maistą gamino virtuvės mergaitės individualiai, nors tokių nurodymų joms nebuvo duota. Kinezeterapeutai superiniai. Vardų neatsimenu, bet visi viens prie vieno. Baseine Svajūnas mankštino. Savo amato asas. Šaunuolis. Bibliotekoje darbuotoja nepaprastai išprususi ir įdomi moteris. Net kirpykloje mergaitė ir pakirpo, ir padažė stovint, klupant, ir nesakė, kad jai tai sukelia nepatogumus. Kodėl pradėjau nuo gražių žodžių? Todėl, kad negero, nors ir labai norėdama, neturiu ką pasakyti. Tie, kurie rašo,kad jiems buvo blogai, negerai, gal patys yra problematiški. Buvo ir pas mus tokiu, pvz. netyčia aptaškysi lipdama iš baseino ir prasideda replikos ir t.t. 2017 sausį- vasarį vėl važiuosiu gydytis toliau, ir tikrai vėl į Draugystę. Daug teko sutikti žmonių, kurie vėl ir vėl važiuoja į Draugystę, ir yra patenkinti. Ieškokite gerų pusių, būkite geri patys ir visada savo poilsį ir gydymą paversite malonumu.
P.s. mano pasisakymas tikrai neužsakytas, tai mano asmeninė nuomonė.
Danguolė
Tik prieš savaitę grįžau po reabilitacijos iš Draugystės ir tikrai galiu pasakyti nuoširdų AČIŪ kineziterapeutei Jūratei už darbą, šilumą, nuoširdumą ir malonų bendravimą, taip pat Svajūnui ir visam kitam pwrsonalui, viskas buvo nuostabu, rezultatas po reabilitacijos labai geras, maistas tiesiog superinis! Trūkumas ir vargas tik su kambariokais, kam nepasiseka, ne visi gali ištverti įvairius garsus naktimis....Truputį gal trūko procedūrų konkrečiai ligai, bendrųjų tikrai pakako, o šiaip, super!
AČIŪ!
Sandra
Sanatorija super!!!!rekomenduoju visiem!maistas be galo skanus,kambarys labai grazus svarus.personalas super!proceduros irgi super!
dolija
Sveiki.tragiska sanatorija darbuotojai visad isgere kvapas nekoks. Ypac kaip buvau vingi ten dirba lyg loreta,pastoviai isgerus arba girta buna. Nu zinot nekoks vaizdas
Kasparas
nu ka galiu pasakyti.eina .......
ponia
Noreciau viesai ‘’padekoti’’ uz sugadinta poilsi Druskininku sanatorijos personalui, konkreciai ‘’sauniai’’ padalinio vadovei (beje ji pati save taip ir pristato). Tik kad didziausias jos saunumas pasireiskia saukiant ant savo darbuotoju arba susinerus rankas uz nugaros vaikscioti kaip antelei nuo vienos kambarines prie kitos ir rinkti visus pletkus. Sauniosios padalinio vadoves issilavinimas turbut mazesnis net uz bet kokios zemiausio lygio kambarines. Sauniaisia ji man tik kaip sanatorijos geda Ar noredami ja islaikyti siose pareigose nebeturite pinigu naktinems sesutems? Ar tiesiog mes poilsiautojai jums neberupime vos tik susimokame pinigus uz kelialapi. Situacija baisesne negu nakvynes namuose, nes nakti vaikscioja kas nori ir kaip nori greitu laiku turbut benamiu kruvutes rasime prie duru atsikele. O gyvenantiems pirmame aukste ramybes nebuna visa nakti, kadangi neesant naktiniam personalui ir nesuveikus kortelems , durims atsirakinti , pasilinksmine poilsiautojai per pirmo auksto balkonus kariasi kaip skeriai. O neduok Dieve nakti blogai pasijusi, pagalbos sulauksi maziausiai po 20 minuciu, nes poste nieko nera, o artimiausia pagalba pagrindiniame pastate. Mielieji busimi poilsiautojai gerai pagalvokite pries pirkdami kelialapi I Druskininku ‘’Draugystes’’ sanatorija. O administracijai noreciau palinketi issikopti savo meslinus darbuotojus, kurie yra sauniausia sanatorijos geda.
Irena
Ką tik iš Draugystės.Atvykus jokios informacijos,registratorės piktos,nes pervargusios,procedūrų gavau mažiau nei priklausė.Ypač sunervino klijentų diferenciacija,t.y.vieniems duoti chalatai,kitiems ne taip pat rezervuoti staliukai.Jaučiama pagarba tik užsieniečiams,nors mokame vienodai.
Romas
Direktorės kompetencija nulinė! O arogancija iki debesų. Sėkmės kolektyvui kuriam tenka ją iškęsti.
vilma
Nemandagios administratores,kambarys taipogi labai nesvarus.garso izoliacija nuline.patikopproceduros,tai pat maistas.
gugis
Ka tik gryzau is Draugystes.Viskas super.Padeka visam persionalui.
Veronika
Noriu pasidžiaugti puikia sanatorija-puiki vieta atgauti jėgas ir sveikatą! Aptarnaujantis personalas paslaugus, kambarys tvarkingas, maistas skanus, procedūromis taip pat patenkinta.
Irena
Neseniai teko gydytis druskininkų draugystės sanatorijoje. Noriu pasidalinti įspūdžiais. Likau sužavėta seselių darbu. Labai skanus maistas . Kambariai tvarkomi labai gerai. Mano kambarinė Laima tiesiog pildė visus prasymus. Ačiū visiems. Likau labai patenkinta. Vilnius.
Ona
Teko gydytis Druskininkuose "Draugystės" sanatorijoje, centriniame korpuse.Viskas labai patiko-slaugytojų dėmesys, kambarinės paslaugumas, nes buvau po operacijos, sunkiai judėjau.Maistas buvo skanus ir įvairus visko norėjosi paragauti.Jei bus galimybė norėčiau
grįžti dar ir dar.Išvažiavau labai sustiprėjusi ir atsigavusi,todėl
nors taip norėčiau išreikšti padėką visam"Draugystės"sanatorijos kolektyvui. Jūs nuostabūs, AČIŪ .
leila
Aplamai apibenrinus patiko.geras maisto pasirinkimas,grazi vieta.tik svara sukrete.nezinau kaip kitur,bet treciam aukste ,labai nemaloni darbuotaja buvo.
leila
Nepatiko svara.valytoja buvo labai nemandagi.paprasius kad netrugdytu tiesiog pasake kad veliau negales ateiti,nes jai iki triju darbas.i maudymosi kabina,baisu buvo koja ikelt,nes ten viskas apauge. susitvarkykit savo personala.sekmes
Monika
Sveiki visi, negaliu neparašyti. Man su rankos trauma teko išbūt 2000m pavasary 30d. Draugystės sanatorijoje (rebilitacija) Puikiai praleidau laiką, puikūs gydytojai prisimenu ir dabar Leduką, Harį jie man taip išmankštino ranką , kad vairuoju, dirbu ir vargo nematau. Dėkinga Jums.
Jei reiktų pasirinkti tik į Draugystės sanatoriją. Sėkmės Jums, stiprybės ir būkit Laimingi.
Vilniete 2
Pritariu Jums, Vilniete, kineziterapijos komanda tikrai puiki!
VILNIETĖ
NIEKADA NESU MAČIUSI TOKIOS OROGANTIŠKAI NESVEIKOS DIREKTORĖS IR ŽEMIAUSIO LYGIO ELEMENTARIOS KULTŪROS STOKOS.KAIP GALI UŽIMTI TOKIAS PAREIGAS ŠIS ŽMOGUS.
APTARNAUJANTIS PERSONALAS TIESIOG NUOSTABUS,YPAČ KINEZETERAOIJOS SKYRIUS.ŠIEMS NUOSTABIEMS ŽMONĖMS IR GYDYTOJAMS LINKIU STIPRYBĖS IR SVEIKATOS,TELYDI JUS DIEVO PALAIMA.
Liutauras
Kokie mes lietuviai esame slykstus zmones.Na nepatinka jums tos sanatorijos nevaziuokite.Is pavydo tai sprogtu.Druskininkai super miestas,su super sanatorijomis,poilsio namais,gydyklomis.Ir aplamai viskas yra saunu.
Liutauras
Kokie mes lietuviai esame slykstus zmones.Na nepatinka jums tos sanatorijos nevaziuokite.Is pavydo tai sprogtu.Druskininkai super miestas,su super sanatorijomis,poilsio namais,gydyklomis.Ir aplamai viskas yra saunu.
posityvus
Kadangi čia meniu puslapis, reikia rašyti apie valgį :) Man jis patiko, be to gali valgyt daug ir nereikia ateiti nustatytą valandą, nes švediškas stalas neištuštėja taip greitai. Ir visai nėra mažas pasirinkimas
Virtuvės darbuotojai irgi šaunūs, kadangi sunkiai judu, atnešdavo ko tiktai norėdavau. Aplamai važiuosiu vėl, jei tik išeis. Privalumas prieš Eglę tai vieta, juk čia pat centras, bet ir žalumos daug.
Gal trūkumas kad wifi tik prie registratūros, nors kambary aš TEO pagavau :)
Įdomu...
praeitais metais parašiau atsiliepimą apie šią šlovingą sanatoriją, tačiau komentaras mistiškai dingo, kaip ir dauguma kitų nepalankių sanatorijos vadovybei.
O čia perskaitytas kilometrinis administracijos atsakymas poniai Anonymous tėra tipiškas biurokratinio atsirašinėjimo pavyzdys. Beje, nei kiek nenustebinęs. Turėjau progą kelias savaites stebėti personalo darbą, bet šįkart susilaikysiu nuo komentarų, nes, neabejoju, jog jie vėl mįslingai dings:)Labai viliuosi, jog mano apsilankymas 'Draugystėje' buvo pirmas ir paskutinis.
Alicija ir Agata, vilnius
buvau sanatorijoi su neigalia dukra ir likau labai patenkinta. gyvenau vingyje, labai dekinga valgyklos darbuotojui Sauliui ir visiems likusiems kurie labai maloniai viska paaiskino, aciu kambarinem, patalyne visada buvo svari, kambariai tvarkomi kasdien, dar labai dekinga svajunui, kuris mano mergaitei vede manksta ir tikrai jei labai padejo, dekinga gydytojai Danilienei kuri puikiai suprato mano vaika, visam vingio kolektyvui aciu. vienu zodziu visi labai malonus.
kauniete
VISKAS KO REIKIA GYDYMUI IR POILSIUI !! KAS NORI PASISEMTI JEGU, PABEGTI NUO KASDIENYBES - TINKAMIAUSIA VIETA.
Rima
Pirma karta Draugysteje teko pabuvoti po galvos smegenu traumos. Vienu zodziu kalbant- SUPER! SUPER! SUPER!
Negaliu skaityti blogu komentaru, netiesa, smeiztas, pavydas!!
Nuo pat pirmos minutes atvykus, pasitinka malonios registratores, aptarnauja, viska isaiskina, nuveda . Gyvenau Kolonadoje. Ideali svara, malonios darbuotojos, labai uzjauciantis personalas.
Pries keleta metu ivedus svedisko stalo maitinima, viskas dar labiau pagerejo, maistas gaminamas garuose, darzoves troskintos, yra begale ivairiu salotu. Nieko negaliu prikisti.
Jau keli metai vaziuojame su vyru 2 kart per metus po savaite, bet jau uz savo pinigus, bet tikrai verta. Atsigauname kokybiskai visom prasmem.
Yra daug sedinciu prie lango ir burbanciu ant viso pasaulio.
Apsilankiau tik viena karta ir mane traukia vel ir vel ten sugrizti. Visa aplinkui supanti gamta, uzuojauta gydytoju, patarimai, suteikia daugiau pasitikejimo, sugrazina jegas.
ACIU visam personalui, visiems darbuotojams.
Butinai ten sugrisime pasisemti jegu!
Vardas*: El. p.: Vertinimas:
Atsiliepimas*:
Skaityti atsiliepimus (56) Taisyklės ir atsakomybė