Žvejo sapnas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Užkandinės, Sodybos
Patiekalų tipas Žuvis | Jūros gėrybės
3.3
Mus rasite
Vilniaus g. 2a, Sudervė, VILNIUS
Darbo laikas
Pirmadienis -
Antradienis -
Trečiadienis -
Ketvirtadienis -
Penktadienis -
Šeštadienis -
Sekmadienis -

Atsiliepimai apie Žvejo sapnas

 • Daug vile 4.0
  0
  Pramoga ir skanus maistas viename. Labai skaniai paruošta žuvis, ypač patiko upėtakis su meksikietiškais prieskoniais. Tik čia važiuojant reikėtų turėti pakankamai laiko, nes ne visada žuvys greitai užkimba. Čia tikrai verta važiuoti dėl žuvies. Pagrindiniai patiekalai (žuvies nemėgstantiems) deja nelabai sužavėjo.

 • DANA
  0
  Zmones nevaziuokite jus i ta kavine, nezinau kaip jie gali issilaikyti jeigu toks nevikes aptarnavimas, buvome uzsisake siandien gedulingus pietus, tai ant stalo buvo vienos rusies salotos ir tos idetos i indeli ledams, mesos zadejo savo gamybos o ant stalo buvo pora gabaliuku pirktos, net visiems neuzteko( uzsakytabuvo 30 zmonem), net stalties neuzklojo tokiai progai, geda!!!!! O kokios kainos, likome nusivile labai labai.Koks cia zvejo sapnas jeigu zuvis sausa nezine kiek kartu buvo atsaldyta, vienu zodziu uz tokias paslaugas neverta mokieti tokiu pinigu kuriu siandien sumokiejo musu giminaiciai.

 • Nepatenkintas 1.0
  +1
  Sveiki, šiandien buvome "Žvejų sapnas" kavineję. Buvo užsakytas stalas 30 žmonių. Maisto žmonems neužteko. Buvome užsake kompotą, o mums padave paprasta vandenį. Taigi dar buvome užsake salota, ant 10 žmonių atneše porcija kaip vienam žmogui, taigi daug kas netgi neragavo tos salotos. Mėsa buvo iš parduotuves. Tikrai buvo labai neskanu. Aptarnavimas labai prastas. Tai buvo mūsų pirmas ir paskutinis kartas kai ten kažka užsakinejom.

 • Simona 1.0
  +4
  Gaila kad tokia vieta, bet deja nedraugiška gyvūnams :(

 • zhilvinas 5.0
  +2
  Siandien buvom, mums patiko ir patiekalai, ir aplinka, ir aptarnavimas.

 • Valdis
  -1
  Vakar netycia uzsukom, aplinka faina, bet maistas tai tragedija, ar jie patys ragavo ka jie gamina. Sriuba su upetakiu kaina 6Lt , upetakio nei kvapo bulves morkos ir saldyti zirnelai, salotos isvis nevalgomos. 30 Lt kaip i bala.

 • lnkytoja 1.0
  -3
  Aplinka graži, bet kaip galima sugadinti net papratą maistą, neaišku? Maistas brangokas ir ypač neskanus.

 • To Neskanus
  +4
  Tu ,runkeli, išmok lietuviškai, o po to rašyk komentarus.

 • Neskanus 2.0
  -2
  Atsiprašau! Man nepatinka! Jausmas, kad idėja pavogė apie Vievio, kokybė ir organizacija negali! Maisto nėra skanus, žuvis(upėtakis) turi pelkė kvapas! Upėtakiai negali gyventi be tekančiu vandeniu, bet niekas nekalba apie tai vieta ir nėra šalia! Kur žiūrėti Lietuvos auditorių institucija? Plotas nėra išpuoselėtos, ne gana! Sąskaita neseniai! Dauguma iš jūsų neisiu!

 • Labas 2.0
  -2
  :( Fuuu...

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną