Botanique

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Vegetarų | Veganų
2.8
Mus rasite
Totorių g. 3, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 21:00 - - -
Antradienis 11:00 - 21:00 - - -
Trečiadienis 11:00 - 21:00 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 21:00 - - -
Penktadienis 11:00 - 21:00 - - -
Šeštadienis 11:00 - 21:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 18:00 - - -

Atsiliepimai apie Botanique

 • Alla Sagaidako 1.0
  0
  Labai patiko. Pirma karta užsukome su dukra iš smalsumo. Buvau nustebinti. Gražu, skanu, malonu. Antra karta ėjau drauge maloniai nustebinti. Paviko! Dabar važiuoju susitikti čia draugėmis. Žinau, kad patiks. Rekomenduoju!

 • Vytautas vilnietis 4.7
  0
  Būta 08 17 dviese. Aptarnavo: neįsidėmėjau kas. Tiesiog simpatiška panelė. Norėta užsakyti citrininio torto (2 vnt). Bet tortas išpirktas, liko tik 1. Todėl užsakyta: 1 citrininio tortas gabalėlis, 1 tiramisu, 1 kava su kardamonu, 1 mėtų gėrimas. Nemokamai gauta: stalo vandens su mėta. Liuks. Aptarnavimas: geras. Iki tobulo pritrūko paprasto dalyko: dama visada aptarnaujama pirma. Maistas: skanus. Bent jau mano tiramisu ir gėrima buvo skanūs. Draugei kava beigi citrinų tortas patiko. Kavinė visai gera. Aplinka įdomi, aptarnavimas pakankamai greitas, nuoširdus. Gal ateity nepakenktų oro kondicionavimas. Ar verta grįžti? Taip

 • k.s. 2.0
  0
  valgiau su 50proc.nuolaida. esu mesaede ir norejau isbandyt zaliavalgiu maista. man asmeniskai nepatiko. uzsisakiau 50litams ir likau alkana. kainos dideles, ant lekstes kiekis mazas ir viskas be skonio. aptarnavimas geras, aplinka jauki.

 • OK
  +1
  Maistas tragiškas. Kartus ir beskonis. "plovas" = sutarkuotos morkos su vienu grybu?? Ir čia pagrindinis patiekalas? Eksperimentuoti galima, bet bent jau darykit skaniai. Stipriai nerekomenduoju.

 • 3.0
  0
  Pirmą kartą paragauti tokio maisto visai pravartu, suerzino kiti dalykai. Staliukas sutarta net kuris buvo rezervuotas prieš savaitę. Atėję radome užimtą, dar laukėme, kol padavėjos viena per kitą aiškinsis, kas ką kada rezervavo, paaiškėjo, kad žmonės ten sėdėjo jau dvi valandas, tad iki mūsų laiko taip ir neišėjo... Galų gale sustūmė viduryje staliukus - vienas aukštesnis, kitas žemesnis... Ilgai lėtai ***si padavėjos, nors žmonių vienetai. Sąskaitos grąžą privalu atnešti bet kokiu atveju, o jau klientas nuspręs, kokius arbatpinigius palikti arba ne... Žodžiu, nesupratome, kodėl vadinasi restoranas, tiesiog paprasta kavinė ir nieko daugiau, tiesa, muzikinis ramus fonas ten visai tiktų...

 • viktoras 5.0
  +1
  really good place for those who believes in good and healthy leaving!

 • Laukinis kiskis 2.0
  0
  Atnaujintas meniu nepatiko, bent jau tie patiekalai, kuriuos ragavome. RawRaw lapša buvo nemaloniai karti, papjaustytos daržovės šio skonio nesubalansavo ir nekompensavo. Įvairių lapų salotos buvo karčios, avokadų ir džiovintų pomidorų pagailėta. RawRaw quesadillia skonis buvo geresnis, bet neįsimenamas. RawRaw quiche dominavo rūgštumas, paplotėlis buvo kietas, patogiai perpjauti jo neįmanoma, tenka badyti peiliu, kad perlaužti. Skrandis po tokios vakarienės liko liūdnas. Antro šanso šis restoranas nevertas.

 • Aiste 2.0
  +2
  Aptarnavimas puikus, bet maistas nepatiko. Esu sveiko maisto gerbėja, bet šiame restorane nepatiko.Maistas labai prėskas ir beskonis.

 • puiku
  0
  labai patiko - labai maloniai nustebino, nors nesu vegetaras. Tikiuosi, islaikys lygi.

Pasiūlyk restoraną