Vikingas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai, Užeigos
4.6
Mus rasite
Kopų g. 6, ŠVENTOJI
 • iki 03:00
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 07:00 - 03:00 - - -
Antradienis 07:00 - 03:00 - - -
Trečiadienis 07:00 - 03:00 - - -
Ketvirtadienis 07:00 - 03:00 - - -
Penktadienis 07:00 - 03:00 - - -
Šeštadienis 07:00 - 03:00 - - -
Sekmadienis 07:00 - 03:00 - - -

Atsiliepimai apie Vikingas

 • Egle Zuka 2.0
  0
  Pritrauke apsilankyti is isores labai patraukliai atrodantis restoranas. Pavesiniu stogai dengti siaudais, pinti, patogiai atrodantys foteliukai. Taciau, nuo pat pirmos minutes priejus padavejai - teko nusivilti. Is restorano [uzeigos] kur kepsnys kainuoja beveik dvidesimt euru, tiketumeisi malonaus aptarnavimo, taciau, aptarnavusi mergina istare vos keleta zodziu ir nesugebejo isspausti net dirbtines sypsenos. Uzsisakius juodos kavos - gavau vos puse puodelio... bet tai butu buve dar nieko, jei ne uz penkiu minuciu atnesta pica su saliamiu.... ant kieto pado, stambiai, atgrubnagiskai supjautytas kaip speju pigiausias antros rusies servelatas... pomidorai - turbut likuciai nuo vakar salotu, o kur ne kur buvo pakrapyta nepilnai issilydziusio surio gaminio, kuris buvo labiau taukai nei suris. Pati pica buvo visiskai salta.... tikrai nezinau ir net bijausi suzinoti koks kitu patiekalu pateikimas, taciau, neteks, nes daugiau i sia, nors ir turincia grazu fasada, VALGYKLA, negrysiu.

 • lankytoja
  0
  Grazi aplinka,geras maistas. Bet jau barmeniu pasaipeles oho-ho! Net nejauku. Jeigu dar girdi netycia komentarus ,tai nebesinori ir grizti. Tokie pastebejimai.

 • Limas
  0
  Aptarnavimas siaubingas, uzsakeme firmini patiekala rusu kalaba kadangi ir meniu patiekalas parasytas trim kalbomis lt,en,ru, bet po 50min laukimo gavome tik gira kuria uzsakeme su patiekalu, padavejas prase susimoketi, bet administratorius kazkauptai isprende ginca ir o padavejas pasake kad nemoka rusiskai, tai manau reikejo iskarto sakyti

 • Limas
  0
  Aptarnavimas siaubingas, uzsakeme firmini patiekala rusu kalaba kadangi ir meniu patiekalas parasytas trim kalbomis lt,en,ru, bet po 50min laukimo gavome tik gira kuria uzsakeme su patiekalu, padavejas prase susimoketi, bet administratorius kazkauptai isprende ginca ir o padavejas pasake kad nemoka rusiskai, tai manau reikejo iskarto sakyti

 • Mija
  0
  Patiko įdomus interjeras! :)

 • Agnė
  0
  Neturiu žodžių. Nuo kada maitinimo įstaiga klientus, užsiėmusius staliukus, turi teiaę išvaryti lauk, nes yra dar laukiančių žmonių??? Ir jie atėjo pirmiau??? Prastovėjau dešimt minučių, bet nė viena suknista padavėja, išvijusi mane lauk, taip ir nesiteikė prie manęs prieiti, kol galiausiai atėjo dar gal 10 žmonių ir man pasakė, kad staliuką gausiu po jų. Eikit jūs velniop su tokiu aptarnavimu. Specialiai su vyru atvažiavom dviračiais iš Palangos į Šventąją. Daugiau į jūsų kavinę kojos nekelsim!!!

 • Gintarė
  +1
  Apsauginių elgesys pasibaisėtinas. Merginą išmetė per duris,kad net nukrito,ir net nesugebėjo atsiprašyti. Išvarė iš kavinės už tai,kad mes tą dieną buvom po laidotuvių,ir vienas vaikinas sėdėjo galvą nuleidęs,nes palaidojo draugą... kur tai matyta..o paklausus kodėl turime išeiti,pasakė kad čia pas mus prie stalo girtas miega,ir turim išeit,pasakėm kad jis negirtas,bet niekas nepaisė ir poto apsauginis griebė merginą ir išmetė pro duris,kitą vaikiną už kaklo griebė,kad net žymės liko, ir išmetė,ir dar dujų pripurškė į akis. Administratoriai į tai dėmesio nekreipė,niekas nesugebėjo net atsiprašyti už tokį pažeminimą.

 • Edvinas
  0
  Valgėm jautienos salotas, kažkas baisaus.. Aptarnavimas vertas atskiro komentaro, bet padavėjai klientas-problema.. surūgusi, nemandagi ir nepaslaugi

 • cvv 4.0
  0
  Vikingo picos nerealios! Be to,maista greit paruosia

 • Alina
  0
  Vieną dieną teko mum du kartus apsilankyti vikinge prieš porą savaičių. Pirmą kartą apie 18 val. užsakėm švyturio extra alaus, padavėjas pasakė kad nėra. Tai teko užsakyti kito alaus. Kitą kartą atėjom su draugais apie 21 val. Draugai užsakė švyturio extra alaus ir žiūriu pardavėja pasižymi, tada labai nustebau, paklausiau ar yra to alaus. Atsakė kad yra. Tuomet pasakiau, kad buvom prieš porą valandų ir mum sakė kad nėra. Ji tik keistai į mus pažiūrėjo ir atsakė kad yra to alaus. Man jau tuomet nelabai patiko, kad padavėjai, gal norėdami, kad užsakytų brangesnio alaus ar nežinau dar dėl ko taip elgiasi. Dar užsakėm iš kiniečių maisto. Buvo tikrai labai skanus, tačiau salotų skonis pasirodė keistas. Atrodė kad supelijusios daržovės, bet vėliau supratom, kad sezamo sėklos turi pelėsių skonio. Pasakėm padavėjai, tai ji tiesiog ramiai atsakė kad pasakys virėjui.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną