Veranda

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
4.2
Mus rasite
Kęstučio g. 39, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 23:00 - -
Antradienis 11:00 - 00:00 - -
Trečiadienis 11:00 - 00:00 - -
Ketvirtadienis 11:00 - 01:00 - -
Penktadienis 11:00 - 01:00 - -
Šeštadienis 10:00 - 01:00 - 10:00 - 12:00
Sekmadienis 10:00 - 23:00 - 10:00 - 12:00

Atsiliepimai apie Veranda

 • Kristina Liškauskaitė 4.7
  0
  Maistas skanus, dienos pietų pasirinkimas galėtų būti šiek platesnis. Padavėjos malonios, tačiau prieiti prie staliuko neskuba, net kai mojuoji. :) Labai patko užrašas, kad terasa yra rami, t.y. svečiams be vaikų. Būtinai sugrįšiu.

 • abudabis
  +2
  VIETA TIEMS-KURIE MEGSTA PERMOKETI!!!! uz pora simtu metru yra kita vieta kur viskas dvigubai pigiau,skaniau ir p.s randasi ta vieta ariau centro.,daugiau nebesilankysim

 • Paulina
  +2
  Labai prasta aptarnavimas, skambinome norėdami rezervuoti staliuką, o mums atrėžė nemaloniu balsu, kad šiuo metu yra penktadienis yra labai daug darbo ir skambinti kitą savaitę. Kalbėjo labai nemaloniai ir pašiepiamai.

 • Susižavėjusi 5.0
  0
  Draugų išgirtoje vietoje lankiausi pirmą kartą ir labai labai patiko! Kelios minutės nuo miesto centro ir atsiduri jaukiame žaliuojančiame ir prižiūrėtame gamtos kampelyje.. Grilius nuostabus, aptarnavimas nuoširdus. Grįšiu dar ne vieną kartą. Rekomenduoju! Ačiū savininkams už nuostabios vietos puoselėjimą.

 • laukianti atostogu 5.0
  0
  Kai oro pajuryje atostogoms nera- visiems rekomenduoju ilsetis Verandoje. Radau savo poilsio vieta Vilniuje ir tuo zaviuosi. Man ten tinka viskas...

 • Aptarnavimo gurmanė 5.0
  +1
  Esu tipiška lietuvė, kuriai kaip daugumai mūsų masės lengviausia būtų išreikšti nepasitenkinimą, o ne pagirti ar įvertinti sunkų aptarnavimo versle dirbančių žmonių darbą...tačiau "Veranda" ir joje dirbantis kolektyvas šį mano bruožą nugesina itin lengvai. Ketvirtadienį teko laimė apsilankyti iš kolegų daug kartų minėtame geruoju žodžiu restorane - bare - svetainėje.Kadangi pati ne vienus metus sukuosi panašaus pobūdžio versle, tai daug ką stebėjau pakankamai kritiškai ir atsargiai.Pirmiausia į akis krito administratorės Daivos pozityvumas ir orientacija į svečią, pastangos, kad jis jaustųsi patogiai ir, kiek įmanoma, aptarnautas greičiau ir rūpestingiau. Esamomis sąlygomis, kadangi žmonių buvo pilna (įskaitant ir oficialesnio pobūdžio, ir asmeninės šventės tipo banketukus), staliuką su kolega gavome reaktyviniu greičiu.Kamilės aptarnavimas buvo nuoširdus ir paprastas, o tai atpirktų bet kokius nesklandumus, jei jie būtų itin reikšmingi.Patiekalai skanūs, verti laukimo. Patarimas nepatenkintiems asmenims, kurie puola skųstis viešojoje erdvėje: pirmiausia, išreikškite savo pretenzijas tiesiogiai administracijai, padavėjams, kol esate toje vietoje. Į mano asmeniškai išsakytus žodžius buvo reaguojama ir aš jaučiausi vertinama, todėl kai kurie čia išsakyti kometarai man daugiau nei nesuprantami. Palinkėjimas "Verandos" savininkams: laikykite glaudžiai prie savęs administratorę Daivą, kadangi tai akivaizdžiai Jūsų sėkmingo verslo veidas, kuris ne tik puikiai atstovauja Jus svečiams, bet ir pozityviai nuteikia darbuotojus savo sunkiu darbu, pavyzdžiu ir komunikacija. Didelės sėkmės ir toliau kovojant su masiškais žmonių srautais ir įgyvendinant jaukios ir vienintelės tokios unikalios vietos mieste viziją!

 • Džiazo mėgėja 5.0
  0
  Vakar klausėm puikaus koncerto ir skanavom griliaus patiekalus. Žmonių buvo labai labai daug, tai teko luktelėti, bet patiekalai ir muzika atpirko viską! Šaunuoliai!

 • Julija 4.0
  0
  Valgėm vakariene ši vakarą. Aptarnavimo lygis labai žemas. Servetėlių ant stalo nėra. Įrankiu matyt trukumas arba padavėja pamiršo. Vanduo buteliuose šiltas. Maistas geras, patiko.

 • Liutauras 5.0
  +1
  Pirma karta rezervavom staliuka. Man patiko. Lauko griliaus maistas tobulas ir vynu pasirinkimas tikrai tenkina. Pasedejome kaip savo sodybos kieme ir ko daugiau reikia sestadienio vakara leidziant mieste

 • Tikra tiesa 2.0
  +4
  Maniau, kad tik mums taip nepasisekė, organizuojant šventę "Verandoje", bet, pasirodo, arogantiškoji Verandos administracija net neketina pasimokyti iš savo klaidų. Atėjus vien pasidomėti apie galimybę organizuoti šventę pas juos, vėliau būsite nuolatos atakuojami priminimais kuo greičiau susimokėti avansą, ir nepaliks ramybėje, kol galiausiai nuspręsite švęsti būtent pas juos. Prižadės daug, bet nepadarys nė pusės, o ir tą kitą pusę padarys atvirkščiai, nei jūsų prašyta - taip, kaip jiems paprasčiau, pigiau. Galiausiai, nuvilti ir susigadinę nuotaiką bent mėnesiui į priekį, geriau net nebandykite reikšti kažkokias pretenzijas (pvz. dėl dalies pamiršto ir nepateikto maisto, kurį užsakėte) - tik būsite "pasiųsti" gražia forma... Sėkmės ir toliau taip atbaidant klientūrą!

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną