Vapiano

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Italų
Įstaigos tipas: Restoranai
2.8
Mus rasite
Konstitucijos pr. 7A, VILNIUS
 • Dabar nedirba
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis - - - -
Antradienis - - - -
Trečiadienis - - - -
Ketvirtadienis - - - -
Penktadienis - - - -
Šeštadienis - - - -
Sekmadienis - - - -

Atsiliepimai apie Vapiano

 • Marija Šauliūnaitė 3.3
  0
  Skani vieta pietums, tačiau brangoka: už makaronus ir desertą sumokėjau beveik 6 eurus. Porcijos nemažos, maistas kokybiškas, todėl dar grįšiu.

 • Tomas Manas 2.7
  +1
  Tinklinis makaronų restoranas. Gal labiau valgykla, nes iš principo savitarna. Kitą vertus kainos tikrai ne kaip valgyklos :) makaronų porcija (pakankamai didelė) 6-8 eur. Kaip tinkliniam, valgyklos tipo restoranui brangoka. Aplinka tvarkinga. Maistas normalus. Užsukti galima.

 • Vytautas 5.0
  0
  Būta šiandien. Ragauta: Linksmieji makaronai (Pasta di nobile) ir Linksmasis rizotas (Risoto di Nobile) beigi Vichy classique vanduo. Nakaronai skanūs, sotūs - žodžiu, gėris ir skanumas. Rizotas - draugė valgė, draugė gyrė (man nebeteko...). Viskas labai patiko - tikrai verta ateiti sveiko, skanaus, sotaus maisto dar kartą.

 • Žmogus kuriam patiko 5.0
  +1
  Buvau vakar. Idėja patiko. Net arbatpinigių palikau. Maistas neapsakomai skanus. Valgiau makaronų su mėsa. Gaminant buvo atsižvelkta į kikevieną kliento pagridavimą. Stalų dekoracija sužavėjo. Man patiko.

 • Vytautas 4.0
  +1
  Būta vakar. Pasinaudota "Europos" pasiūlymu ir ateita su 20 Lt. dovanų čekiu. Užsakyta: makaronai "Carbonara", mažos salotos, apelsinų sultys. Aptarnavimas: šiaip jau savitarnos valgykla, tačiau maisto ruoša sužavėjo. Makaronai ruošiami tiesiai kliento akyse: ir šoninės įdės, ir prieskonių įbers, ir dėl pasirenkamų priedų paklaus. Ruošia su meile ir išmanymu. Maistas: sulčių nevertiname, standartinis buteliukas, kokių visur pilna. Salotos: skanios, prie jų tinka Ciabata. Makaronai buvo visa ko karaliai. Atrodė - oioi, kiek nedaug, ar čia pietūs? Tačiau pavalgiau - ir sotu, ir skanu gardu. Visai kaip Italijoje, kur kavinėse mums duodavo būtent makaronų. Maistas -kiek jo ragavau- sužavėjo. Vienintelis minusas: ilgokai tenka laukti, kol aptarnaus. Gal reikėtų jiems daugiau žmonių priimti? Tačiau jei yra laiko - tikrai verta užsukti į Vapianon sočių, skanių, sveikų pietų.

 • Lankytoja
  +1
  Labai prastai. Šiandien per pietus pasirinkom Vapiano ir nusprendėm valgyti sriubą ir salotas su kepta vištiena. Deja - šį restoraną/piceriją palikom labai nusivylę ir alkani, nes maistas buvo praktiškai nevalgomas. Pirmiausia apie sriubą (trinta pomidorų sriuba)- viską užgožia šalavijas ir rūgštis nuo pomidoro, tekstūra per skysta, kad net skrebučiai ištirpo joje kol nusinešėm iki staliuko. Negelbėjo nei žiupsnelis sūrio, nei šiek tiek grietinėlės, todėl sriuba liko nevalgyta. Toliau mūsų laukė salotos ir tikėjomės, kad bent čia "atsigriebsim", bet.... daržovės tiesiog skendo aliejuje, o vištiena buvo taip perkepta ir kieta, kad net kramtyti sunku buvo. Pakilom nuo stalo palikdami maistą lėkštėse ir alkani tiek pat kiek buvom prieš ateidami į šią maitinimo įstaigą. Daugiau čia negrįšime.

 • Mimi 1.0
  -1
  Never ever - overpeppered soup, terrible overprized carbonara

 • Vika 1.0
  0
  Vapiano sprendimai socialiai neatsakingi. Kai daugiau nei puse pasaulio badauja, atejus i Vapiano, pasiemus is pietu meniu makaronu tau per prievarta bruka salotas arba deserta. Normalus atsakingas zmogus, atsisakes deserto - turi moketi daugiau (tegul ir 1 Lt, bet daugiau). Vadinasi geriau pasiimti daugiau maisto, puse jo ismesti ir jaustis savo sprendimais atsakingu pries gamta. Pateisinimo tokiekms sprendimams nera - Vapiano - vartotojiskos visuomenes kurejas.

 • August 2.0
  +1
  Valgem makaronus, tai galiu pasakyt turbut kokiam ciliake tikrai skaniau patiekia, makaronai kazkokie sulipe i viena mase, vistienos skonis kaip lasinio kokio, bolonijos padazas ir vysniniai pomidorai rugstus... Vienu zodziu kaina neatitinka patiekalu kokybes, skiriu dvi * vien uz interjera. Teko lankytis ne mazai Italijoj, tai cia ka daro Vapiano skiriasi kaip diena ir naktis, gaila kad tik musu varguomene to nesupranta...

 • Donatas
  +3
  uždirbu minimumą, girdėjau apie šią kavinę gerų atsiliepimų, norėjau nusivesti savo gyvenimo meilę ir nusivedžiau. Galvoju, leisiu paišlaidauti, ji to verta, o ir kavinėje nebuvome nuo tada kai darbo birža rado man darbą. Išgėriau skanios arbatos su cukrumi, pasmaližiavome salotomis. Maniau dar liks pinigų ant dviejų talonų namolio grįžti...Sąskaita suglumino 100 LT...gal cukrus brangus...namo parėjome pėsčiomis :)

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną