Vapiano

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Italų
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Makaronai | Pasta, Pica
2.9
Mus rasite
Konstitucijos pr. 7A, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis - - - -
Antradienis - - - -
Trečiadienis - - - -
Ketvirtadienis - - - -
Penktadienis - - - -
Šeštadienis - - - -
Sekmadienis - - - -

Atsiliepimai apie Vapiano

 • Jūratė Saulūnienė 2.7
  0
  Gaila, kad kaskart apsilankius vieta atrodo vis labiau pavargusi. Interjerui reikia atnaujinimo. Maistas irgi nebeįdomus, nesikeičia meniu. O dienos pasiūlymai labai jau prieski.

 • Giedre K 5.0
  0
  Jau ne kartą lankiausi šiame restorane. Nenuvylė nei aplinka, nei maistas, nei aptarnavimas! Makaronai ir salotos tobulos! Vasarą buvau Italijoje, tai galiu pareikšti, kad Vapiano makaronai man gerokai skanesni!!!:) Apsilankysiu dar ne kartą! Sėkmės jaunam kolektyvui.

 • Marija Šauliūnaitė 3.3
  0
  Skani vieta pietums, tačiau brangoka: už makaronus ir desertą sumokėjau beveik 6 eurus. Porcijos nemažos, maistas kokybiškas, todėl dar grįšiu.

 • Tomas Manas 2.7
  +1
  Tinklinis makaronų restoranas. Gal labiau valgykla, nes iš principo savitarna. Kitą vertus kainos tikrai ne kaip valgyklos :) makaronų porcija (pakankamai didelė) 6-8 eur. Kaip tinkliniam, valgyklos tipo restoranui brangoka. Aplinka tvarkinga. Maistas normalus. Užsukti galima.

 • Vytautas 5.0
  0
  Būta šiandien. Ragauta: Linksmieji makaronai (Pasta di nobile) ir Linksmasis rizotas (Risoto di Nobile) beigi Vichy classique vanduo. Nakaronai skanūs, sotūs - žodžiu, gėris ir skanumas. Rizotas - draugė valgė, draugė gyrė (man nebeteko...). Viskas labai patiko - tikrai verta ateiti sveiko, skanaus, sotaus maisto dar kartą.

 • Žmogus kuriam patiko 5.0
  +1
  Buvau vakar. Idėja patiko. Net arbatpinigių palikau. Maistas neapsakomai skanus. Valgiau makaronų su mėsa. Gaminant buvo atsižvelkta į kikevieną kliento pagridavimą. Stalų dekoracija sužavėjo. Man patiko.

 • Vytautas 4.0
  +1
  Būta vakar. Pasinaudota "Europos" pasiūlymu ir ateita su 20 Lt. dovanų čekiu. Užsakyta: makaronai "Carbonara", mažos salotos, apelsinų sultys. Aptarnavimas: šiaip jau savitarnos valgykla, tačiau maisto ruoša sužavėjo. Makaronai ruošiami tiesiai kliento akyse: ir šoninės įdės, ir prieskonių įbers, ir dėl pasirenkamų priedų paklaus. Ruošia su meile ir išmanymu. Maistas: sulčių nevertiname, standartinis buteliukas, kokių visur pilna. Salotos: skanios, prie jų tinka Ciabata. Makaronai buvo visa ko karaliai. Atrodė - oioi, kiek nedaug, ar čia pietūs? Tačiau pavalgiau - ir sotu, ir skanu gardu. Visai kaip Italijoje, kur kavinėse mums duodavo būtent makaronų. Maistas -kiek jo ragavau- sužavėjo. Vienintelis minusas: ilgokai tenka laukti, kol aptarnaus. Gal reikėtų jiems daugiau žmonių priimti? Tačiau jei yra laiko - tikrai verta užsukti į Vapianon sočių, skanių, sveikų pietų.

 • Lankytoja
  +1
  Labai prastai. Šiandien per pietus pasirinkom Vapiano ir nusprendėm valgyti sriubą ir salotas su kepta vištiena. Deja - šį restoraną/piceriją palikom labai nusivylę ir alkani, nes maistas buvo praktiškai nevalgomas. Pirmiausia apie sriubą (trinta pomidorų sriuba)- viską užgožia šalavijas ir rūgštis nuo pomidoro, tekstūra per skysta, kad net skrebučiai ištirpo joje kol nusinešėm iki staliuko. Negelbėjo nei žiupsnelis sūrio, nei šiek tiek grietinėlės, todėl sriuba liko nevalgyta. Toliau mūsų laukė salotos ir tikėjomės, kad bent čia "atsigriebsim", bet.... daržovės tiesiog skendo aliejuje, o vištiena buvo taip perkepta ir kieta, kad net kramtyti sunku buvo. Pakilom nuo stalo palikdami maistą lėkštėse ir alkani tiek pat kiek buvom prieš ateidami į šią maitinimo įstaigą. Daugiau čia negrįšime.

 • Mimi 1.0
  -1
  Never ever - overpeppered soup, terrible overprized carbonara

 • Vika 1.0
  0
  Vapiano sprendimai socialiai neatsakingi. Kai daugiau nei puse pasaulio badauja, atejus i Vapiano, pasiemus is pietu meniu makaronu tau per prievarta bruka salotas arba deserta. Normalus atsakingas zmogus, atsisakes deserto - turi moketi daugiau (tegul ir 1 Lt, bet daugiau). Vadinasi geriau pasiimti daugiau maisto, puse jo ismesti ir jaustis savo sprendimais atsakingu pries gamta. Pateisinimo tokiekms sprendimams nera - Vapiano - vartotojiskos visuomenes kurejas.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną