Užupio klasika Įtraukti prie mėgstamų

Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
5.0
Populiarus
Mus rasite
Užupio g. 28, VILNIUS

Pačioje sostinės širdyje – Užupyje – įsikūręs restoranas dvelkia jaukia prabanga, ilgaamže klasika ir savitumu. Kiekvieną čia užsukusįjį sužavės išskirtinis šio restorano interjeras, gerai apgalvotos detalės ir rami muzika. Puikus maistas bei platus vyno asortimentas Jus pradžiugins ir maloniai nustebins. Užsukite ir mėgaukitės romantiška atmosfera!

„Užupio klasikos" svečiai gali džiaugtis nedidele (iki 8 vietų) salyte, kurioje pasislėpus jauku pietauti ar vakarieniauti.Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 23:00 - 11:00 - 15:00 -
Antradienis 11:00 - 23:00 - 11:00 - 15:00 -
Trečiadienis 11:00 - 23:00 - 11:00 - 15:00 -
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00 - 11:00 - 15:00 -
Penktadienis 11:00 - 23:00 - 11:00 - 15:00 -
Šeštadienis 11:00 - 23:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 23:00 - - -

Restoranas „Užupio klasika“ – šauni švenčių vieta nedidelėms kompanijoms

Nedidelė jauki mūsų restorano erdvė puikiai tiks įvairias progas atšvęsti norinčioms kompanijoms – šventės metu Jums priklausys visas restoranas. Paprastai prie vieno stalo šventės rengiamos iki 20 svečių, tačiau galime pastatyti papildomą stalą aštuoniems asmenims arba pasiūlyti atskirą salytę, kurioje Jūsų svečiai jausis puikiai.

Restoranas „Užupio klasika“ – puiki vieta stilingai šventei nedidelėms kompanijoms, norinčioms paminėti iškilmingas progas: krikštynas, gimtadienius, vestuves, Pirmąją Komuniją ar kitas šventes.

Restoranas garsėja puikia virtuve. Visas maistas gaminamas tik iš šviežių produktų. Pobūviams turime atskirą valgiaraštį, kurį kiekvienai šventei deriname individualiai.

Tai pat galite rinktis mūsų dizainerio sukurtą Jums labiau patinkančią serviruotę. Staltiesės ir servetėlės gali būti baltos (klasikinis variantas) arba pilkos (prancūziškas variantas) spalvos. Naudojame tik aukštos kokybės išskirtinius indus.

Dėl gardaus maisto, didelės švenčių rengimo patirties ir išskirtinio restorano „Užupio klasika“ savininkų svetingumo bei nuoširdumo švęsti šventes čia tampa gražia tradicija. „Galite būti ramūs – Jūsų šventė bus nuostabi ir įsimintina“, – sako restorano šeimininkai.

 

Dėl pobūvių prašome kreiptis tel.: +37065228344

Restoranas „Užupio klasika“ – šauni švenčių vieta nedidelėms kompanijoms

Nedidelė jauki mūsų restorano erdvė puikiai tiks įvairias progas atšvęsti norinčioms kompanijoms – šventės metu Jums priklausys visas restoranas. Paprastai prie vieno stalo šventės rengiamos iki 20 svečių, tačiau galime pastatyti papildomą stalą aštuoniems asmenims arba pasiūlyti atskirą salytę, kurioje Jūsų svečiai jausis puikiai.


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 28
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Užupio klasika

 • Инна Викторовна 5.0
  0
  Didelis ačiū gerb. Stasiui ir visam Restorano kolektyvui už jaukų gimtadienio vakarą, skanų maistą ir korektišką bei malonų aptarnavimą .Tikrai viskas tobulai!!!!Šventė Jūsų dėka pavyko puikiai.

 • Inga Zdaneviciute 5.0
  0
  Šventėme krikštynas. Likome be galo viskuo patenkinti. Tobula vieta savo jaukumu, išskirtiniu interjeru, gera dvasia. Maistas tikrai skanus, barmenas superinis-puikiai atliko savo darbą, pastabus, bet neįkyrus, viską gavome, ko prašėme. Tikrai viskas tobulai! Ačiū. Šventė Jūsų dėka pavyko

 • Gluosnis G. 5.0
  0
  Šventėm draugo gimtadienį , labai skaniai buvo pagaminta vakarienė,o ypač lietuviškas karbonadas, salotos su vištiena,ir desertas obuolių pyragas su šokoladu, ačiū kolektyvui

 • Svaja D. 5.0
  0
  šventem krikštynas,labai patiko ,puikus aptarnavimas,labai patiko vaikams ,maistas pagamintas aukščiausio lygio

 • Laura K 5.0
  0
  Didelis ačiū gerb. Stasiui ir visam Restorano kolektyvui už jaukų gimtadienio vakarą, skanų maistą ir korektišką bei malonų aptarnavimą (ypatinga padėka gerb. Mindaugui). Birutė 2018-01-05

 • Laimutė Marija Medžiaušienė 5.0
  0
  Su šeima ir draugais šventėme gimtadienį šiame restorane.Aš ir mano svečiai likome labai patenkiti viskuo;tiek maistu,tiek aptarnavimu,jaukia ir ramia aplinka.Kadangi buvome šiame restorane pirmą kartą,tai nusprendėme pasitaikius progai ir vėl apsilankyti jame.Dėkojame restorano savininkui už maloniai praleistą laiką.

 • Almonas GUTKAUSKAS 5.0
  0
  Mūsų šeima dėkoja Užupio klasikai, gerb. Stanislovui. Neatsitiktinai šeimos šventėms pasirenkame Užupio klasiką. Tai jau ilgo laiko išbandyta vieta mūsų šeimos šventėms, -puikioje aplinkoje, su puikiu aptarnavimu, su kokybišku maistu. Sėkmės Jums. Almonas su šeima

 • Agnieška 5.0
  0
  Užupio klasikoje šventėme dukrytės krikštinas, svečiai liko sužavėti. Maistas skanus, jauki aplinka, nepriekaištingas aptarnavimas. Dėkojame!

 • Rima 5.0
  0
  Vertiname žvaigždutėmis neabejodami! :)

 • Rima 4.3
  0
  Nuostabus restoranėlis senamiestyje mielam, jaukiam pasibuvimui su labai skaniu maistu ir puikiu aptarnavimu. Gražiausi prisiminimai iš mūsų šventės "gurmaniškosios dalies" pas jus 2016 m. liepos 7 d. :) Šventiniai pietūs buvo tiesiog fantastiški, ačiū ir dar kartą ačiū! Gera dislokacinė vieta, istoriją liudijantis pastatas ir interjeras, aristrokratiškas bendravimas su klientais, adekvačios kainos. Rekomenduojame visiems, vertinantiems klasiką, ramybę ir kokybę. Gražių artėjančių švenčių, sėkmingų darbų ir patenkintų klientų!!! Pagarbiai Rima ir Linas, "Ducky Done"

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną