Užupio kavinė Vilnius

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
4.0
Mus rasite
Užupio g. 2, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 23:00
Antradienis 10:00 - 23:00
Trečiadienis 10:00 - 23:00
Ketvirtadienis 10:00 - 23:00
Penktadienis 10:00 - 23:00
Šeštadienis 10:00 - 23:00
Sekmadienis 10:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Užupio kavinė Vilnius

 • Лена Диановна 5.0
  0
  Labaaaai skanus cepelinai , faini barmenai bei padavėjai , jauku, gražu

 • Tatiana Tushina 1.0
  0
  Hi! Just can't leave it without comment. Horrible service! Very irrogant attitude from personal. I have been here twice: first time my dish simply wasn't served, the seacond time 1:30 min waiting... company of friends should eat together, not one by one with 30 min pauses. No any attention toward small children who waited for food 1.30. I am strongly not reccomend this place, especialy for turists.

 • Vytautas 5.0
  0
  Būta šiandien dviese. Aptarnavo Veronika. Užsakyta: 2 voveračiių salotos, 2 juodos kavos. Aptarnavimas:teisingas ir gana greitas (čia įskaitant, kad keli stalai buvo pilni svčių). Maistas:skanus gardus. Išvada: kaip visada, viskas čia puiku. Verta ateiti dar.

 • Anna 5.0
  0
  Tik atbaliavojom jau 4 mūsų šeimos šventę (nuo vestuvių iki vaikų krikštynų) būtent šioje vietoje. Viskas kaip visada puiku! � Patiekalų skonis ir įvairumas, aptarnavimas, renginio organizavimas - viskas tesiog nuostabu! Dar čia būtinai grįšim ir kitiem rekomenduosim. �

 • Luka 1.0
  0
  Labai noriu pareikšti savo nuomonę apie šią kavinę, kad kiti žmonės, kuriems irgi norisi smagiai, skaniai ir be juodų dėmių atšvęsti savo šventę, neliktų kvailio vietoje. Neturiu jokio noro sumenkinti, pažeminti, tik pareikšti savo nuomonę, kuri, deja, nėra teigiama. Maistas - baisus. Suderinom meniu su labai pasikėlusia, nemalonia bendrauti, nelabai turinčia kompetencijos virtuvės šefe. Norėjom įvairaus, o reziume gavome šaltus ant stalo- salotų lapus su 6 gabaliukais mėsos, kitose lėkštėse vien salotų lapai su mūsų sutartais "paįvairinimais". Padavėjas - nužengęs iš kosmoso. Iš pradžių ėmė juokas dėl visokių nesąmonių, po to jau ir graudu patapo. Finalą pasiekė, kai apsiskaičiavo karštus ir kai kas juos valgė kai kiti jau buvo pabaigę... Nurijom ir šią gėdą... Tortą teko patiems pjaustyti... Muzika baigės gal po pusvalandžio. O kai gavom sąskaitą, tai buvo paskutinis tos dienos akordas - atsiųstame meniu ir pasiūlyme kainos vienos, finaliniame čekyje - kitos. Tų pačių suderintų karštų patiekalų. Žodžiu, šventė buvo sugadinta, reikėjo kreipti dėmesį į komentarus, nes jie tikri. Vieta dar tikrai ne viskas. Rašiau direktorei, tačiau nulis emocijų. Įvertinimas 1, nes minuso tiesiog negaliu padėti...

 • Aldona
  +2
  Siandien po kurio laiko vel apsilankeme uzupio kavines terasose. Linkejimai jusu sauniai sviesiaplaukei padavejai ,kuri mus pasodino viduj taciau greitai rado stala lauke ir nors teko kiek palaukti karstu patiekalu puikiai mumis rupinosi , o sonkauliuku rekomendacija pasitvirtino Aciu jums

 • Adomas 5.0
  0
  viskas puikiai

 • Vytautas 5.0
  0
  Būta dviese. Aptarnavo pats šeimininkas (matyt). Užsakytos 2 kavos, 2 Cezario salotos. Kava:skani, gera, su firminiu cukriuku. Salotos:tikrai skanios, padažas puikus. Aplinka jauki. Viskas miela ir gražu.

 • Sandra
  +1
  Aplinka tikrai super, aptarnavimas irgi, bet maistas.... Užsisakius salotų su lašiša gavau salotų dalis, kurias gamindama metu lauk; žalią, vos sukramtomą avokadą ir pačią pigiausią lašišą.. Ne salotos - bet kažkokių atliekų lėkštė!!! Draugas užsisakė karštą patiekalą - tai šiek tiek geriau, bet ir nepersistengta. Tvarkykitės su virtuve, nes ir bus tik tokie atsiliepimai: SKANI KAVA..

 • Eginta 5.0
  -2
  Praeitą vasarą šioje kavinėje vyko mūsų vestuvių šventė. Maistas buvo pasakiškai skanus, aptarnavimas profesionalus ir rūpestingas, kavinės salė, kurioje šventėme, labai jauki, o terasoje ant Vilnelės kranto buvo smagu pasibūti. Ačiū šauniai virtuvės šefei už pasiūlymus, patarimus ir labai skaniai pagamintą bei skoningai patiektą maistą ir visam personalui už nuostabų darbą!

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną