Tutto Pizza

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Italų
Įstaigos tipas: Picerijos
Patiekalų tipas Pica
3.5
Mus rasite
Krėvės pr. 104 a, KAUNAS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis - - - -
Antradienis 11:00 - 20:00 - - -
Trečiadienis 11:00 - 20:00 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 20:00 - - -
Penktadienis 11:00 - 21:00 - - -
Šeštadienis 11:00 - 21:00 - - -
Sekmadienis - - - -

Atsiliepimai apie Tutto Pizza

 • Aurelija Ost 5.0
  0
  Picos lb skanios

 • Monika
  -1
  Geros kainos, mandagus darbuotojai, nepakartojamas skonis, ypac picos, pacios skaniausios

 • Košmaras 1.0
  +16
  Spėju visus teigiamus ,tai patys ir susirašė.Picos visos vieno skonio,o kad jums šypsosi,tai galiu atsakyti paprastai,čia jų darbas jūs jiems centus nešat,o ko jiems daugiau ir reikia :)

 • V.B. 5.0
  -14
  kai kurie atsiliepimai akivaizdžiai šmeižto pobūdžio. ypač tas, kur rašo, kad "akis draskė". Super mandagūs žmonės, nepaisant kai kada didelio užsakymo kiekio , išlieka ramūs ir ***si nerealiu greičiu, atsimena klientus, visada išklauso patį įkyriausią ir baisiai neapsisprendusį klientą. picos skanios, šviežios, pagal kainą net per didelės, sriubas norisi srėbti nors po 2 dubenius, bandelės, cinamono "rožytės" šviežutėlės, vakare išparduoda, nelieka neivienos, žmonės ateina pirkti giminėms draugams lauktuvių vežti į kitus miestus, koldūnai minkštutėliai, salotos šviežutėlės, o jau varškės ir obuolių pyragų išmanumas - tiesiog nerealūs!!!! Šiai mažai picerytei skiriu 20 žvaigždučių ir linkiu tiems dviems šviesiems žmonėms plušantiems nuo ryto iki vakaro visokeriopos sėkmės. Tai tiesiog pavyzdys koks turi būti naminis maistas. Ačiū šiems žmonėms ir tikrai lankysimės kaip iki šiol kiekvieną penktadienį.

 • Viktorija 5.0
  -12
  Gyvenam greta, bet kiek lankemes visada aptarnavimas buvo puikus. Esame picų megėjai ir galime patvirtinti, kad tai viena iš nedaugelio picerijų, kuri Kaune naudoja tikra sūrį, o ne jo gaminį neturintį nei skonio, nei kvapo prie kurio pripratusi naujoji karta. Čia manau, dėl to ir nesusiprato vaikai...

 • Kristina 1.0
  -11
  Nekompetetingi zmones dirba sioje picerijoje, teko nusivilti.

 • Andrius 1.0
  -9
  Maisto kokybe ne pacios geriausios bukles.. Niekam nerekomenduoju

 • Sandra 1.0
  -13
  Maisto kokybe labai suprastejusi, nuo Picerijos atidarymo. Gaila...

 • Dovile 1.0
  -15
  Prastas aptarnavimas.

 • Gabriele
  -11
  Teko labai nusivilti ne tik maisto skoniu, bet ir aptarnavimu. Picos suris buvo sugedes, nuvaziavus ir pareiskus pretenzijas del picos skonio (buvo kalbama labai graziai ir draugiskai) picerijos darbuotojai uzsipuole "draske akis", taip pat, pica isplese is ranku. Dave mum paragauti surio... tik tas suris buvo naujos pakuotes, net neatplestas, o seno surio niekas mum nerode.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną