Tbilisi

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Kaukazo
Įstaigos tipas: Restoranai
4.7
Populiarus

Turbūt nėra lietuvio, kuriam teko išvykti iš Gruzijos tuščiu skrandžiu. Apie aštriąją Charčio, gardžiuosius Chačapuri paplotėlius su sūriu ar sultingąjį viščiuką Tabaka yra girdėjęs kiekvienas, o apie gruzinų svetingumą keliautojai lietuviai galėtų parašyti net ir visą enciklopediją.

Gruziniško maisto restoranas „Tbilisi", įsikūręs Vilniuje, Naugarduko gatvėje, stengiasi išlaikyti teigiamą Gruzijos vardą ir savo svečiams siūlo gausybę gruziniškų vynų bei maistingų patiekalų. Šiame restorane jus pasitiks draugiškas kolektyvas ir pasiūlys tikrame malkiniame grilyje keptus patiekalus: šašlykus, viščiuką Tabaka, taip pat įvairius desertus bei gruziniškus užkandžius, o užsisakius patiekalus, padės išsirinkti derantį vyną ar mikliai papilstys Čačos – gruziniškos degtinės, kuria Vakarų Gruzijoje užsigeriama valgant saldumynus, o Rytų – sūdytas užkandas.Darbo laikas
Pirmadienis -
Antradienis 16:00 - 22:00
Trečiadienis 16:00 - 22:00
Ketvirtadienis 16:00 - 22:00
Penktadienis 16:00 - 23:00
Šeštadienis 12:00 - 23:00
Sekmadienis -

Gruziniška puota Jūsų šventei

Gairės: Gruzinų/Gruzijos virtuvė, pasiūlymai pobūviams, pasiūlymai pobuviams Vilniuje
Gruzinų virtuvė pasaulyje garsėja savo gausumu, ryškiais skoniais, o patys gruzinai – legendiniu vaišingumu. Tuo tarpu gruziniškos virtuvės ambasadorius Vilniuje, restoranas „Tbilisi“, garsėja itin plačiu tradicinių gruzinų patiekalų asortimentu ir savo šiltu priėmimu.

Gruzinų virtuvė negali apsieiti be: chinkali, chačapuri, kukurūzinio viščiuko Tabaka, čašušuli, tolma ir žinoma įvairių rūšių šašlykų. Visus šiuos patiekalus pagal autentiškus receptus Tbilisi restorane ruošia virtuvės šefas gruzinas. Kai kurių lankytojų vertinimu „virtuvėje šefas kuria tikrus stebuklus, kurių paragauti turėtų užsukti kiekvienas“.

Autentiškas, gruziniškas Tbilisi restorane ne tik meniu ir virtuvės šefas. Aplinka, bei atmosfera, kuriama ne tik interjero detalių ir šilto aptarnavimo, priimant lankytojus, kaip svečius, bet ir unikalios muzikos. Šeštadieniais restorane vyksta gyvos gruziniškos muzikos vakarai, skamba romantiškos gruzinų baladės. Autentiška, gyva muzika gali skambėti ir per Jūsų šventes ir pobūvius.

Gruziniška virtuvė, ko gero, pats geriausias pasirinkimas pobūviui, kadangi stalas visada bus gausus, o geras gruziniškas vynas bus proga pasakyti dar ir dar vieną tostą. Restorano pagrindinėje salėje vienu metu švęsti gali apie 40, o banketinėje salėje iki 25 žmonių. Tuo tarpu furšetų metu be vargo tilps ir 80 žmonių. Pakvėpuoti grynų oru, ar padaryti pertraukėlę šventės metu galima restorane įrengtoje lauko terasoje.

Gruziniška puota Jūsų šventei

Gairės: Gruzinų/Gruzijos virtuvė, pasiūlymai pobūviams, pasiūlymai pobuviams Vilniuje


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 60
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Tbilisi

 • Živilė Bazarienė 5.0
  0
  Be galo jauki vieta, buvo skanu ir jauku visai kompanijai! Ačiū

 • Vitold Zadorockij 5.0
  0
  Maistas ir atmosfera puiki! Draugiška padavėja :)

 • Juli Ta 5.0
  0
  Jauki vieta ir begalo skanus maistas !

 • Aneta Jurgelevič 5.0
  0
  Puiki atmosfera!gruziniska muzika ir zinoma maistas ir gerimai!;))hachapuri ir chinkali su tarchunu nunesa prisiminimais atgal i Gruzija :)o naminis vynas pats skaniausias!!Tikras Tbilisis Vilniaus sirdyje ❤

 • Karol Marač 1.7
  0
  Maistas visai neblogas, tačiau personalo aptarnavimas tiesiog šlykštus... Ne šiaip sau turbut restoranas pustuštis.

 • Eglė M. Magliula 5.0
  0
  Tasty chacapuri, cashashuli, and chicken tabaka. The staff is friendly and did a great job with our birthday banquet. Would highly recommend.

 • Juli Ta 5.0
  0
  Jauki vieta vakarieniai ir ne tik. Abu banketus paruošė labai gerai. Esame patenkinti !

 • Marina 5.0
  0
  Viščiuko Tabaka ir Cachasuli versiena su Marani Muhkazani vynas..Puiki!!

 • Robertas 5.0
  0
  Tikras Gruziniskas maistas..Yummy!

 • Вера
  0
  Супер! Очень все понравилось: еда и обсуживание! Очень приятная и приветливая официантка.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną