The Old Green House

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
3.7
Darbo laikas
Pirmadienis 11:45 - 23:00
Antradienis 11:45 - 23:00
Trečiadienis 11:45 - 23:00
Ketvirtadienis 11:45 - 23:00
Penktadienis 11:45 - 00:00
Šeštadienis 11:45 - 00:00
Sekmadienis 12:00 - 23:00

Atsiliepimai apie The Old Green House

 • as
  -4
  Maistas sviezias ir skanus, aplinka jauki ir maloni. Viskas sklandziai ir graziai :)

 • virginija 5.0
  -2
  Labai jauku.Geras maistas .Sauni padaveju komanda Mano sveciams is uzsienio labai patinka .

 • Mantukas 1.0
  0
  Jums pasiseks jei pasiseks. Esu buves daug kartu. Kad butu viskas gerai reik, kad sutatu virtuve ir aptarnavimas. bet kartais .... Net nustembi kaip dar zmones vadina save RESTORANU

 • J 1.0
  +2
  Kaip cia pasakius

 • Titas 5.0
  +1
  Jaukiai praleidome vakara, maistas- geras, aptarnavusi padaveja-maloni ir su sypsena veide.

 • Meda 5.0
  -1
  Buvome "Žaliame namelyje" kelis kartus. Nustebino jaukumas šio restorano. Užsukome papietauti- žmonių nedaug, bet aptarnavimas rūpestingas, maistas irgi labai patiko. Lankėmės ir vakare, šį kartą nustebino restorano užimtumas. Ketvirtadienio vakarą vos radome laisvą vietą. Buvome nemaža kompanija, restorano personalas iš karto pasistengė suorganizuoti mums stalą ir gavome tikrai labai jaukų vakarą, pilname gyvybingo šurmulio restorane. Maisto teko truputį plaukti, bet tai nesukėlė per didelių problemų, gėrimai ant stalo pateko per kelias minutes užkandžiai irgi neužtruko, na, gal šiek tiek karšti patiekalai ilgokai "ėjo" (apie 1,30 val), bet mūsų buvo nemažas skaičius, o ir be mūsų buvo kiti žmonės. Lauksime kitų progų aplankyti šį restoraną ir tikimės, kad viskas išliks taip pat gerai kaip gavome iki šiol... Sėkmės "The old green Hous'ui".

 • Algimantas
  -1
  Praeitą savaitę šventėme gimtadienį, ir mums viskas labai patiko. Valgėme žuvį, kuri buvo tiesiog tirpstanti burnoje, bei mus pradžiugino jų šokoladinis desertas. Aptarnavimas buvo neblogas, tačiau visada yra geriau. Nepaisant kelių smulkmenų, tikrai apsilankysime dar kartą. Aplinka tiesiog nuostabi tiek lauke tiek viduje.

 • Egle 5.0
  -3
  Tiesiog super. Labai smagi aplinka ir geras lietuviskas maistas. Labai jauku ypac savaitgaliais.

Pasiūlyk restoraną