Šventaragio sodas

Įtraukti prie mėgstamų

Pagrindinis žmogaus variklis yra ne alkis, bet noras pažinti..

Vieta, kuri talpina daugiau nei 100 žmonių viduje, ir dar antra tiek – lauko terasoje. Kur priešais akis atsiveria auksu saulės nuspalvinta Vilniaus arkikatedra ir tik čia pat kas valandą suskambančios varpinės dūžiai grąžina į dabartį. Istorinė vieta, kurioje kasdien rašoma nauja istorija tiek mūsų svečių, tiek ir mūsų vyriausiojo virtuvės šefo Gintauto Pleskačiausko atmintyje. Restoranas puoselėja senąją Baltijos virtuvę, pritaikytą šiuolaikiniam skoniui.Darbo laikasPusryčiai
Pirmadienis 08:00 - 23:00 07:00 - 10:00
Antradienis 08:00 - 23:00 07:00 - 10:00
Trečiadienis 08:00 - 23:00 07:00 - 10:00
Ketvirtadienis 08:00 - 00:00 07:00 - 10:00
Penktadienis 08:00 - 00:00 07:00 - 10:00
Šeštadienis 08:00 - 00:00 07:30 - 11:00
Sekmadienis 08:00 - 23:00 07:30 - 16:00

"Šventaragio sode" rengiamos vestuvės, krikštynos, jubiliejai, šeimos šventės, įmonių šventės. Svečiams siūloma daugybė valgiaraščio variantų – nuo vieno kąsnio sumuštinių ir pagrindinių patiekalų iki desertų. Siūlome ir someljė bei floristų paslaugas, kad šventė būtų nuostabi ir nepakartojama; įvairius svečių susodinimo variantus; viešbučio kambarius šventės svečių apgyvendinimui. 

"Šventaragio sode" rengiamos vestuvės, krikštynos, jubiliejai, šeimos šventės, įmonių šventės. Svečiams siūloma daugybė valgiaraščio variantų – nuo vieno kąsnio sumuštinių ir pagrindinių patiekalų iki desertų. Siūlome ir someljė bei floristų paslaugas, kad šventė būtų nuostabi ir nepakartojama; įvairius svečių susodinimo variantus; viešbučio kambarius šventės svečių apgyvendinimui. 


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 150
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Šventaragio sodas

 • Agnė Samaliūtė 5.0
  0
  Puikus maistas, interjeras ir aptarnavimas. Ypač faina užsukti savaitgalio brunchui! Kainos, žinoma, atitinkamai ganėtinai aukštos.

 • Tomas Manas 4.0
  0
  Fine dining restoranas. Graži, jauki aplinka, pačiame Vilniaus centre. Malonus aptarnavimas. Nedidelis bet išskirtinis meniu. Patiekalų kainos aukštos (vidutiniškai 16 eur. antras patiekalas ir sriubos nuo 6 eur.). Maistas patiekiamas estetiškai. Gaspačio su arbuzais labai skanus. Šukutėms pritrūko išraiškingesnio skonio, tačiau su šukutėmis patiekiamas garnyras (daržovių piurė su pupomis) buvo labai skanus... Tikrai geriau nei šukutės. O dabar apie blogus dalykus. Restorano pažyba - gyva, prieskoninė siena nustekenta, su nudžiuvusiais prieskoniniais augalais. Tokio lygio restoranas be internetinės staliukų rezervacijos - apmaudu. Pasenes meniu, kuriame patiekalai kurių jau senai nėra ir nebus - liudesys. Du pusiau sutampantys meniu (terasos ir vidaus restorano - kas čia per naujovės? Jeigu vienas mebniu galioja tik lauke, o kitas tik viduje, tai vieną ir paduokite. Neturiu jokio noro analizuotis du persidengiančius meniu. Džiaugiuosi, kad turite vandens buteliukuose, bet stalo vanduo yra restorano reprezentacija... būkite mieli pasirūpinkite smulkmenomis. Apibendrinant už interjerą, maistą ir aptarnavimą rašau po 4, bet kitos restorano detalės vertos 2. Kuris laikas negrįšiu.

 • Christe Gold 5.0
  0
  Nemanau, isitikinus, kad si vieta - geriausia aiksteje! Puikus maistas, aptarnavimas, atmosfera. Aciu aptarnaujanciam personalui! Esat superiniai!

 • kazimieras k 5.0
  0
  inerjeras labai jaukus , o gražu kai yra daug dgyvų gėlių ,o maistas skanus paruoštakaip namuose pas mamą ,aptarnauja labai greitai ir labai gerai , visada su šypsena,ačiū

 • Irm Pak 5.0
  0
  Kažkas nerealaus! Užsisakius arbatos, ją man tiesiog padarė su prie mano akių nuskintais augaliukais, nuo gyvos sienos!!! Keičiu kavą į arbatą :)))

 • Laurita Pot 5.0
  0
  Labai patiko dienos pietų valgiai ir gyvų augalų siena. :)

Pasiūlyk restoraną