Super Sushi

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Azijos / Japonų
Patiekalų tipas Sushi
3.7
Mus rasite
Žirmūnų g. 68A, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis -
Antradienis -
Trečiadienis -
Ketvirtadienis -
Penktadienis -
Šeštadienis -
Sekmadienis -

Atsiliepimai apie Super Sushi

 • deividas
  0
  atvykom su drauge 22.10h nors dirba iki 23.00h ir pasake darbuotojai kad labai daug uzsakymu todel neaptarnaus. taip iseina kad kaip nori taip elgis. kaip taip galima elgtis su klientais. zmoniu apgaudinejamas.

 • Atsiliepimas
  +1
  Super sushi esame valgę ne kartą, skanu ir paruošiama greitai. Tik šiangien nustebino super sushi pristatymas į namus. 18:00 skambiname į vilniaus g. - neįmanoma prisiskambinti. Skambiname į VCUP restoraną, išsiaiškiname, kad vilniaus g. super sushi šiuo metu nedirba, bet ir VCUP pristatyi į namus maisto negali, nes vairuotojas nebedirba. Skambiname į žirmūnų super sushi, užsakymą priima, tačiau po kelių minučių perskambina ir pasako, jog šiuo metu keičiasi pamainos, todėl mes sušius į namus gautume ne anksčiau 20:00. Klausiu: ar pamainų keitimasis vyksta dvi valandas? Mergina atšauna, jog ne ji grafikus delioja ir ne jos kaltė, kad vienas vairuotojas dirba iki 18h, o kitas nuo 20h. Gaila, bet šiandien super sushi pavalgyti nepavyko :)

 • Banga 5.0
  0
  Viskas labai OK.

 • Arvydas 1.0
  +2
  netikėkite parašymu- kad dirba visą parą, 24/7 ! Ieškojau kur galima būtų Vilniuje anksčiau nei 10 val ryto pavalgyti sushi. Šiandien ryte (penktadienis) apie 9 val pabandžiau į čia atvažiuoti- pagal reklamą internete, kad dirba visą parą. Važiavau specialiai į šią vietą. Nors iškaba vietoje išdidžiai skelbia darbo laiką 24/7 (dėl ko ir pasirinkau į čia važiuoti)- viduje visiškai tuščia, šviesos nedega.. Ant vitrinos darbo laikas (popieriuje)- nuo 11.30val... NEKOREKTIŠKA SKELBTI PASLAUGAS- KURIŲ NETEIKIA....

 • zbignevas
  +2
  administracija abgailetina, trina visus komentarus kurie jiems nepalankus ir palieka tik gerus, nediskutuoja, siulo darba uz minimuma ir net nepaaiskina kas kodel.Blokuoja visus jej kazkas ne ta raso ape juos. bukit atsargus su sia imone.

 • d 5.0
  0
  Labai gerai!

Pasiūlyk restoraną