Starapolė

5.0
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
Mus rasite
V. Kudirkos g. 24, MARIJAMPOLĖ

Marijampolės miesto širdyje įsikūręs gurmaniško maisto restoranas „Starapolė“. Restorano svečių laukia jauki atmosfera, kurioje būtų malonu apsilankyti net patiems miesto įkūrėjams – Butleriams ir pasivaišinti virtuvės šefo meistriškai paruoštų gurmaniškų jautienos, avienos ar žvėrienos kepsnių, kepamų natūralia medžio anglimi kūrenamoje kepsninėje.

Aukštą patiekalų kokybę ir skonį garantuoja ne tik profesionalaus virtuvės šefo meistriškumas, bet ir tai, jog visiems patiekalams naudojamos šviežiausios ir kokybiškiausios žaliavos bei produktai iš vietinių lietuviškų ūkių. Dauguma tiekėjų yra ekologiniai ūkiai!

Pagrindiniame meniu yra ir keletas patiekalų, skirtų vegetarams, taip pat, atsižvelgiant į kliento poreikius ir norus, patiekalo sudėtį virtuvė gali pakeisti. Svečiui pageidaujant virtuvės šefai gali pagaminti patiekalą čia ir dabar, net nesantį restorano meniu!

Dienos pietų meniu restorane keičiamas kiekvieną dieną. O patiekalai visuomet išskirtiniai - restorano šefai gamina tradicinius lietuviškus patiekalus, kitaip nei įprasta. Įdomu kaip? Atvykite pamatyti ir paragauti!

Gėrimų korta varijuoja nuo Škotiškų, Islay salos viskių (pvz. Bowmore 12 YO ir Laphroaig 10 YO), pasaulyje pripažinto konjako (Hennesy VSOP ir Martell XO), išskirtinių likerių (pvz. Fernet Branca, Limoncello) iki rūpestingai išieškotų vynų iš Ispanijos, Italijos, Prancūzijos geriausių regionų.

Pobūviai
Išskirtinio interjero restoranas „Starapolė“ gali pasiūlyti kiekvienam svečiui skirtingą, jo individualiems ar ypatingiems poreikiams pritaikytą meniu, nes pobūvių meniu ruošiamas pagal kiekvieno kliento pageidavimus.
Restorane organizuojami pobūviai, šventės, kuriose vienu metu patogiausiai jaučiasi iki 52 asmenų dvejose salėse: „Mažoji salė“ talpina 22 asmenis, „Didžioji“ salė talpina 30 asmenų.
Restorane instaliuota multimedijos įranga, o svečiui pageidaujant pasirūpinama muzika, interjero papuošimu, jei yra poreikis - bus pasirūpinta vakaro programa, vedėju.
Netoli restorano yra nemokamos stovėjimo aikštelės, kuriose svečiai gali netrukdomi palikti savo automobilįDarbo laikas
Pr. - An. 11:00 - 15:00
Tr. - Kt. 11:00 - 22:00
Pn. 11:00 - 00:00
Št. 12:00 - 00:00
Sk. 12:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Starapolė

Palikti atsiliepimą
  • Reda 5
    +1
    Buvau pora kartu,malonu butu sugrizti.Cezario salotos geriausios kada nors valgytos.Lasisa su rizotu idealiai paruosti. Viskas sviezia ir nesugadinta galybe druskos ir prieskoniu.Rekomenduoju apsilankyti 100%.
Pasiūlyk restoraną