Sonata Įtraukti prie mėgstamų

Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai, Viešbutis
3.8
Mus rasite
Prienų g. 10, BIRŠTONAS
 • Dabar nedirba
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 09:00 - 23:00 iki 23:00 09:00 - 23:00 09:00 - 23:00
Antradienis 09:00 - 23:00 iki 23:00 09:00 - 23:00 09:00 - 23:00
Trečiadienis 09:00 - 23:00 iki 23:00 09:00 - 23:00 09:00 - 23:00
Ketvirtadienis 09:00 - 23:00 iki 23:00 09:00 - 23:00 09:00 - 23:00
Penktadienis 09:00 - 23:00 iki 23:00 09:00 - 23:00 09:00 - 23:00
Šeštadienis 09:00 - 23:00 iki 23:00 09:00 - 23:00 09:00 - 23:00
Sekmadienis 09:00 - 23:00 iki 23:00 09:00 - 23:00 09:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Sonata

 • Reditus Kompanija 1.0
  -1
  Sveiki, Noriu palikti atsiliepimą apie Sonata restorano darbo kokybę ir meniu. Pirmiausiai nusiviliau padavėjos darbu tokio atmestinumo dar neteko matyti. Staltiesė prie to stalo kur sedėjome neaiskų kada buvo keista arba bent jau pavalyta. Aptarnavimas - atsiprašau bet dar su tokiu niekur neteko susidurti..... Pirmiausiai padavėja atnese kavas, kurios buvo šaltos. Vėliau po kiek laiko atnešė kiaulienos kepsnį (nors buvome užsisakę ir sriubos). Ir tik gavus kepsni ir paklausus, o kur mūsų sriuba padavėja lyg niekur nieko sako Ai Jūsų buvo šaltibarčiai..... Tai nieko lyg ir pasak jos, tikriau taip yra primtina. Tai paskui kepsni tada ant stalo nugule visu kitu likusieji patiekalai ir sriubos ir salotos ir t.t. Mielieji apmokininkite darbui savo personalą, nes jie tik atbaido Jūsų klientus.... Negana to padavėja paklausė ar buvo skanu. Žinote koks buvo jos atsakymas kai atsakiau, kad ne? O gi ji tik man į veda nusijuokė. Papildomu klausimų jai nekilo nei paklausti, kas buvo neskanu, ar konkretus patiekalas nepatiko? Ar kaip? Juk prie staliuko sedėjome 4 žmonės, kur pagarba klientui? Ir galiausiai ji lyg po to pradėjo įgnoruoti mūsų stalą. Sąskaitos teko ilgokai palaukti.... Žodžiu tokio aptarnavimo dar neteko niekur patirti. Maistas. Žodžiu nokriu pasakyti, kad jis situacijos negelbėjo. Pirmiausiai norėčiau "pagirti" šaltibarčius, nors aš jų pati nevalgau... bet nei jų spalva atrodė patraukliai nei bulvė kuri buvo atnešta šalia jų (pajuodusi) .... Nepaisant to kad bulvė šalta... Nes juk primiau valgė kepsnį....Šaltibarčiai buvo beveik balti... ir kiaušinio juose truko.... Toliau buvome užsisake aštria jautienos sriuba... tai buvo dar didesnis nusivilimas..... Sriuba neneigsiu buvo aštroka.... Bet tikrai ne jautienos.... o greičiau ryžių pomidorinė su trim jautienos gabaliukais dėl kvapo..... Tai gal taip meniu ir rašykite, kad tai ryžių pomidorinė, dar sakyčiau ir brangoka, kaip už 3.6 eur. O jau apie cezario saloas irgi nereikia tikriausiai net ir kalbėti... nes gavome tris salotos lapus ir atsalusios isdziuvusios vištienos..... Išvada nei aptarnavimas nei maistas pas jus daugiau netrauks. Kai pavalgeme pasakeme ne geriau nei valgykloje, tik deja sąskaita nebuvo panaši į valgyklos :). Gaila, kad tokioje gražioje vietoje isikurias restoranas su veikiančia terasa, nesugeba išsireikalauti iš darbuotojų nei tinkamo aptarnavimo, nei pateikti skanaus maisto.

 • Rimantas iš 38 kambario
  +2
  Tariame didelį ačiū šiai nuostabiai įstaigai ir jos darbuotojams. Dalyvavome 2017 metų sutikime. Vakaras buvo nuostabus, vedėjai verti tik pagyrimų, muzika liuks, maistas puikus ir t.t. Tikrai nesigailime važiavę iš Telšių, galvojame dar ne kartą apsilankyti. Nuoširdžiai dėkojame įstaigos simpatiškąjai administratorei Erikai už puikų mūsų priėmimą, gražų kambarį, nuoširdų bendravimą ir puikias nuotaikas. Visiems rekomenduojame apsilankyti, nes tikrai nenusivilsite...

 • Virginija
  +1
  Šventėme Sonatoje imonės jubiliejų kartu ir Kalėdinį vakarėlį . Nepaisant išgirstų blogų atsliepimų šventė šioje vietoje praėjo sklandžiai. Maistui priekaištų neturime.Jį labai krupščiai derinome su ponia Aldona. Aptanavimas šventės metu buvo malonus ir greitas. Ištiesų kaina pilnai atitiko kokybe Dėkojame p. Aldonai ir Sonatos kolektyvui

 • Gediminas 5.0
  +2
  Nuoširdžiai dėkojame už svetingumą, šiltą priėmimą, nuostabią vakarienę ir skanius pusryčius. Ne trys, o penkios žvaigždutės šiai ypatingai vietai ir jos darbuotojams.

 • Tomas 5.0
  +4
  Ačiū už skanų maistą. Vakaras užskaitytas!!!

 • Administratorė 5.0
  +5
  Mielas eksperte, Jei užsakymo metu su klientu yra suderinama, kad šventės svečiai visų pirma valgys šaltus patiekalus, beabejo, lėkštutes jie visada randa jau atvykę ir mėgaujasi šaltaisiais patiekalais iki tam tikro susitarto laiko kada bus patiekiami kiti patiekalai. Kada sutariame, kad pirmiausia bus patiekiamos sriubos, karštieji patiekalai, tuomet šaltųjų lėkštučių neserviruojame pirmiausia, nes tik susirinkus svečiams, jiems susėdus, padavėjos iš karto neša sriubas, po to karštuosius patiekalus. Iš dalies su Jumis tikrai sutinku, tačiau iš mūsų suderinto su kiekvienu klientu asmeniškai patiekalų patiekimo, šiuo konkrečiu atveju - ne. Ačiū už susidomėjimą ir skirtą savo laiką, kiekvienas komentaras mums yra labai svarbus.

 • Raigardas 5.0
  +7
  Ilsiuosi Birstone Egles sanatorijoje.Pirma karta aplankiau si nuostabu miesteli.Vakar vakare,draugas pasiule isgert alaus.Yra ir sanatorijoje jaukus bariukas,bet norisi pakeist aplinka ir kuo daugiau pamatyt.Pasiteiravus kur galima pavakarot,mums rekomendavo salia esanci ,,Sonatos'' restorana.Pasitiko besisypsanti padaveja,nors jau buvo vakaras,bet sypsena veide neisdave jojio nuovargio.Buvom maloniai pasodinti prie staliuko,nors ruosemes tik po bokaliuka alaus isgert,bet sudomino ant stalo meniu ir bevartant apetitas padare savo.Valgem,tikrai labai skaniai paruosta silkute,lekste gavom,kaip per banketa,isvaizdzia.Pritrukom,juk apetitas auga bevalgant.Karstas patiekalas puikus,valgem astru spranda,skoningai ir tvarkingai pateiktas.Aciu,vakaras buvo puikus.Mes dar tikrai sugrisim.Geros kloties visam kolektyvui.

 • Asta 5.0
  +4
  Lankėmės pirma karta Birštone ir teko papietauti šiame restorane, dar iki dabar negaliu užmiršti jautienos steiko skonio. Galiu pasigirti, kad esu daug kur ragavusi steiko bet šiame restorane buvo vienas iš geriausiu. Ne kiekviename restorane galima skaniai pavalgyti. Tikrai dar sugrįšime!!! Didelis pliusas darbuotojams. Ir ačiū virėjai už tikrai atsidavusiai puošyba maistui.

 • Ekspertas
  -1
  Jeigu stalas serviruojamas iš anksto, turi būti padėtos ir lėkštės. Neteko girdėti, kad šaltieji patiekalai būtų padėti iš anksto, o lėkštės jiems atnešamos pavalgius sriubą ir karštą patiekalą, kaip komentuoja administratorė.

 • Samanta
  +3
  Vakar lankemes Sonatoje,mergaite labai maloniai mus pasitiko,uzdege zvakele, Valgeme kiaulienos prandines kepsni su grybu padazu.ka galiu pasakyti? Virtuve turi auksines rankas,niekada nenuvilia skoniu ir isvaizda,maista gavome greitai,viskas buvo labai skanu,silta atmosfera,jauki vieta,ieskantiema ramybes.sugrysim cia dar ir dar.aciu uz viska Sonatai ir jos puikiam maloniam siltam kolektyvui!!!

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną