Sonata

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai, Užsakomosios salės
3.7
Sezoninis - nedirba
Mus rasite
Algirdo g. 34, BIRŠTONAS
Darbo laikas
Pirmadienis 09:00 - 23:00
Antradienis 09:00 - 23:00
Trečiadienis 09:00 - 23:00
Ketvirtadienis 09:00 - 23:00
Penktadienis 09:00 - 23:00
Šeštadienis 09:00 - 23:00
Sekmadienis 09:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Sonata

 • Ingrida Ingrida 1.3
  0
  Apgailėtina vieta, jei planuojate ten rengti šventę, siūlyčiau iš karto nesigadinti nuotaikos ir šventės bei rinktis kitą vietą, tik ne Sėklytėlę ar Sonatą. Šių kavinių direktorė Aldona visiškai nemoka bendrauti su klientais, yra grubi, storžieviška, visus klientus tujina bei įžeidinėja, vadina "vaikeliais", kas yra labai neprofesionalu, pirmą kartą susidūrėme su tokiu aptarnavimu.. Susitikus aptarti šventės valgiaraštį buvo visiškai nerodomos banketinio meniu kainos ir patikėkite, jos daug didesnės už esančias standartiniame meniu. Paprašius pateikti sudaryto meniu su kainomis kopiją, buvo pareikšta, kad jį gausime tik po šventės, sumokėję pinigus. Buvo tiesiog reikalaujama paimti kuo daugiau šaltų užkandžių, nes aiškinama, kad neužteks.. Aišku buvo galiausiai pasakyta ir tikroji priežastis: "mes čia nieko iš jūsų neuždirbsim jei tik tiek užsakysi". Būkite budrūs ir neapsigaukite, pareikalavus sumažinti šaltų užkandžių beveik pusiau jų užteko ir dar liko! Taip pat reikalavo užsakyti tikrai per daug alkoholio, jei nesutinkame, pasakė, kad galime eiti švęsti į bendrą salę. Taip pat daug mokesčių, apie kuriuos nebuvo informuota: serviravimo mokestis, 2 eurai žmogui (nors be servetėlių ir vienos aptriušusios žvakidės nieko daugiau nesitikėkite), aptarnavimo mokestis ir t.t. Aišku elektroniniu paštu ir telefonu su direktore susisiekti sunku, į elektroninius laiškus ji neatsakinėja. Naujus susitarimus ji pamiršta, nors yra pažadėjusi padaryti. Laivas taip pat nevertas tokių pinigų, aptriušęs. Ņeprasidėkite ir nesigadinkite šventės, Birštone yra tikrai geresnių ir gražesnių vietų!

 • Ausra Zilinskaite 1.0
  0
  Tragiška, atėjome su vaikais pavalgyti. Pirmiausiai niekas neperspėjo, kad reiks laukti valandą , paskui po užsakymo priėmimo ir praėjus pusvalandžiui pareiškė, kad neturi šaltibarščių, tuomet kai išsirinkome kitus patiekalus po keliolikos minučių atnešė šaltibarščius, kurie buvo panašūs i pamazgas su keliomis apdegusiomis bulvėmis. Praėjus valandai vaikų kepsneliai dar nebuvo pradėti kepti, o mums trūko kantrybė . Šeimos gražūs pietūs baigėsi ant suoliuko su vištos ketvičiu iš IKI :).Žodžiu rekomenduojame tik išgerti kavos ir pasimėgauti pušynu, o vaikam pažaisti, bet Pavalgyti tiktai nesiūlome, nebent turite 3 valandas laiko laukti ir kokybė jums nerūpu.

 • Kristina Dyriene 1.7
  0
  Deja labai apmaudziai nusivylem Sonatos restoranu. aptarnavimas klaikus, padaveju atsainumas neispasakytas.. manau susigadinom netik sau, bet ir padavejai vakara. praleidom nuostabia diena Birstone su vaikais, deja musu seima tik penktadieni palaidojom mano pagimdyta negyva dukryte, tikrai gyvenam sunkiu momentu nuspendem isvaziuot prasiblaskyt, jog kiti mano vaikuciai nejaustu tokios slogios atmosferos namie, kol neisalkom ir nenusprendem nueit pavalgyt skaniai Sonatos restorane, tikrai esam girdeja geru atsiliepimu, bet patys tevai yra nekarta pietave jusu restorane liko patenkinti, deja mums nepasiseke.. stalelio laukem gan ilgai bet tai normalu zmoniu daug oras geras visi verzias i lauka.. sulaukem.. dar bent 20min laukem kol atnes meniu issirinkom supratus, jog teks laukt sufotografavau meniu ir nusiunciau draugam kol jie su naujagimiu ateis , jog butu jau uzsakytas maistas... deja jie ir atejo ir gera pusvalandi dar sedejo laukem kol prieis padaveja, kai paklausem kada galima tiketis bent gerimus uzsisakyt mestelejo, jog mes tik trys o jusu daug laukit. ok. laukiam. jeee priejo po 10min kokiu uzsisakem viska ir gerimus ir valgius rinkomes jau pacius paprasciausius tagleteles, lietinius blynelius vaikam su bananais grietinele bei trintom braskem, po kiek laiko atnese gerimus gira ir coca kola, mama uzsisake pieno kokteili jo taip ir neatnese... po vel gero pusvalandzioatnese pirmam vaikui blynelius su bananu ir braskem grietineles nerasta.. pasiteiravus tai kur ta grietinele paziurejo I lekste hm neidejo sako... vaikui viena blyna suvalgius vel paklausiau tai kur ta grietinele atsakymas buvo : tai jums dar vis jos reikia?? taip sakau reikia vaikas laukia 5metu, atnese jau kai blynai buvo suvalgyti i puodeli ipursktos.. vel laukiam... atnese kepsni teciui su bbq padazu. puse sauksto ryziu ir marinuoto agurko permotomom juostelem.. mesa kremzle antkrenzles mano tetis labai jau neisrankus maistui nu bet sako pavalgiau tikrai nelabai... nu nieko jau temt pradejo nes praejo 2.45h perejom I vidu paprasiau padavejos vizitines korteles paklause kam sakau noriu su valdytoju pasneket, sako vadovas yra tuoj pakviesiu, dar tris kartus po to prasiau to valdytojo taipir neatejo nei valdytojas, nei vizitines gavom... topas buvo dukra taip pat 5metuku uzsisake tagleteles makaronu su pesto padazu atnese kietus neisvirusius makaronus visiskai saltus, apsoliuciai saltus jau ten apie susio kazkoki pasilydima pasilima ne kalbos ner... net vaikas i burna neime.. labai nusivyle tiesiog neberadome ne padavejos nei vedejo /valdytojo atsistojom ir isejom, sugaisom 3.25h likom alkani vaikai irzlus na antra kart nerizikuociau gryst ten.. labai tikiuosi , jog /jums seksis puikiai sezonui isibegejus ir kiti zmones iseis sotus ir laimingi. sekmes. gryze vaikai kirto viska is eiles, ir teko uzsisakinet pica kuri pasieke sviezia garuojanti per 15 min:) Pagarbiai Kristina D. buinauskaite23@gmail.com

 • Reditus Kompanija 1.0
  -1
  Sveiki, Noriu palikti atsiliepimą apie Sonata restorano darbo kokybę ir meniu. Pirmiausiai nusiviliau padavėjos darbu tokio atmestinumo dar neteko matyti. Staltiesė prie to stalo kur sedėjome neaiskų kada buvo keista arba bent jau pavalyta. Aptarnavimas - atsiprašau bet dar su tokiu niekur neteko susidurti..... Pirmiausiai padavėja atnese kavas, kurios buvo šaltos. Vėliau po kiek laiko atnešė kiaulienos kepsnį (nors buvome užsisakę ir sriubos). Ir tik gavus kepsni ir paklausus, o kur mūsų sriuba padavėja lyg niekur nieko sako Ai Jūsų buvo šaltibarčiai..... Tai nieko lyg ir pasak jos, tikriau taip yra primtina. Tai paskui kepsni tada ant stalo nugule visu kitu likusieji patiekalai ir sriubos ir salotos ir t.t. Mielieji apmokininkite darbui savo personalą, nes jie tik atbaido Jūsų klientus.... Negana to padavėja paklausė ar buvo skanu. Žinote koks buvo jos atsakymas kai atsakiau, kad ne? O gi ji tik man į veda nusijuokė. Papildomu klausimų jai nekilo nei paklausti, kas buvo neskanu, ar konkretus patiekalas nepatiko? Ar kaip? Juk prie staliuko sedėjome 4 žmonės, kur pagarba klientui? Ir galiausiai ji lyg po to pradėjo įgnoruoti mūsų stalą. Sąskaitos teko ilgokai palaukti.... Žodžiu tokio aptarnavimo dar neteko niekur patirti. Maistas. Žodžiu nokriu pasakyti, kad jis situacijos negelbėjo. Pirmiausiai norėčiau "pagirti" šaltibarčius, nors aš jų pati nevalgau... bet nei jų spalva atrodė patraukliai nei bulvė kuri buvo atnešta šalia jų (pajuodusi) .... Nepaisant to kad bulvė šalta... Nes juk primiau valgė kepsnį....Šaltibarčiai buvo beveik balti... ir kiaušinio juose truko.... Toliau buvome užsisake aštria jautienos sriuba... tai buvo dar didesnis nusivilimas..... Sriuba neneigsiu buvo aštroka.... Bet tikrai ne jautienos.... o greičiau ryžių pomidorinė su trim jautienos gabaliukais dėl kvapo..... Tai gal taip meniu ir rašykite, kad tai ryžių pomidorinė, dar sakyčiau ir brangoka, kaip už 3.6 eur. O jau apie cezario saloas irgi nereikia tikriausiai net ir kalbėti... nes gavome tris salotos lapus ir atsalusios isdziuvusios vištienos..... Išvada nei aptarnavimas nei maistas pas jus daugiau netrauks. Kai pavalgeme pasakeme ne geriau nei valgykloje, tik deja sąskaita nebuvo panaši į valgyklos :). Gaila, kad tokioje gražioje vietoje isikurias restoranas su veikiančia terasa, nesugeba išsireikalauti iš darbuotojų nei tinkamo aptarnavimo, nei pateikti skanaus maisto.

 • Rimantas iš 38 kambario
  +2
  Tariame didelį ačiū šiai nuostabiai įstaigai ir jos darbuotojams. Dalyvavome 2017 metų sutikime. Vakaras buvo nuostabus, vedėjai verti tik pagyrimų, muzika liuks, maistas puikus ir t.t. Tikrai nesigailime važiavę iš Telšių, galvojame dar ne kartą apsilankyti. Nuoširdžiai dėkojame įstaigos simpatiškąjai administratorei Erikai už puikų mūsų priėmimą, gražų kambarį, nuoširdų bendravimą ir puikias nuotaikas. Visiems rekomenduojame apsilankyti, nes tikrai nenusivilsite...

 • Virginija
  +1
  Šventėme Sonatoje imonės jubiliejų kartu ir Kalėdinį vakarėlį . Nepaisant išgirstų blogų atsliepimų šventė šioje vietoje praėjo sklandžiai. Maistui priekaištų neturime.Jį labai krupščiai derinome su ponia Aldona. Aptanavimas šventės metu buvo malonus ir greitas. Ištiesų kaina pilnai atitiko kokybe Dėkojame p. Aldonai ir Sonatos kolektyvui

 • Gediminas 5.0
  +2
  Nuoširdžiai dėkojame už svetingumą, šiltą priėmimą, nuostabią vakarienę ir skanius pusryčius. Ne trys, o penkios žvaigždutės šiai ypatingai vietai ir jos darbuotojams.

 • Tomas 5.0
  +4
  Ačiū už skanų maistą. Vakaras užskaitytas!!!

 • Administratorė 5.0
  +5
  Mielas eksperte, Jei užsakymo metu su klientu yra suderinama, kad šventės svečiai visų pirma valgys šaltus patiekalus, beabejo, lėkštutes jie visada randa jau atvykę ir mėgaujasi šaltaisiais patiekalais iki tam tikro susitarto laiko kada bus patiekiami kiti patiekalai. Kada sutariame, kad pirmiausia bus patiekiamos sriubos, karštieji patiekalai, tuomet šaltųjų lėkštučių neserviruojame pirmiausia, nes tik susirinkus svečiams, jiems susėdus, padavėjos iš karto neša sriubas, po to karštuosius patiekalus. Iš dalies su Jumis tikrai sutinku, tačiau iš mūsų suderinto su kiekvienu klientu asmeniškai patiekalų patiekimo, šiuo konkrečiu atveju - ne. Ačiū už susidomėjimą ir skirtą savo laiką, kiekvienas komentaras mums yra labai svarbus.

 • Raigardas 5.0
  +7
  Ilsiuosi Birstone Egles sanatorijoje.Pirma karta aplankiau si nuostabu miesteli.Vakar vakare,draugas pasiule isgert alaus.Yra ir sanatorijoje jaukus bariukas,bet norisi pakeist aplinka ir kuo daugiau pamatyt.Pasiteiravus kur galima pavakarot,mums rekomendavo salia esanci ,,Sonatos'' restorana.Pasitiko besisypsanti padaveja,nors jau buvo vakaras,bet sypsena veide neisdave jojio nuovargio.Buvom maloniai pasodinti prie staliuko,nors ruosemes tik po bokaliuka alaus isgert,bet sudomino ant stalo meniu ir bevartant apetitas padare savo.Valgem,tikrai labai skaniai paruosta silkute,lekste gavom,kaip per banketa,isvaizdzia.Pritrukom,juk apetitas auga bevalgant.Karstas patiekalas puikus,valgem astru spranda,skoningai ir tvarkingai pateiktas.Aciu,vakaras buvo puikus.Mes dar tikrai sugrisim.Geros kloties visam kolektyvui.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną